Kuzenimi Becermek Çok İçimde Kalmıştı Sonunda Başardım

merhabalar kıymetli sex öyküleri okuyucuları benim ismim evren. 20 yaşında toy bir delikanlıyım ve fakülte eğitimi alıyorum başımdan geçen mükemmel bir hikâyeyi sizinle paylaşmak maksadıyla burada bulunuyorum. Öncelikle bu hadise yaşandığında ben henüz erotik yaşındaydım yani fazla gençtim o zamanlar evet yanlış bir şey yaptım biliyorum fakat fazla haz aldım bunu da sizinle paylaşmak istiyorum. Benim bu öykünün amcamın kadını ile aramızda yaşandığı yani kuzenimle birlikte oldum üstelik de coşku verici bir akşam gelecektim olduk. Lafı fazla uzatmadan ben size biraz kuzenimden bahsetmek istiyorum ki validesinin adı yağmur o da benimle aynı yaşta. Ben fazla sık onlara gidiyorum kıymetini olarak kalmak maksadıyla kuzenimle de aramız son derece iyiydi fakat benim ona olan bakış açım biraz onun yüzünden farklıydı.
o beni doğal kuzen gibi görüyordu fakat ben onun bedenim rahat edeyim ben fazla etkileniyorum hele bir de o dönemler netice itibarıyla ergenlik zamanlarıydı yani ereksiyon oluyordum kızdan ve onunla birlikte olmak maksadıyla can atıyordum. Eminim son dönemlerde o da benim bu ilgimin farkına varmaya başlamıştı fakat görmezden geliyordu herhangi bir sorun çıkmasın diye kimseyle de bu vaziyeti paylaşmıyordu. Bu hikayede tekrar bir gün onlara gittiğimde yaşandı yani yatılı olarak gitmiştim fakat o akşam amcamlara evde yoktu bize evde bırakıp misafirliğe gitmişlerdi. Kuzenimle beraber evde bir şeyler yapıp takılı yorduk fakat canımız da sıkılmaya başlamıştı sonrasında bir de bir oyun oynamaya karar verdik.
kuzenimin teklifi ile gerçeklik mu cesaret mi oyun oynayacaktık fakat sonuçta iki kişiydik yani bir ben bir o soracaktı öyle şişe çevirme falan yapmadan oyuna başlamaya karar verdik. O gün yağmur tekrar fazla ereksiyon edici giyinmişti dar tişörtünün içinden memeleri belli oluyordu ve ben de gözlerimi oradan alamıyordum. Nihayetinde zor da olsa konsantre olarak oyunu oynamaya başladık. Her neyse işte bir bana soruyordum bir o soruyordu böyle devam ediyorduk en nihayetinde nihayet dizi bendeyken cesaret geldi. Bende kuzenime latife ile dağınık benimle beraber olup olamayacağını sordum. Yağmur hırslı bir kızdı ve bu oyunu da son derece armağan almıştı yani o benim gibi oyun diye bakmıyordu benim sorum üstüne de gaza geldi ve sebep olmayayım ki diye sordu.
onun verdiği yanıt karşısında bile hayli şaşırmıştım gerçekten asla beklemediğim bir yanıt olmuştu bu.
ya saçmalama latife yapıyorsun falan dedim fakat yağmur gayet ciddiydi hadi kalk benim odama gidelim istediğini sana vereyim dedi. Açıkçası bu laftan sonra kadının uzun zamandan beri benim ona muhalif bakışlarımın farkında olduğunu daha net olarak almadım. Yok olmaz amcamlar yetişir falan filan dedim fakat onlar daha gelmez diyerek beni elimden tutup kendi odasına götürdü. Üstelik odaya gittiğimizde de içimdekileri bana açıkladı yani uzun zamandan beri ondan hoşlandığımın ve birlikte olmak istediğimin fazla farkında olduğunu anlattı. Bundan sonra yalan söyleyecek vaziyeti kalmamıştı ben de evet öyle dedim ve doğrudan onu öpmeye başladım.
aptal ben de fazla uzun zamandan beri seni istiyorum dedikten sonra onu bana karşılık vermeye başladı bundan sonra hem öpüşüyor ben de birbirimizi yakışıyorduk. Sonra yavaş yavaş yağmur benim tişörtümü çıkarmaya başladı ondan aldığım cesaretle ben de onun tişörtünü çıkardım ve o uzun zamandan beri düşünü kurduğum memeleri bundan sonra karşımdaydı. Sutyeninin kopçasını da açtıktan sonra memeleri büsbütün gözümün önünde idi bir yandan dudaklarını okuyor bir yandan da onları sıkıyordum. Sonra yağmuru tutup yatağa götürdüm ben uzattım ben de üstüne uzanıp o güzelim göğüslerini öpmeye ve sakso çekmeye başladım. O kadar güzeldi ki dik göğüs uçları fazla hoşuma gidiyordu durmadan ağzımda vakumluyordum ve küçücük dişliyordum.
yağmur’un da haz aldığı her halinden belli oluyordu çıkardığı inleme sesini duymamak olası değildi. Doğal ki ben durmadım biraz daha aşağıya evvel göbeğine sonra da amcığına ulaştım. Sonra da yavaş yavaş vajinasinin alamayan vakumlamaya başladım bundan sonra kadın kendinden geçmiş gibi inliyordu neredeyse feryat atacak hale gelmişti. Belli ki bundan sonra içine girmemi istiyor fakat benim bu dakikaları uzun olmayan kesmeye asla niyetim yoktu yani öyle derhal bitsin de gidelim durumunda değildi. Her anın her dakikanın keyfini çıkarmaya çalışıyor oldum sebebi bu anları fazla beklemiştim. Nihayetinde bende pantolonumu ve iç çamaşırımı çıkardım büsbütün çıplak kalmıştım tekrardan yağmurun dudaklarına yöneldim. Bir yandan ona yaparken bir yandan da doğal ki yarrağımı amcığına sürtüyordum, güzelce sertleşmişti benim yarrağım onun amcığı da sırılsıklam olmuştu.
gerçekten ben de bundan sonra içine girmek istiyordum fakat biraz da onun bana oral seks gerçekleştirmesi maksadıyla can atıyordum. Yağmurun boynundan öpüp onu güzelce ereksiyon ettikten sonra kulağına eğilip sakso çekmek ister misin diye sordum. Evet yanıtını alınca da dünyalar benim oldu gerçekten. Sonra yağmur’u 69 pozisyonuna geçirdim, şu anda her ikimiz de birbirimize yargıç durumdaydı ikimiz de birbirimizi öpüyor sakso çekiyor okşuyorduk. Yağmur sakso konusunda asla beklemediğim kadar başarılıydı gerçekten iyi biliyordu bu işi daha evvel de yapmıştı yani anlamıştım. Böyle güncel yetme kadınlar gibi acemice yapmıyor fazla iyi yapıyordu ve ben de kendimden geçmiş durumdaydım. Bir an evvel bundan sonra yapmam gerektiğinin farkındaydım fakat o zamanda aklıma geldi ve sakso çekerken boşalmak istediğimi söyledim. Yağmurda ağzına boşalmamam lazım olduğunu göğüslerinin arasına boşalabileceğimi söyledi.
o süratli süratli sakso çekmeye devam ederken derhal ağzından çıkardım ve göğüslerimin arasına patladım. Şu anda bundan sonra sonra yağmur’u boşaltmaya ve hoş bir şekilde becermeye gelmişti. Ben kendimi temizledikten sonra yeni baştan 69 pozisyonuna geçtik ve tekrardan birbirimizi sakso çekerek ereksiyon ettik. Hangi pozisyonda seni sikmemi istersin diye sorduğumda bana cevap vermek yerine derhal karşısına geçti ve domaldı. Onun bu pozisyona geçmesi gerçekten hoşuma gitmişti sebebi ben de bu pozisyonda bir bayanı sikmeyi fazla severim. Her neyse arkasına geçtim ve yağmur’un ince belini kavradım. Sonra da arkasından yavaş yavaş vajinasına girmeye başladım. Fakat doğal ki kadın daha güncel seks yaşamını atılmıştı biraz dardı gidip yarrağım girmiyordu.
yağmurda bana masanın üzerinde duran kremleri söyledi biraz kayganlaştırıcı kullanmaktan ziyan gelmeyeceğini dile getirdi. Derhal onu söylediğini yaparak masadaki kremleri aldım yarrağımı iyice kremledim ve bu sefer daha kalın bir şekilde hayata geçirmeye başladım. Nihayetinde full da istediğim bir de yağmurun içine girmeyi başarmıştı onu biraz durup bekledim sebebi maksadıyla o kadar sıcaktı ki alev alev yanan bir fırın gibiydi sanki. Fakat daha çok bekleyecek tahammülüm
sex öyküleri de yoktu ben de bir an evvel hızlandım ve içinde süratli bir şekilde gidip gelmeye başladım. Saatler devam ettik fakat nihayetinde yağmur’la ikimiz beraber boşalmaya başladık gerçekten kusursuz bir hazzı ve bakireyim o andaki gözümün önündeki hali fazla hoşuma gitmişti. Sonrasında hiçbir şey ham gibi ikimiz beraber odadan çıktık temizlendik duş aldık ve kendi odalarımıza geçerek yaptık bu konudan da bir daha kimseye bahsetmedik.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir