Kurt Maskeli Adam Beni Becerdi

25 yaşıma girdiğim şu günlerde cinsel yönden olabildiğince tecrübeli bir kadın olduğumu söyleyebilirim. Olabildiğince çok sayıda olan bana ait yaşanmış sex öyküleri de bu vaziyeti kanıtlayacaktır. Son 10 yıldan beri girdiğim derhal her ortamda en hoş kadın durumunda yer aldığımı söylediklerini de belirtirsem bu konuda kuşkunuz kalmayacaktır. Fakat bu tecrübelerin en ilgincini paylaştığım erkeğin kim olduğunu bilmiyorum.
geçen yılbaşı akşamında bir arkadaşım beni partisine çağırmış ve partinin kostümlü parti tarzında olacağını söylemişti. Fakat partinin belli bir mevzusu yoktu yani herkes dilediği kıyafeti giyerek partiye gelebilecekti. Böyle bir kıyafetim olmadığı maksadıyla fakültede yuva arkadaşım olan bir dostumun elinde olan ‘kırmızı başlıklı kız’ kıyafetini borç aldım. Fakat kıyafet upuzun bir manto gibi bir şeyler içermiyordu. Başlığı da olan kıyafetin mantosu baldırlarıma kadar lakin geliyordu. Ak bir gömlek ve ak bir külotlu çorap ile olabildiğince ateşli bir al başlıklı kadın olmuştum. Fakat aklımda bu kıyafet sayesinde doğru seks öyküleri arasına ekleyebileceğim güncel bir hikaye edinmek yoktu.
partinin yapıldığı eve geldim ve meydana karıştım. Fakat asla de neşeli bir parti değildi. Ya kostümlü partileri heves eden gençlar ya da önceki dönemlerde böyle partilere katılan ve şu anda hatıralarını canlandırmak dileyen ihtiyarlar gelmişti. Bunun üstüne gözüme kestirdiğim odalardan birisine daldım ve orada mevcut kanepede uyuklamaya başladım. Fakat kapının açıldığını duyduğumda gözlerimi açmam geniş bir hayrete düşmeme sebep oldu. Al başlıklı kadının kafa hasımı olan ‘kötü kalpli kurt’ içeriye giriyordu. Kapıyı kapattı ve pençelerini kaldırarak ‘şimdi seni yiyeceğim’ dedi.
zararlı kurt beni yemedi fakat aklınıza diğer ne geliyorsa hepsini yaptı. Beni evire çevire iyice siken kurt, yarağını vücudumdaki tüm deliklere sokmayı ihmal etmedi. 3-4 saat süren bu sikişme anında kafasındaki maskeyi çıkartmaması ise olabildiğince şaşırtıcıydı. Beni iyice siktikten sonra muhabbete başladık. Bu arada hala maskesini çıkartmamıştı. Uyuyakalmışım, uyandığımda gitmişti. Partideki derhal herkese sordum fakat kimse tanımıyordu, beni siken zararlı kutrun kim olduğunu hala bilmiyorum. Böylece sex öyküleri arasına ekleyebileceğim enteresan bir ‘masal’ edinmiş oldum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir