Külodumu koklayıp 31 çekiyordu verdim rahatladım

13 haziran 2015evde tek başımaydım toy ve ben vardım odadan yolds. Com sesler geliyordu delikten baktım sabah çıkartığım külodum u eline almış kokluyor bir yandan da 31 çekiyordu bende onu seyredip vajinamı okşuyordum daldım odaya napıyorsun sen dedım kızardı felan dedım onu ne kokluyorsun gel vajinamı kokla şaşırdı derhal yatırdı beni yatağa vajinamı yaladı yarağını içime soktu o sıcaklığı içimde hissedince kendimden gectim esasen
bende öylece yatmışım ve yol yorgunu olduğum maksadıyla derhal dalmışım. Sabah üstümün aleni olduğunu fark ettim. Gözümü araladım ersinma arkam dönüktü ve kalçam yarıdan çok aleni ersinmun gözünün önündeydi. Ersinmun nefesini duyduğum zamanda içimden kaynar bir su gitti adeta. Uyur gibi yaparak yatakta devinim ettim ve yüzümü ersinma dönerken ersinmun derhal kalkıp odadan çıktığını duydum.
gözümü açtığımda kapı kapandı ve kimse yoktu odada. Demek ki ersinm uyanıktı ve beni o. Halde görmüştü utanmıştım ve ne yapacağımı bilemedim. Derhal üzerimi giyip aşağı inmek maksadıyla odadan çıktım. Aşağı indiğimden banyoya girdim. Banyo ile hela yan yanaydı ve yan tarafta ersinm vardı. Soluk alışları hızlanmıştı adeta kulağımı duvara yaslayıp onu dinliyordum. Kesinlikle kendini elliyordu. Biraz sonra boşaldı galiba ve tuvaletin kapısını açtı derhal banyoya girip elini yıkayacaktı ki içeri girdiğinde beni gördü. =pardon valide sen mi vardın elimi yıkayacaktımda= dedi. Bende =gel ersinm ben yüzümü yıkadım çıkıyodum esasen dedim= kapıda bekliyordu ve önünden geçmem maksadıyla yan durdu. O arada kalçamı ona dönerek geçtim ve yarrağına kalçam sürttü. Sikini hissetmiştim ve hala sönmemişti. Mutfağa. Gittim ve anneme kahvaltı düzenlemek maksadıyla yardım ettim. Biraz sonra hepimiz masaya oturduk ve kahvaltı ediyorduk. Ersinm yanımda oturuyor ve her vakit ki gibi fazla sessiz duruyordu. Babam biraz sonra annemide alıp tarlaya gitti. Ersinmla yalnızdım ve bende biraz çay keyifi gerçekleştirmek istedim.
ben bir çay daha içicem sende. Içermisin= dedim. O da =olur valide içerim koy bir tane= dedi. Birer çay koydum ve karşılıklı oturup içerken çıplak ayağımda bir şey hissettim. Ersinmun ayağıydı. Ona baktım başını öne eğik adeta bir şey düşünüyordu. Ersin içine kapanık bir biraz. Düşündüğü neydi bilmiyorum fakat ayağıyla ayağımı bastırarak okşuyordu. Bende sound çıkarmıyordum. Biraz sonra şahsına geldi. =pardon valide aklım diğer yerdeydi fark edemedim= dedi. =önemli değil ersin= dedim ve bulaşıkları yıkamaya başladım. Ersin ise odamıza çıktı ve bende bulaşıkları yıkadıktan sonra heves ettim orda ne yapıyor diye. Odamızın kapı deliğinden içeri baktım. Ersin gece çıkardığım külotumu çıkarmış ve koklaya koklaya kendini. Elliyordu. Yarrağı baya sert ve uzundu. Onu öyle bir elliyor ve sıvazlıyordu ki içimden üzerine atlamak ve onun olmak geldi. Sikini içimde hissetmek onun ateşli döllerinin ağzıma dolmasını istiyordum. Soluk alışlarım hızlanmış ersinse asla çabuk etmeden külotumu kokluyor yarrağına sürüyor annesi olmadan onun keyfini çıkarıyordu. Biraz sonra kendimi ellemeye başladım. .
vajinam ıslanmıştı ve parmağım basitçe vajinama giriyordu. Vıcık vıcık olmuştu elim ve sesler çıkmaya başlamıştı. Ersin içerde asla bir şeyden bilgiyi olmadan sikini elliyordu. Külotumu kokladıkça oh çekiyor kendinden geçiyordu. Bense kapının önünde yalnızca ersinmu izliyor ve kendimi baştan çıkarmaya çalışıyordum. Daha sabahtı ve babamların gelmesi akşamı bulurdu. Bu bir fırsattı benim maksadıyla ersinm beni isterken bende kimsesizken sebep bir başkası olmalıydı ki. Işte aslan gibi bir ersinm vardı ve benim maksadıyla deliriyordu. Cesaretimi toparlayıp odaya ani girdim.
ersin öylece kalmıştı. =ne yapıyorsun ersinm sen= dedim şaşkın taklidi yaparak. =anne şeyy. Ben… şeyy. . = diye geveliyordu. Çırılçıplak ve sikide kalkıktı. Ona =ersinm bu yaptığın yanlış farkında mısın= dedim. O da bana =özür dilerim valide bi daha olmaz laf veriyorum= dedi ve giyinmek maksadıyla kıyafetlerini aldı. Elinden tuttum ve = ersinm yanlış olan külotumu alıp beni hayal etmen. Şayet istediğin bensem sebep bana gelmiyosun ki= dedim. Oda bir zamanda sevinerek beni kucağına aldı. Beni biraz öptükten sonra yatağa yatırdı ve üzerimden tişörtümü kotumu çıkardı. Sütyenimi yukarı kaldırıp memelrimi vakumlamaya başladı. Meme uçlarımı neredeyse koparacaktı fazla azmıştı belli ki. Sonra sütyenimi çıkarıp beni sırt üstü yatırdı. Bacaklarımı tutup yukarı kaldırdı ve öylece bıraktıktan derhal sonra iki eliyle külotumu yanlardan tutarak tek hamlede çıkardı. Sonra bacaklarımı iki yana ayırıp üzerime geldi biraz seks yaptık tekrardan yarrağı sertleşmişti. =gel biraz vajinamı yala ersinm= dedim. O da =tamam bitanem seni uçurucam bugün= dedi. Ben ayağa kalktım ve derhal ağzını vajinama yasladı. Saçları biraz uzundu elime aldım ve başını vajinama bastırdım. Biraz sonra gözlerimi kapatmış keyfini çıkarırken içerde bir sıcaklık hissettim gözümü açıp baktım ki dilini vajinama sokmuş içerdeki sıvıları yalıyordu. Çıldırmıştım adeta kendimi bir orospu gibi hissediyordum. Beni kölesi yapsın döve döve siksin isterse gebertsin istiyordum. Onun maksadıyla ölmeye en hazır olduğum andı adeta. Ve onu yatağa itip üstüne aksi yattım.
sikini ağzıma aldım ve vajinam onun ağzındaydı. Sikini yaladıkça kafamı bastırmaya başladı. Biraz sonrada üzerinden beni atıp full istediğim hayvansı davranışlara başladı. Beni kullanıyordu kölesi olmuştum ersinmun. Üzerinden beni attıktan sonra yataktan indi ve beni aksi yatırdı kafam yataktan dışarda sırt üstü yatıyordum. Ağzıma sikini verdi ve sakso çekmeye başladım. Yaladıkça ileri gidiyordu boğazımı zorluyordu. Harkaydı beni umursamıyor ve acıyla dolu bir haz yaşatıyordu. Boğazıma soktukça kusasım geliyordu fakat kusmuyordum. Bir mola sikini çıkardı =gel yavrum sok boğazıma gebert beni erkeğim=diye yalvardım ve bana =vay be sen ne orospuymuşsun öyle= dedi. Bu laf beni fazla memnun etmiş ve bana aşırı azgınlıkla haz vermişti. Ersinmun sikini güzelce yalamış ve boğazımdaki balgamlarla ıslatmıştım. Aşırı kaygandı ve beni yatağa uzatıp bacaklarımı ayırdı. =geleyim mi hayatım= dedi. =sorma aşkım sik cinayet işle beni merhamet etmeden sik acıtarak sik acıya ve zevke doyur beni= dedim. O da kaygan yarrağıyla tükürüklediği vajinama tek hamlede öyle bir girdi ki amımdan kıvılcımlar çıktı umdum. Gözlerim ateş atmıştı ve istediğimde buydu keder çekmek onun kölesi olmak beni sike sike canımı yakmasıydı. Bir seferde girdiği vajinama asla durmadan sokup çıkarıyordu sikini.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir