Kucağım da yılan gibi kıvrılıyordu

15 kasım 2015sizlerle misafirlikte başımdan geçen hadiseyi anlatacağım büyükler calliopeg. Info gelmiş herkes onları görmek maksadıyla eve toplanmış bende tabi gitmeden göreyim diye gittim fakat yuva kalabalıktı kalacak yer kalmamıştı bana döşek odalarında yer yatağı gerçekleştirdiler fakat kız kalçası başı ayrı oynuyordu akşam sohbetten sonra adam gelince ben uyuma hattı yaptım fakat kız bildiği halde adamla sekse başladı
fazla ateşli olduğu maksadıyla yalnızca şortum vardı. Üzerimde çıplaktı anlayacağınız. O halde uzandım. Uyumaya çalışıyordum ki yengem odaya girdi. Vantilatörün derecesini yükseltip türbanını çıkardı. Gelip yatağına uzandı. Daha sonra bana dönüp “ dün akşam nasıldı sence? ” dedi. Fazla şaşırmıştım. Aklımda bu konuyla alakalı hiçbir sorunun hazır bir cevabı yoktu. Yalnızca “çok uzun olmayan sürdü” diye cevapladım. “en geniş problemimiz de bu” diye cevapladı. “ sebep? ” diye sordum.
bana kalsa neler yapıcam fakat dayın istemiyor. Fazla tutucu bu mevzularda, aksi halde uçururdum onu” diye sırıttı. “kendine fazla güveniyorsun” dediğimde geceliğini beline kadar sıyırıp külotunun üzerinden vajinasını okşayarak “ daha hala gerdeğe giren toy kadın gibi ateşli ve darım. ” dedi. “en fazla neyi gerçekleştirmek isterdin? ” diye sordum. “ağzıma alıp doyasıya yalamayı ve ağzıma boşaltmayı, dayın bunu asla yaptırmadı bugüne kadar ” diye yanıt verdi. Bende “önemli olan ağzına alıp boşaltmak değil, onu herkes yapıyor, mühim olan ağzına dolan dölleri yutabilmen” dedim.
yanıma inip şortumu çıkardı, ve yarağımın kafasına bir öpücük kondurdu. Daha sonra bana dönerek “deneyelim” dedi ve deliler gibi oral seks yapmaya başladı. Bugüne kadar fazla kadına oral seks yaptırmıştım fakat asla birisi bu kadar istekli yalamamıştı. Deliler gibi sakso çekiyor ve eliyle de masturbasyon yaptırıyordu. Az sonra ağzına boşaldım ve bütün döllerimi yuttu. Birer sigara yaktık ve bitene kadar asla konuşmadık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir