Köyün Çılgınsı Beni Ahırda Zorla Amıma götüme soktu, ağzımı yüzümü sikti

Arkadaşlar ben bir köy kadını olarak sizlere asla kimsenin öğrenmediği sikiş hikayemi anlatacağım en sonun da köyün çılgınsı beni de becerdi köyümüzün çılgınsı 4o yaşların da var zekâsal manili usu yerin de değil ne yaptığını…
arkadaşlar ben bir köy kadını olarak sizlere asla kimsenin öğrenmediği sikiş hikayemi anlatacağım en sonun da köyün çılgınsı beni de becerdi köyümüzün çılgınsı 4o yaşların da var zekâsal manili usu yerin de değil ne yaptığını öğrenmiyor. Deli olduğu kadar da sapık diyebilirim köyümüz de yakaladığı eforu yettiği herkesi beceriyor köy alanın da bazen çırıl üryan dolaşıyor. Köy ulusu her ne kadar davacı olsa da köyden bölemiyorlar raporlu olduğu maksadıyla köyümüzün kızları erkeksiz dışarı çıkamıyor köyün çılgınsın den fazla korkuyorlar deli içrede annesini bacılarını dahi sikmiş köy ulusunu asla bağışlamıyor.
bir gün geniş kafa ve küçük kafa hayvanları yayıldırmaya götürdüm yanım da babam da geldi. Yanımıza gıda alarak köyden baya bir uzağa açıldık hayvanlarımız iyi bir yayıldırdık akşama gerçek olmuştu saat geçmeden yola koyulduk konuta aldık babam ihtiyar olduğu maksadıyla baba sen geç içeri ben hayvanları ahıra alırım dedim. Babam içeri geçti hayvanları içeriye koydum yemlerini sularını tazeledim vakit geçmişti babam yatmıştı herhalde sesi gelmiyordu odasına gidip baktım adam bitkinlikten halsiz düşmüş ne yapsın tuhafım.
birde baktım sesler geliyor ahırdan korkuyordum ne ya pim gidip bakmam gerekiyor köyün çılgınsı ahıra girmiş bir adet dişli hayvanı almış onu beceriyor deli adam gerçekten çılgındı nasıl bir akla hizmetse hayvanı yarrağı yordu buda hayvanın güzeline gidiyordu ani beni fark edince beni derderst edip samanların arasına attı maşallahı vardı aleti fazla geniş ve kocamandı beni gözüne kesmişti samanların üzerine attığı gibi gerçekten hayvanlar gibi saldırıyordu çevremde bana destek edecek kimse yoktu.
naçar bir biçimde bundan sonra haz almaya bakacaktım ne yapım deli aracılığıyla kalın bir biçimde sik ilmek vardı fakat işin ucunda deli gerçekten geniş aletiyle beni korkutuyordu hayvan kirli deli sevişmeyi de öğreniyordu beni bir güzel yalıyordu gerçekten fazla zevke gelmiştim şehvetle dudaklarımı yalıyordu gerçekten ne yapacağımı öğrenmiyordum hakikat bir zevke gerçek gidiyordum amcığımı okşuyor güzel bir biçimde fantezili ateşli ahırda yaşıyordum gerçekten haz alarak çılgının altında hazdan kıvranıyordum ne ya pim diğer çare yoktu çılgınla seks hikayem.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir