Köylü Kadın Hayatımın En Hoş Seksini Yaşattı

Takımımla beraber bir meslek maksadıyla bir köye gitmemiz gerekiyordu ve köyde tüm bir hafta kalacaktık. Fazla çok işimle ilgili ayrıntı vermek istemiyorum zira ifşa olmak istemiyorum ama köyde otel olmadığı maksadıyla ve merkeze uzak olduğu…
takımımla beraber bir meslek maksadıyla bir köye gitmemiz gerekiyordu ve köyde tüm bir hafta kalacaktık. Fazla çok işimle ilgili ayrıntı vermek istemiyorum zira ifşa olmak istemiyorum ama köyde otel olmadığı maksadıyla ve merkeze uzak olduğu maksadıyla köylülerden bize yer bulmalarını rica ettik, natürel ki parasını vererek. Onlar da bizi evlara bölüştüreceklerini ve hepimizin bir evta misafir olacağını nakit istemediklerini söylediler natürel ki biz böyle bir şeyi kabul edemezdik parasını verecektik. Dostlarla konuştuk ve evlara ayrıldık ben tek başıma ihtiyar bir kızın yuvasına davetli oldum.
ve bayağı yaşlıydı ve ben de ona yük olacağım fobisiyle sebep bu eva geldim dedim yerimi değiştirmek istedim ama teyzenin bir kadını varmış ve o gelip teyzeye dayanak edecekmiş. Kadın güncel evlu olduğu maksadıyla full akşam annesinde kalamıyormuş ama bütün gün gelip akşama kadar teyzenin işlerini görüyormuş. Kişilik bir şey yok diyerek tamam dedim kabul ettim. Sabah odada yatarken kapı tıklatıldı ve bir kız kahvaltı hazır emredin dedi. Uyku sersemi gözlerimi açtım ve kapıda ay parçası gibi bir kadın gördüm.
ak derili, kafası başörtüyle bağlamış, yemyeşil iri gözleri olan bu kadını görür görmez coşkulandım ve derhal geliyorum dedim. Fazla da vakumlayın olamadım zira uyku sersemiydim üzerimi değiştirdim suratımı yıkadım ve dediği gibi sofraya oturdum. Kadın da karşımda oturuyordu. Kadını yanlış görmüşüm gördüğümden fazla daha hoşmuş. Suratında asla makyaj olmamasına rağmen engelsiz bir deriyi vardı, dolgun al dudakları, yosun gözleri, dolgun kirpikleri ve kaşları öyle hoştu ki onu günlerce izleyebilirdim. Ondan fazla etkilenmiştim. Klasikte şive asla beğenmem ama bu kadının şivesi dahi bana fazla sevimli gelmişti ve köylü davranışlarına neredeyse yakalanmıştım.
teyze, kadını ve ben hep beraber kahvaltı yaptık ben azıcık muhabbet açmaya çalıştım ve kadının evlu olduğunu daha güncel evlendiğini bildim. Her neyse işe gitmem gerekiyordu ona teşekkür ettim ve işe gittim ama bir an önce gece olsun da eva gideyim diye sarihçesi usum hep oradaydı. Zira kadını bir daha görmek istiyordum zati akşam bizimle kalmayacaktı en azından azıcık erken giderek kadını tekerrür görebilirdim. Işten erken çıkmak maksadıyla bir mazeret uydurdum eva gittim kadın evta aş yapıyordu, annesi de uyuyordu. Ben de mutfağa yanına gittim ve kızla konuşmaya başladık. Azıcık usuna girdim ne kadar güzel olduğunu öğreniyorsun değil mi dedim, çekingen ve utangaç utangaç davranışlarla bana cevap veriyordu.
bu arada ben de 35 yaşında iyi bir işi olan başkaca kızlar aracılığıyla sevilen biriyim diğer bir deyişle özgüvenim bulunmaktadır. Ama daha önce bu kadın kadar hoşunu asla görmemiştim ve ondan ciddi anlamda fazla etkilenmiştim. En azından ona olan alakamı belirli etmeye karar verdim. Neticede isteyip istememek onun elindeydi ve içimden geçenleri ona söyledim. Tebessümüyor ve utangaç davranışlarla teşekkür ediyordu. Günler böyle geçti ve altıncı gün olmuştu biz kızla baya dürüst olmuştuk aralıksız konuşuyorduk ve evta görüşüyorduk.
annesi de aramızdaki şeyleri pek kavramıyordu zira teyze baya yaşlıydı ona muhalif olağanüstü yükselmiştim ve onunla bir kere beraber olmak maksadıyla her şeyimi verecek duruma gelmiştim. Ama kızdan öyle bir şey görmediğim maksadıyla sesimi çıkaramıyordum. Her neyse bundan sonra ertesi gün sabah yola ayrılıp istanbul ’a arka dönecektik gece otururken bunu kadına da söyledim. Öyle mi dedi ve üzüldüğünü söyledi ben de ben de fazla trajiğim dedim ve onun gözlerinin içine baktım. Sonra kadın derlendi ve çıktı yuvasına gitti. Ertesi gün erken uyanacağım diye odama çekildim ve odamda kitap okuyordum akşam yarısı olmak üzereydi evta bir tıkırtı duydum kimdi acaba derken odamın kapısı açılarak kadın içeri girdi. Düşte mi hakikatte mi bunu yaşıyordum inanamadım, ne işin var burada dedim, yarın gideceksin kalbimin sesini dinledim ve geldim dedi.
gözlerime inanamıyordum ben de derhal kalktım elini yakaladım ve yatağıma oturttum. Konuşmaya başladık fazla etkilendiğini ve yaşamında bir kere olsun yürekli davranacağını söyleyerek dudaklarıma yapıştı. Ben zati dünden razıydım ve ben de ona teşekkür ederek derhal yatağa uzandırdım ve üstüne çıktım. Birbirimizi çılgınlar gibi öpüyorduk ve kadının mis gibi kokusu başımı döndürüyordu zira fazla pak ve mükemmel bir kokusu vardı. Derhal elimi bedeninde dolaştırmaya başladım ve taş gibi sıkı derisini okşarken güzelce kudurdum. Derhal uzun eteğini çıkardım başörtüsünü attım ve iç çamaşırları ile kalana kadar onu soydum.
yatakta uyuyan bu hoşluğa şöyle bir göz gezdirdim bugüne kadar beraber olduğum en güzel kız buydu. Ak dolgun vücudu ve mükemmel deriyi mükemmeldi ona dokunmaya doyamıyordum. Tekerrür elimi bedeninin her tarafını dolaştırdım o da beni izliyordu. Sonra kilodunu indirdim ve göbeğinin oradan başlayarak alt gerçek kaydım. Klitorisine lisan atarak onu zevke getiriyordum, sonra parmaklarımı amcığında dolaştırmaya başladım ve elimi yavaş yavaş içine soktum. O da inliyor ve arada beni yukarıya gerçek sürükleyerek dudaklarımı öpüyordu.
kaymak gibi vajinası minicikti ve gerçekten harikaydı onu sabaha kadar yalayabilirdim ama vaktimiz kısıtlıydı. Güzelce eğlenceye geldiğine vakumlayın olduktan sonra ben de soyundum ve üstüne çıktım. Benimkini ona yaslamaya başladım daracık vajinasına kuvvet gidiyordu, keder sürüklemesin diye dudaklarını öpüyordum ve hepsini sokmayı muvaffak oldum, üstüne git gel yaptım. Ikimizde minik minik inliyorduk ama evtaki ihtiyar bayanı uyandırmamak maksadıyla sesimize dikkat ediyorduk. Onu becerirken bir yandan dudaklarını öpüyor boynunu vakumluyor ve arada göğüslerine inip yalıyordum. O da dudaklarını benden asla sürüklemiyor her yerlerimi öpüyor, vakumluyordu.
bir müddet bu pozisyonda onu becerdikten sonra tüm olarak sezmek maksadıyla en beğendiğim pozisyon olan doggy pozisyonu aldım ve arda geçerek tekrardan yumuşak bir biçimde onu pompalamaya başladım. Daha önce bir hayli kadında bir hayli kere beraberlik yaşamıştım ama bugüne kadar aldığım en geniş sevinci yaşıyordum zira ayaklarım yerden kesilmiş gibiydi. Bu kadar güzel ve ateşli bedene sahip hiçbir kız görmemiştim. Onu sikerken bütün vücudunu okşamaktan kendimi alıkoyamıyorum zira elim zati vücuduna gidiyordu bembeyaz kalçaları önümdeydi ve kalçalarını okşuyordum. Onun canını acıtmaktan fazla korktuğum maksadıyla yumuşak davranıyordum.
vücudunu okşarken ani yarrağıma kan atak etti ve içinden çıkarak kalçasının üstüne boşaldım. O da orgazm olmuştu bayağı ıslaktı ve haz suları bundan sonra akıyordu. Öyle birkaç dakika yatakta hareketsiz kaldık ve kendime gelince tekerrür dudaklarını öptüm teşekkür ettim. O da bana teşekkür etti ve bunu yapmasaydım eminim seneler süresince fazla üzülecektim dedi. Vaktimiz fazla kısıtlıydı 2 saat sonra kalkıp istanbul ’a dönecektim ve onu göremeyecektim. Azıcık daha eforumu topladıktan sonra tekerrür dudaklarına yapıştım, üstüne çıktım bir posta daha attım.
seks öykü bu sefer daha cesurdu ve o da bana mükemmel bir sakso çekti ben de onu bir kere daha orgazma eriştirdim. Güzelce vajinama götüme soktu, ağzımı yüzümü siktikten sonra sabah olunca odamdan çıktı ve salonda yatmış gibi davrandı. Giderken gözlerinin içine baktım seni ömrüm süresince unutmayacağım dedim o da bana aynısını söyledi. Evlu olmasaydı netlikle onunla bir münasebet yaşayabilirdim ama evluydu ve ikimizin de içinde ukde olarak kaldı.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir