Köydeki Haceri analdan siktim

köydeki haceri analdan becerdim.
selam seks öyküler okurları sizlere geride yaşamış olduğum bir mazimi izah etmek istiyorum. Geçen bayram bu geçmiş dediğimde. Köy gezmesi maksadıyla yola çıkmıştık ben 26 yaşında hala evlenmemiş birsiyim biraz seçici olduğumdan kafama göre birisini bulamıyorum desem daha gerçek olur.
her neyse köyde benle neredeyse derhal derhal aynı yaşta hacer isminde bir kadın vardı. Oda bekar evlenmemişti. Fakat küçüklükten beri aramız fazla iyiydi. Benden hoşlanıyo gibi hislre bile kapılmıştım bir aralar fakat uzun süredir köye gitmediğimden onu görememiştim. En son gördüğümde çirkin biriydi olarak kalmıştı aklımda. Fakat bu gidişimde hacer’i görünce biraz hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.
hacer öyle güzelleşmiş serpilmiştiki. Gözlerimi ondan alamıyordum. Biraz sohbet ettikten sonra bahçeyi gezdirmek maksadıyla birlikte yola çıktık kayısıları elma ağaçları falan derken baya bir yol gittikten sonra evden baya uzaklaşmıştık. Yarrağım kalkmıştı kafa başa kalınca. Ondada bana muhalif bir şeyler olduğunu seziyordum.
daha çok dayanamayıp derhal köşede ağaç dibine sıkıştırıp eteğini kaldırdım dudağına yapıştım oda dünden hazırmış gibi derhal bana karşılık verdi. Doya doya sevişmeye başladık. Fazla hoş sevişiyorduk ikimizde seksi yanan ateşle barut gibiydik. Kızlığı olduğundan önden sokamadım ama sokmamı o benden daha fazla istediğinden, tutup arkasına döndürüp kalçasını parmaklamaya başladım bağıracak biri duyar diye kendisini sıkıyordu.
bir zaman sonra deliğini genişlettikten sonra benim malı tükürükleyip zor oldu fakat içine girebildim. 5 dakika boyunca çatur çutur siktikten sonra çıkarıp bacaklarına boşaldım fışkırttım. Benden hoşlandığını bunu en uzun olmayan sürede tekrarlamamız lazım olduğunu söyledi. Bende tamam dedim. Anlıyacağınız anal seks ortağım hacer olmuştu oda benden hoşlandığından bir dahaki köye gidişimizde daha çılgın dolu sikecem. O vakit onuda sizlere yazarım neyse. Herkese iyi günler seksli saatler.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir