Köyde Kuzenimi Samanlıkta Becerdim

selam herkese kuzenim ile beraber sinema izlerken ereksiyon olduk. Asla bir şey anlamadım ve her şey bir zamanda gelişti. Ayrı koltuklarda yatarken bir zamanda yanıma geldi. Kalçasını bana döndü ve benim sıcaklığından yarrağım sertleşti. Ardından bana güzelce yaklaşınca olanlar oldu.
kuzenim ile evde aldığımız sineması televizyona taktık. Dondurup çerezleri hazırlamaya başladık. Yastıklarımızı falan ayarladıktan sonra koltuğa uzandık. Güncel çıkan bu sineması dört gözle bekliyorduk. Ikimiz beraber sineması gözlemeye başladık. Meşhur başroller oynuyordu ve hep onların filmini izliyordum. En nihayetinde sineması yarıladık ve hoş geçiyordu. Güzelce kendimizden geçtik ve fazla fenaydı. Ben güzelce mayıştım ve üşüdüğünü söyleyerek yanıma geldi. Ben bir şey söylemedim ve full bu sırada filmde sevişme sahnesi oldu. Benim yarrağım sertleşti ve kuzenimin sıcaklığı yüzüme yüzüme vuruyordu. Garip oldum ve kuzenim bana yaklaşmaya başladı. Yarrağıma narin kalçası yaslanınca yerimde duramadım. Biraz bekledim ve sonrasında götünde oynamaya başladım. Fazla fena oldum ve filmde aleni aleni sikişmeye geçtiler. Eşofmanını indirdim ve yarrağımı çıkararak vajinasına soktum. Yavaşça gidip gelmeye başladım ve fazla heyecanlıydım. Kuzenimin niyeti belliydi ve onun narin taze kalçasını becerirken kendimden geçtim. Çatır çatır süratli bir şekilde onu becerirken hayatımda yaşamadığım hazzı yaşadım.
ilk boşaldıktan sonra kucaklayarak onu üzerime çıkardım. Dudaklarıma yapıştı ve utanıyordu. Sikimi vajinasına soktum ve yavaşça pompalamaya başladım. Fazla hoş gidiyordum ve memelerini açarak sakso çekmeye başladım. Onu yalarken ayrı bir haz alıyordum ve fazla acele boşaldım. Sineması bıraktık ve dakikalarca birlikte olduk.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir