Köyde İlk Sikildiğimin Tadını Birdaha Hiç Bulamadım

slm ben mert, sanayide oto tamircisiyim. O zamanlar köyde bir arkadaşım vardı onunla bizim eve gittik. Eve girdiğimizde bizimkiler yoktu, amcamlara gittiklerini belirten bir not bırakmışlar. Neyse, arkadaşımla sohbet ederken, o, “benim yarak geniş! ”, ben, “yok benim yarak daha geniş! ” derken, iddalaştık çıkardık yarakları. Birbirimizin yaraklarına bakıp karşılaştırırken başladık 31 çekmeye. Zevklerimiz iyce artıyordu, güzelce soyunduk. Derken ilk hamle ondan geldi, “birbirimizin kalçasına sürtelim mi? ” diye sordu. Ben yanıt olarak derhal surat üstü yattım. Dost arkamdan üstüme uzandı ve yarağını götüme sürttürmeye başladı. Götümün yanakları arasında gidip geliyordu.
bir zaman sonra bana, “sokayım mı? ” dedi. Aslında canım fazla sikilmek istiyordu, fakat sok diyemedim. Arkadaşım biraz daha sürtündükten sonra güzelce kalkan yarağı bundan sonra içimde hissetmek istiyordum. “sok, fakat yavaş yavaş sok! ” dedim. “tamam! ” dedi. Evde nasılsa kimse yoktu, beni dakikalarca sikebilirdi. Derken götüme ağır ağır girmeye başladı. Aynı anda kalçam de acımaya başladı, fakat fazla zevkliydi. Siki götüme girdikçe ben hazdan çıldırıyordum. Nihayetinde o an geldi, penisini büsbütün sokmuştu götüme. Ben götümü biraz kaldırdım ve domaldım. Elimi arkaya atıp sikini tutuyordum bazen hepsini sokmasın diye, bazen fazla acıyordu. Arkadaşım gidip gelmeye başladığında güzelce koyverdim, beni bir hoş sikmesi maksadıyla elimi yarağından çekmiştim bundan sonra. Aldığım hazdan ötürü keder falan umrumda değildi. Canım güzelce sikilmek istiyordu (şimdi olduğu gibi). Arkadaşımın da bundan sonra güzelce zevke geldiğini hissettim. Biraz daha götümü siktikten sonra, geniş bir coşkuyla, “geliyorum! ” diye bağırıyordu. Nihayet o tatlı an geldi ve içime boşaldı.
benim ise halen kalın olan yarağım telefon direği gibi ayaktaydı. Arkadaşım, “sıra sende! ” dedi, yarağımı ağzına aldı ve vakumlamaya başladı. Emdikce ben de azıyordum ve sabırsızlıkla ben de onu domaltıp kalçasını becermeyi bekliyordum. Arkadaşım yarağımı öyle bir yalıyordu ki nerdeyse ağzına boşalacaktım. Sonra otomatik domaldı, yarağımı eliyle götünün full orta noktasına yasladı, “hadi sok! ” dedi. Ben de yavaş yavaş bastırmaya aşladım. Başını soktum full, ufak bir feryat atarak gerisini de içine almaya başladı. Hepsi içine girdiğinde büsbütün elini çekti. Ben bundan sonra ağır ağır gidip gelmeye başladım. O da muhteşem haz alıyordu, ben de. Biraz hızlandım ve içine boşaldım. Duş aldık, duş alırken bile birbirimizi bırakamıyorduk. Arkadaşım beni birkez daha becermek istiyordu. Tabi, daracık, kılsız, kaymak gibi, tazecik bir kalçası kimsikmek istemez ki. Banyoda birer defa daha şikiştik.
arkadaşımla full 2 yıl boyunca yalnızca birbirimizi siktik. O sonra yatılı okula gidince kalçam yaraksız kaldı. Canım sikilmek istiyor, ama beni sikecek yarak yok. Genellikle parmağımla avutuyordum kendimi, parmağımı götüme soksamda doğru yarağın keyfini vermiyordu. Kimseylede bu konuyu paylaşamıyordum, güvenemiyordum kimseye. Nihayetinde askerlik vakti geldi, askerlik dönemi boyunca yaraksız kaldım, asla yarak yemedim. Askerden sonra izmire gittim performansa, oradada kendimi kimseye siktiremedim, yani kimseyle olamıyordum, korkuyordum bilindik olmayınca. Daha sonraları pınarbaşındaki travestilerle düşüp kalkmaya başladım. Elimle travestinin sikini kaldırıyordum, kaldırınca arkamı dönüp yarağını sokuyordum götüme. Travesti yarağı da olsa, güzelce özlemiştim yarak yemeyi. Bazen bir travestiye kendimi siktirirken diğer bir travesti daha geliyordu. Asla istifimizi bozmadan sikişiyorduk, başka travestinin yarağını da kaldırıp sokso çekiyordum. Bir yıl böyle geçti, bir daha travestilerle görüşmedim. Köyde ilk sikildiğimin keyfini birdaha asla bulamadım.
en son bornova’da 18-19 yaşlarında, burak isminde yakışıklı bir gençle tanıştım. Gece vaktiydi, ufak parkta oturup muhabbet ederken, bana, “bira içermisin? ” dedi. Ben, “içerim. ” deyince, büfeden 8 tane bira aldı. Ikişer tanesini parkta içtikten sonra yuvasına gittik, evde kimse yokmuş. Biralar sonuna gelmişti kafalar güzelleşti. Burak bana, “beni sikermisin? ” dedi. Ben daha olur demeden soyunmaya başladı. Burağa, “daha evvel asla siktirdin mı? ” diye sordum. Burak da, “tadına bakınca anlarsın! ” dedi, biraz sakso çekti ve kalçasını bana döndü. Alkolünde etkisiyle o akşam burağı becerdim. Burak pasifmiş, o beni sikmedi. Oysa müthiş sikilmek istiyordum. Anlayacağınız kalçam tekrar yaraksız kaldı…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir