KOMŞUYU GİZLİCE KESİYORDUM

ergenliğin içimi tümüyle sarıp kavradığı zamanlar ben de eğlencemi devamlı cinsellikte arıyordum. Her gün porno izliyor, kadınları kesiyor ve yoktan sebeplere bile azıyordum.  komşuyu gizlice kesiyordum durum böyleyken bundan sonra gündelik şeyler beni kesmemeye başladı. Devamlı farklı şeyler istiyordum fakat rutinlerimden kurtuluş yoktu. Dönüp geldiğim yer tekrar aynı yerdi.
bir keresinde astığımız çamaşır geri bahçeye aşağı düşmüş. Ben de onu almak üzere dışarı çıktım. Içimden mi geçti ne oldu bilemiyorum lakin derhal kafamı pencereye uzatma isteğim geldi. Kendimi kıramadım ve başladım cama kafamı yaslamaya. Alt komşumuz pınar abla evin içinde geziniyordu. Sonrasında kendi odasına geldi ve yatağına oturdu. Karşısında aynalı giysi dolabı vardı. Oturduğu yerden kendini incelemeye başladı. Ellerini vücudunda yumuşak bir şekilde gezdirmeye devam etti. Iki parmağını ağzına aldı ve sonrasında eteğini sıyırarak kendini bacaklarından başlayarak ellemeye başladı ve bundan sonra elini vajinasına atmıştı. Kendisini parmaklıyordu, fazla memnun ve huzurluydu.
rahatladığı her halinden belliydi. Sonrasında kendini soyma başladı ve sütyenini de çıkardı. Göğüslerini ellemeye başladı, uçlarıyla oynuyordu. Bir eli vajinasında kendini parmaklıyor, başka eliyle meme uçlarını sertleştiriyordu ve bu yaptığı onu doruklara taşıyordu. Fazla çok izlemiştim bundan sonra risk almanın vakti gelmişti, esasen ayakta boşalıyordum. Ve koşa koşa binaya girdim ve kapılarını çaldım. Kapıyı yarım bir şekilde açtı direk kapıyı ittirerek zorla içeri tuşlayarak dudaklarına yapışmaya başladım. Sevişe sevişe odasına kadar gittik. Dudakları dudaklarımla sanki şarkı söylüyordu. Bu seksi seks yapmanın ardından onu yatırdım ve göğüsleriyle oynamaya başladım. Uçlarını vakumluyor, bütün memeleri sakso çekiyor ve sıkıp okşuyordum. Bu onu azgınlıkta zirveye taşırken dizi bendeydi. Vajinası sulanmıştı lakin benim yarrağım maksadıyla aynısı söylenemez. Dire yanına yatarak ağzına vermeye başladım. Benim olması gerektiğinden biraz ufak olduğu maksadıyla yalnızca ağzına alıp vakumluyor ve vokumluyordu. Yarrağımla geçirdiği tatlı dakikalardan sonra bundan sonra kontrolü elime alıp hatunu deliler gibi pompalamaya kararlıydım. O yatmaya devam ediyordu ve bende bacaklarını açtım. Iyice yarrağımı onun amcığı üstünde sürttüm ve onun çıldırmasını sağladım. 10 saniye boyunca daha sikmezsem beni öldürebilirdi. Başladım kalkık yarrağımı sulu vajinasına sokmaya.  ucuyla girdikten sonra bundan sonra sikimin tamamını onun içine gir ve çık yapıyordum. Harikaydı bu ve ben siktikçe ağzı yamuluyordu bu onun nasıl haz aldığını fazla net bir şekilde açıklıyordu. Ardından ateşli alt komşumu domalttım ve anal yollardan girmeyi denedim. Yarrağım ne kadar analdan girmek maksadıyla biraz ufak olsa da o kadar da zararlı değildi. Sikiyordum üzerine hatundan sesler çıkartabilmeyi de başarıyordum. Ufak penisle geniş işler yapmıştım. Onu kendime hayran bırakmıştım. En son sakso çekmek istedi sanırsam bundan sonra bitirmek istiyordu. Baktım olmuyor bende başını ittim ve otuz bir çekerek suratına gerçek boşaldım. Kendini o halde rahat bir biçimde yatağa attı ve ben full kalkacakken vedalaşmak zor geldi ve yanına oturarak vajinasıyla oynamaya karar verdim. 2 parmağımı amının içine hafiften sok-çıkar yaparken “ıh” diye sesler çıkarması hoşuma gitmişti. Ardından az evvel yaptığım şeyi 3 parmağımla denedim. Sokmamla beraber titretmem bir oldu ve yatağı tırnakları kırılıncaya kadar sıkıyordu, bağırmadan da duramıyordu. En son ben kendimi bir tık üste çıkardım ve bu hamlem manitanın döşek üzerinde çığlıklar içinde boşalmasına sebep oldu. Daha sonrasında kapıyı çekip çıktım. O günden beri 3 kere kapısını çaldım lakin açmadı. Böyle devam ederse ateşli bedenine tecavüz etmek zorunda kalacağım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir