Komşunun Karısı Bana Göz Dikmiş

Dört katlı bir apartmanda oturuyoruz biz üçüncü kattayız. On yıllık konutluluğu olan çoluk çocuğa karışmış bir adamım pek gözü dışarıda olan biri değilim. Bizim alt komşu ise benden on yaş kadar geniş bir adam karısı…
dört katlı bir apartmanda oturuyoruz biz üçüncü kattayız. On yıllık konutluluğu olan çoluk çocuğa karışmış bir adamım pek gözü dışarıda olan biri değilim. Bizim alt komşu ise benden on yaş kadar geniş bir adam karısı da kendi yaşına yakın. Ilk taşındığımız sene kızın bana bakışlarını fark ediyordum ama konduramıyordum zira kadın asla öyle bir bayana benzemiyor. Başörtülü, banal giysiler giyen ve ev hanımı olarak sarihçesi yanlış kavradığımı düşündüm ve yakıştıramadım ama daha sonradan kadın bana sarih sarih hedefini belirli etmeye başladı. Ne vakit apartmanda karşılaşsak veya asansörde, gözlerimin içine bakıyor sırıtıyordu.
bir şeyler hissettim ama dediğim gibi tüm anlamıyla vakumlayın olamıyordum. Biz de kocasıyla ne vakit karşılaşsak selamlaşıyoruz havadan sudan konuşuyoruz diğer bir deyişle öyle komşuculuk oynuyoruz. Daha sonradan adam bir gün benle eşimi yuvasına çağrı etti gece oturmasına, biz de davete icabet ettik ve konutlarına gittik. Çay kahve ikramı havadan sudan sohbet derken kızın direk bana bundan sonra bakışlarından vakumlayın oldum zira karım ne vakit diğer tarafa baksa kadın bana tebessümüyordu hem de asla kocasından çekinmiyordu. Anladım ki bu kadın bana göz dikmiş, her neyse biz konutumuza geçtik ben o akşam yatamadım acaba nasıl olacaktı ?
ertesi gün işe giderken kadını apartmanda gördüm resmen beni bekliyordu bana hattını verdi ve yukarıya çıktı. Benimle tasayı neydi acaba tüm olarak vakumlayın olamıyordum. Her neyse ben işe gittikten sonra verdiği numarayı aradım ve telefon da bana beni fazla arzuladığını ve görüşmek istediğini söyledi. Ben de nasıl olur eşin bilirse ne der dedim, o da bana şok olduğum şu tümceyi kurdu, eşim zati öğreniyor. O zamanda adamın bizi yuvasına öğrenerek çağırdığını kavradım diğer bir deyişle adam karısı ile beni buluşturmak maksadıyla yuvasına çağrı etmişti. Gerçekten şok olmuştum her neyse biz kadınla ertesi gün maksadıyla laflaştık ben işe diye konuttan çıkacak ve alt kata bayana inecektim.
aynen tasarıya uydum, alt kata indim derhal kapıyı açtı ve beni içeri aldı. Bu işin reeli astarı nedir diye sordum kadın fazla azgınmış kocası bununla başa çıkamıyormuş ve gözüne kestirdiği erkekler ile uyumasına lisans veriyormuş zira onu kaybetmek istemiyormuş. Gerçekten dinlediklerim karşısında şok olmuştum beni fazla sevdiğini ve birkaç konuşma gerçekleştirmek istediğini söyledi ve bu kadar ısrarcı olunca ben de natürel ki kabul ettim ve soyunmaya başladım. Kadın da önce başörtüsünü çıkardı daha sonradan üzerindekileri soydu karşımda anadan üryan kalmıştı. Balıketli bir bayandı ak deriliydi, yaşına göre güzel bir vücudu vardı. Onu okşamaya başladım kalçalarını bacaklarını okşuyordum.
ikimiz de ayaktaydık ve dudaklarımız birleşti öpüşmeye başladık. Sonra ellerimi onun kalçalarında ve memelerinde dolaştırmaya başladım daha sonradan altlara indim ve memelerini ağzıma aldım. Beni arzulayan bu kadını en iyi biçimde başarmalı ve hakkını vermeliydim derhal onu koltuğun üstüne yatırdım ve bacaklarını araladım amcığını sakso çekmeye başladım. Kadın ufak ufak inliyordu üst katta o konutta oturan karım acaba bu sesleri dinliyor muydu? Duysa dahi benim bu kadını becerdiğime olasılık bile vermezdi. Her neyse bu düşünceleri usumdan silerek olduğum anne odaklandım ve bayana lisan darbeleri atmaya devam ettim. Kadın güzelce eğlenceye gelmişti ve güzelce ıslanmıştı şu anda becerilmeye hazırdı.
benimkini onu dayadım ve hızlı bir biçimde başlangıç yaptım. Kadın bacaklarını ayırmış koltukta ben de ayakta dizlerimi kırarak onu becermeye başladım. Bayanın inlemeleri çığlığa dönüştü belirli ki gerçekten seks hastası bir bayandı derhal onun ağzını kapattım ve suskun olmasını söyledim. Karımın bu sesleri dinlememesi gerekiyordu. Ağzını tutarak onu becermeye devam ettim, o da oradan parmaklarımı elimi vakumluyordu olabildiğince ereksiyon halindeki bir bayandı. Bu azgınlığa daha çok sabredemedim ve içinden çıktım derhal önüme geldi ve önümde diz çöktü benimkini ağzına aldı ve sakso çekmeye başladı.
daha önce karımla böyle bir şey asla yapmamıştık şu anda onun suratına cim cif yapacaktım. Porno filmlerden gördüğüm görüntüyü alt komşuma yapıyordum zati daha çok kendimi durduramadım ve kızın suratına boşaldım. Şok olduğum bir şey daha yapıp parmaklarıyla suratındaki menilerimi aldı ve ağzına götürdü.
tebessümdüm sen nesin ya böyle dedim sana söyledim dedi. Heves etme şu anda bir posta daha atacağız dedim, beni arkamdan sikti dedi gerçekten bu kadın beni fazla donakaltıyordu. Daha önce karımla asla anal seks yapmamıştım ilk anal ateşli yaşayacaktım bunu ona da söyledim ve daha iyi dedi. Içeri giderek bana gıda bir şeyler getirdi beraber kahvaltı yaptık sonra tekerrür sevişmeye başladık.
onu tekerrür ayağa kaldırdım ve dudaklarını sakso çektim sonra memelerini daha sonradan benim önüme tekerrür eğildi ve yarrağımı ağzına aldı oral seks yapıyordu ve bu mevzuda gerçekten harikuladeydi. Benimkini öyle bir yalıyordu ki kendimden geçmiştim ama netlikle boşalmamam gerekiyordu ilk anal seks tecrübemi şu anda yaşayacaktım. En iyi biçimde bu kızın kalçasını ufalayacaktım bu ereksiyon halindeki kadını erkeğe doyurmalıydım. Ayaktayken derhal onu arda çevirdim ve önüme gerçek eğdim duvardan takviye aldı. Am suyunu poposuna sürdüm sonra da azıcık benimkine sürdüm ve arttan katlanmaya başladım. Daracık bir delikti daha önce asla böylesine haz almamıştım girmeye çalışıyordum ama içine giremiyordum.
tüm daha ucundayken haz çığlıkları atıyordu demek ki anal yapmayı daha fazla beğeniyordu. Ben de güzelce bastırdım ve yarısına kadar girdim sonra yavaş yavaş çıktım sonra tekerrür girdim hepsini köklemiştim full yarrağım kızın götünün içindeydi. Git geller yapmaya başladım fazla mutluluk alıyordum daracık delik beni içine sürüklüyordu ve sabaha kadar bu sevinci yaşayabilirdim. Onu kalçalısının kenarlarından tutarak becermeye başladım önce yavaş sonra hızlı hızlı ardı sikiyor kızın haz çığlıklarının keyfini çıkarıyordum.
daha önce asla bu kadar güzel bir seks yaşamamıştım adeta ayaklarım yerden kesilmişti. Karıma da teklif edecek ve onu anal seks sikmek isteyecektim acaba kabul eder miydi? Bir yandan da bunu düşünüyordum kati etmezdi ben de alt komşuma iner onu becerirdim yapacak bir şey yoktu. Bunları düşünürken kadını güzelce süratlenerek becermeye başladım kadın inliyor ben inliyor ve birkaç dakika sonra ikimiz ani boşaldık. Tüm boşalırken kızın içinden çıkamadım ve götünün içine boşaldım.
sex hikayeleri daha sonradan deliğinden benim spermler akmaya başladı gerçekten şahane anlardı. Bayanın yuvasında azıcık daha dinlendikten sonra giyindim ve işe gitmek maksadıyla konuttan çıktım. Gece kendi konutuma çıktım ve karım bana derhal sabah alt kattan gelen sesleri anlattı. Alt komşular o kadar şiddetli biçimde seviştiler ki kendilerinden geçtiler feryat sesleri bütün apartmanı yankılandı dedi. Samimi içe gülüyordum karım bir öğrense o kadını öyle haykırdıran bendim umarım fazla afallardı. Gece oldu ve ben sabah başımdan geçen şeylerin daha sihrinden çıkamadım karımı yatağa davet ettim ve ona anal seks istediğimi söyledim. Netlikle kabul etmeyeceğini söyledi ona fazla asap olmuştum derhal benim alt kattakine ileti attım, yarın sana tekrardan geleceğim diye natürel ki erkeğim yazmış ve fazla memnun olmuştum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir