Komşumuz Taytı İle Beni Azdırdı Çok iyi siktim

Selam sizlere yaşamımda başımdan geçen en seksi dakikalardan bahsetmek istiyorum. Bu hikayem derhal yan komşumuz  olan figen hanımla aramda geçti. Karım ve onun arası fazla iyidir. Hatta neredeyse yedikleri içtikleri ayrı gitmez dahi diyebilirim. Karım bu…
selam sizlere yaşamımda başımdan geçen en seksi dakikalardan bahsetmek istiyorum. Bu hikayem derhal yan komşumuz  olan figen hanımla aramda geçti. Karım ve onun arası fazla iyidir. Hatta neredeyse yedikleri içtikleri ayrı gitmez dahi diyebilirim. Karım bu yaz tatil maksadıyla diğer bir kentte yaşayan ailesinin yanına gitti. Tabi giderken de bana destekçi olması maksadıyla bizim komşu bayana ricada bulundu. Bu arada figen de konutlu bir kadın fakat eşi genelde meslek maksadıyla vatan haricinde olur. Bu konu hakkında bir fazla dedi kodu da yok değil. Neyse eşim gittikten sonra ben de bir gece işten fazla bitkin bir biçimde gelmiş ve dinlenmek maksadıyla derhal kendimi koltuğa atmıştım. Azıcık uzandıktan sonra üzerimi çıkardım televizyon karşısında uzandım. Hava fazla sıcaktı konutta da kimse yoktu ben de sadece külotla uzanmıştım. Neyse aradan 10 dakika kadar geçmişti ki kapı çaldı. Kimsenin gelmesini beklemediğim maksadıyla donakalmıştım. Derhal üzerime gömleğimi aldım ve şortumu giydim. Fakat gömleğimin düğmeleri hala sarihti. Derhal kapı deliğinden baktığımda dar bir meme dekolteli kara bir tşört ve altında daracık bir tayt ile figen karşımda duruyordu.
o giysiyle gerçekten fazla ateşli görünüyordu. Memeleri neredeyse yerinden fırlayacak haldeydi. Neyse kapıyı açtım ve hakikat manzara o vakit karşıma çıktı. Vajinası nerede ise tayttan görünüyor gibiydi o kadar barizdi. Eşimi sordu bende ailesinin yanına gittiğini söyledim. Sonra da bana sizden bir ricam var paklik yaparken çekyatın altından bir adet böcek çıktı bende elleyemiyorum. Bana destekçi olabilir misiniz dedi. Derhal tamam dedim ve anahtarımı alarak onunla birlikte alta indim. Neyse o çekyatı itiyor tabi bu sırada da karşımda domalıyordu. Onu o halde görünce yarrağım kalınlaşmaya başlamıştı. Tabi kadın da döndüğünde yarrağımı fark etti oraya odaklandı ani. Kocası burada olmadığı maksadıyla zati ereksiyon halindeki vaziyetteydi. Neyse harekâtı halletim peçete ile böceği alıp dışarı attım. Bana teşekkür etti ve eşiniz yok gece yemeğiniz var mı dedi. Teşekkür ettim fakat gece yemeğim yoktu sarihçesi belirttim. Bana hazırlayıp getireceğini söyledi ve ben de kendi konutuma gittim.
gerçekten fazla heyecanlanmıştım ve o gün akşamı kuvvet ettim. Neyse ki kadın erken geldi bundan sonra onu becermek istiyordum. Neyse bana yemeği verdi ve ben de istersen gel birlikte yiyelim dedim. Beraber aş yedik çay yaptık. Muhabbete başlamıştık ki konu cinselliğe geldi. Ani bana porno izliyor musun diye sordu. Ben de daha o sorar sormaz dudaklarına yapıştım. Bayanın öpüşmeyi özlediği her halinden vakumlayın oluyordu. Dudaklarımı somurur gibi öpüyordu. Memelerini çıkardım penyesinden sonra penyesini çıkardım. Göğüs uçları sertleşmişti derhal ağzıma aldım ve vakumlamaya başladım. Ben memelerini emerken oda kafamı okşuyordu. Daha çok katlanamadım ve elimi taytının üzerinden vajinasına attım.
bir yandan vajinasını okşuyor bir yandan da göğüslerini yalıyordum. Kadın bundan sonra direnemez duruma gelmişti. Derhal domalttım o pozisyonu taytının üzerinden yalamam gerekiyordu ben de öyle yaptım ve vajinasına yapışıp sakso çekmeye başladım. En nihayetinde da büsbütün soydum ve engelsiz vajinasını karşıma çıkardım. Ağzımı dayadım derhal vajinasına. Bir vakit daha yaladıktan sonra derhal yarağımı çıkardım ve vajinasına kökledim. Amının içinde gidip kazançken kadın bundan sonra kendinden geçmiş inliyordu. Zati fazla geçmeden de boşaldı. Ben de onun derhal ardından yarağımı çıkardım ve ağzının içine patladım. O akşam ikimiz de sabaha kadar 3 defa boşaldık. Karım gelene kadar da onu pompalamaya devam ettim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir