Kocasıyla Sorunları Olan Jaleyi Ormanda Siktim

slm. Ben 40 yaşlarında, kendince sempatik bir erkeğim. Adanada hoca olarak çalışıyordum. Eşimden ayrılalı epey bir vakit olmuştu. Beraber aynı okulda çalıştığım meslektaşım jaleye epeydir alaka duyuyordum. Jale de bana bir pas veriyor, bir vermiyor, beni ikilem arasında bırakıyordu. Ben esmer hastasıydım, o yüzden jaleye bayılıyordum. Epeyce bir vakittir seks yapmamıştım ve azgınlığım üstümdeydi. Onun muhteşem yuvarlak kalçaları aklımı baştan alıyordu. Bundan sonra ne yapıp edip, onunla beraber olmalıydım. Evli bir kıza münasebet öneri etmek fazla zor bir olaydı. Ama çıldırmıştım, aklımdan çıkmıyordu. Eşiyle problemleri olduğunu söylediğinde, fırsat bu fırsat deyip değerlendirmeyi kafama koydum.
bir gün mektep çıkışı onun arabasıyla, ormana, sakin, bir o kadar da sessiz bir yere gittik. Yanımıza bir kaç şişe bira aldık. Biraları içince biraz çakırkeyif olduk. Jale bundan sonra istediğim kıvama geliyordu. Şakalaşmaya falan başladık, bundan sonra ona ufaktan dokunmaya başlamıştım. Jale de bana dokunmaya, beni ereksiyon edici konuşmalar yapmaya başlamıştı. Ani dudaklarına yumuldum ve etli dudaklarını vantuz gibi öpmeye başladım. O da karşılık veriyordu. Fakat ani “yanlış yapıyoruz…” deyip kendini arka çekti. Ben ise çıldırıyordum. Fazla kızgındım, makineli tüfek gibi patlamama ramak kalmışken beni öylece sap gibi bırakmıştı. Ormanda ağaçların arasındaydık, birilerinin bizi görmesi imkansızdı. O kızgınlıkla arabadan indim. Jale ise özür diliyor, yaptığının yanlış olduğunu anlatıyordu.
jale de sigara yakmak maksadıyla arabadan indi. Ben yeni baştan ön tarafta yerime oturmuştum. Hadise beni manyakça etkilemişti. Jale arabadan çakmağı almak maksadıyla içeriye gerçek eğildi, ben de ani cam otomatiğine basarak başını cama sıkıştırdım. Jale fazla kızmış, ama fazlada sound çıkartamıyordu. Arabadan inip arkasına geçtim, eteğini yukarı kaldırıp, yarrağımı çıkardım ve anal seks vajinasına soktuğum gibi tüm gücümle bastırdım. Vajinası muhteşem sıcaktı. Ammada özlemiştim seks yapmayı. Jalenin vajinasına gidip gelmeye başladım. Jale ise kendini kasıp, bana pürüz olmaya uğraşıyordu. Ama kurtulması imkansızdı. Bir zaman sonra o da haz almaya başladı, hazdan inliyordu. Ayaklarını belimin iki tarafına alıp, köküne kadar sokuyordum vajinasına. Fazla acele boşaldım. Sonra ön tarafa geçip camı indirdim. Jale benimle asla konuşmadı, arabaya binip ordan uzaklaştık.
ertesi gün okulda yüzüme bile bakmadı. Bu böyle bir hafta devam ettik. Ama aynı okulda olduğumuz maksadıyla ister istemez karşılaşıyorduk. Başımla merhaba verdim, o da verdi, fakat resmi bir şekilde ve bana, “seninle konuşmamız gerekiyor…” dedi. Sessizce ben de, “tamam. ” dedim. “bu gece benim eve gelirmisin? ” dedi. “gelirim. ” dedim, fakat gerçektede korkuyordum. Eşinin çalıştığı yere telefon ettim, eyalet haricinde olduğunu söylediler. Bu beni biraz rahatlattı. Gece saat 10 gibi yuvasına gittim. Üstünde eşofmanla kapıyı açtı. Içeri daha güncel girmiştim ki, üstüme atlayıp dudaklarımdan olağan üstü bir şekilde öpmeye başladı. Ani pantolonumdan çıkarıp benim ufak mustafayı ağzına aldı, olağan üstü bir şekilde somuruyordu. Çok sabırsızlandım ve ağzının içine patladım. Hepsini sakso çekip yuttu…
sonra ben yere çöktüm, bacak arasında o muhteşem şeftalisini sakso çekmeye başladım. Ben vajinasını yaladıkça o çıldırıyor, saçlarımı çekiyordu. Birazdan kasılarak boşaldı. Bizim filim güncel başlamıştı, durmaya niyetimiz yoktu. Vücudunun her noktasını öpüyordum, hazdan inliyordu. Fakat aklımın bir köşesi hep kalçalarındaydı. O muhteşem kalçası mutlaka patlatmam gerekiyordu. Salona geçtik. Koltuğa yüzükoyun uzandı, ben sırtını ve kalçasını sakso çekip öpüyordum. Elimle şeftalisini okşayıp, kalça deliğine de parmağımı sokmaya başlamıştım. Kalçalarını ayırıp, kalça deliğine lisan atmaya başladım. Bundan sonra hazır olduğuna inanarak, yarağımı kalça deliğine yerleştirdim. Yavaşça sokmaya uğraşırken, jale çılgınca, “sik götümü, parçala beni mustafa! ” der demez dibine kadar kökledim götüne…
ilk bir iki git gelden sonra muhteşem bir şekilde sikişmeye başladık. Jalenin kalçasını yarım saat kadar becerdim, sonra içimde ne varsa boşalttım götünün iliklerine. O daha boşalmamıştı, “beni boşalt, aksi halde seni parçalarım! ” dedi. Sırtüstü döndürüp vajinasını sakso çekmeye başladım. Tertemiz muhteşem vajinasını yaladıkça çılgınca inliyordu, birazdan kasılarak o da boşaldı. Ikimizde bitmiştik. Nihayetinde yıllarca düşünü kurduğum jalenin vajinasını ve kalçasını sikmiştim. O günden sonra bundan sonra arada bir sikişiyoruz, birbirimizin dilinden anlıyoruz.
ben anladığım dilden birini buldum, sizin de bulmanız dileğiyle, hoşça sert !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir