Kocası Uyurken Köylü Kızı Siktim

selam dostlar. Ben istanbulda yaşayan bir gencim. Her sene bayram tatilinde memleketimize gider bayramı yakınlarımızla beraber geçirirdik. Bu sene tekrar kurban bayramında aynı şeyi yaptık. Her sene gittiğimizde köydeki kızlardan biri ile kesişirdim. Fakat bir türlü bu kadını sikme fırsatım olmamıştı. Işte bu bayram amacıma ulaştım. Hem de bu köylü kadını evliydi ve ben onu kocası içeride uyurken becerdim. Işte size fazla haz aldığım o anları izah etmek istiyorum. Yaş olarak full bilmiyorum fakat yaşı yaşıma denk bir görüntüsü vardı. Bu bayramda da devamlı onu görebilmek maksadıyla ve yapacak diğer bir meslek olmadığı maksadıyla onların yuvasının önünden sık sık geçiyordum. Beni görmesi biraz uzun sürsede bayramın ikinci günü gece üstüne gerçek oda kapıya çıktı ve önceki günlerde olduğu gibi tekrar kesişmeler başlamıştı.
bu bayram diğerlerinin aksine daha aksiyonlu geçmesini istiyordum ve kendi adıma bütün cesaretimi toparlayarak kadının bana baktığı bir zamanda kaş göz işareti yaparak onu evin yan tarafında davet ettim. Bundan sonra bir yerden başlamak gerekiyordu. Evvel aptal aptal bakıp ne dediğimi anlamasada bir süreden sonra beni takip etti, peşimden gelerek evin yan tarafına geçtik. Yer aldığımız yerden onların yuvasından kimse biri göremezdi fakat bizim evdekilere muhalif aleni hedef durumundaydık.
kuytu bir yerde buluşarak ilk muhabbeti ben başlattım. Daha evvel konuşup tanışmadığımız maksadıyla selam, nasılsın gibisinden klasik şeylerle konuşmaya başladık. Kadını hep uzaktan görüyordum yüzünün güzelliği harici pek birşey belli olmuyordu fakat yüzünden diğer yerlerde yani on numaraydı. Kalçlarını izah etmek istiyorum ilk olarak sebebi beni o kızda etkileyen ilk yerleri o iri kalçası olmuştu. Esasen kadının kalçasını görür görmez direk oracıkta köylü kızıyla sikiş hayalleri beynimde dolanmaya başladı. Kadının kalçasını görene kadar vakumlayın olun ki aklımda bir seks düşünceyi yoktu fakat beni bütün bu ereksiyon halindeki fikrlere iten onun muhteşem kalçası olmuştu.
biraz sohbetten sonra kadının evli olduğunu öğrenince şok olmuştum. Benim yaşım 23 ve başta söylediğim gibi yaş bakımından benimle aynı yaşlarda görünüyordu, gerçi burası köy yeri böyle kadınları boş bırakmazlar. Evli olduğunu anlar öğrenmez biraz tırstım sebebi dediğim gibi köyde bu çeşit mevzular fazla tehlikelidir. Evli bayanla seks riski bana göre değildi ve yavaş yavaş kızla arayı açmak maksadıyla sessiz kalmaya başladım. Evli olduğunu öğrendikten sonra tırstığımı fark etti ve evliyim fakat şimdi evde kimse yok. Yalnızca 19 yaşında bir yeğenimle komşunun 19 yaşında bir orta seviye kadını var dedi. Yani bana vermek arzuladığı mesaj korkma ne gerçekleştirmek istiyorsan yap evde kimse yok mesajıydı.
istersen bize girebiliriz, benim odam üst katta ve kapıyı kilitler orada sohbet ederiz sebebi burada biri bizi görebilir ve başımız belaya girer diyerek beni yuvasına çağrı etti. Köylü kadını gerçekten şehirdekilerden daha cesaretliydi, resmen beni eve atmak istiyordu ve eve atmasının nedenide öyle sohbet falan olamazdı. Teklifini vakit kaybetmeden değerlendirmek maksadıyla eve girmek üzere gizlice geri kapıya dolandık. Evvel o eve girdi ve evdeki meydana bakarak beni bıraktığı geri kapıdan eve alıp sessizce orasına soktu. Odasına girer girmez coşku basmıştı sebebi birazdan evli köy kızıyla sikiş yaşamak üzere olduğumu biliyordum. Buraya gelirken aslında böyle bir tasarı yoktu aklımda bu kaçamak sex piyango gibi olmuştu.
odaya girer girmez tabi birbirimizin üstüne atlamadık, evvel birer bardak kola eşliğinde kek falan yedikten sonra adeta misafirliğe gelmişim gibi alelade mevzular konuşuyorduk. Ben kocanla aran nasıl diye sordum, baya bir dolmuş olacak ki sikişe başlamadan evvel kocasının bütün problemlerini tek tek bana anlattı. Sertleşme sorunu var ve her vakit istediğimiz ilişkiyi yaşayamıyoruz. Ayda bir iki kez orgazm edebiliyor beni oda içime girip çıkarak değil dedi. Ben anlamıştım yani kadını sikemiyor fakat orgazm olması maksadıyla vajinasını yalıyordu. Bu mesele esasen kadının ateşini kafasına vurdurmuş olacaktı ki daha evvel muhabbeti olmayan birini yani beni eve atma cesaretini bulabiliyordu.
sohbet ilerledikçe bizimde vaktimiz azalıyordu ve biraz evvel sikişe başlamamız gerekiyordu fakat bir türlü bir devinim bulamıyorduk. Bundan sonra o benden mi bekliyordu anlamıyorum fakat bende ondan bir devinim bekliyordum. Gerçi diyebilirsiniz kız seni eve atmış daha nasıl bir devinim bekliyorsun fakat öyle değil, asla bir sikiş vaziyeti oluşmuyordu adeta gerçekten ben oraya sohbet etmeye gelmiştim. Devamlı konuşuyor birşeyler soruyor ve dedikodu yapar gibi öyle bekiyorduk. Nihayetinde saat bayağı bir ilerlemişti ve bana bundan sonra bizimkiler gelebilir diyerek evden çıkardı fakat çıkartırken bu akşam saat iki gibi seni yeni baştan geri kapıdan eve alacağım, burada olabilir misin dedi, ben anlamıştım bu tanışma faslıydı ve asıl sikiş akşam yaşanacaktı.
tabiki dedim gece saat full ikide geri kapıda bekiyor olacağım. Inanın saat ikiye kadar beklemek bana ızdırap olmuştu, beklerken bir kaç kez onların evin otarafa gittim yeni baştan görebilirmiyim diye fakat kocası falan gelmişlerdi ve dışarıda oturuyorlardı, beni görmelerin istemedim ne olur ne olmaz akşam yaşayacağım sikişi tehlikeye atmak istemiyordum. Kimseye görünmeden yeni baştan eve döndüm ve beklemeye devam ettim. O mola aklıma geldi kadının telefonunu sebep almamıştım ki adeta, belki ikiden evvel görüşebilirdik fakat iletişime geçemediğim maksadıyla zorunlu ikiyi bekleyecektim.
en sonunda ne kadar zorda olsa saat iki olmuştu ve dediği yere gittiğimde beni dışarıda beklediğini gördüm, selam nasılsın falan demeye fırsat kalmadan kadın direk dudaklarıma yapıştı ve kapının yanında ki duvara beni yaslayarak direk pantolonumun önünü açıp yarrağımı eline aldı. Oohhh kocamanmış fazla hoş diyerek ağzına sokuverdi. Oraya gideceğimin coşkusu ile esasen sertleşmiştim ve pantolondan çıkardığında da güzelce rahatlayıp büsbütün sertleşmiştim. Ağzına almasıyla kadının kendinden geçmesi esasen bir olmuştu ve süratli süratli oral sex yapmaya başlamıştı. Yarrağımı ağzına o kadar süratli sokup çıkarıyordu ki umarım ilk postayı oral sex anında yaşayacaktım fakat beni zevkin dorunlarına çıkardıktan sonra üstünde ki eteği yukarı gerçek sıyırarak arkasını dönüp duvara bu kez o yaslandı ve hadi seninim sik beni diye fısıldadı.
meydan fazla karanlıktı, yalnızca içeride yanan akşam lambası gibi bir ışığın tesiri vardı fakat oda fazla azdı. Köylü kadının vajinasını bulmakta güçlük çekeceğim diye düşünürken vajinası o kadar ıslanmıştı ki yarrağımı koyar koymaz içine giri vermiştim. Vajinasına bir iki başlangıçtan sonra kadın bana evvel kalça deliğimi siker misin dedi ve yarrağımı içinden çıkarıp eline alarak kalça deliğinin üstüne koydu, sonra bana hadi sokabilirsin bundan sonra dedi. Kalça deliğine bir iki zorlamadan sonra içine girivermiştim. Içine girdiğimde kadın derinden bir ıııhhhhhh çekti ve onu sikmemi beklemeden kendini ileri arka bana çarpmaya başladı. Kadın resmen fazla kudurmuş ve yanıyordu, sikmemi beklemeyecak kadar azmıştı, benim onu becermem gerekirken sanki o beni sikiyordu ve sikerkende devamlı sik beni, sik beni, parçala beni erkeğim, sik beni, götüme çak hadi, orospun yap beni, sik beni, sik beni…
kadının kalça deliğini bir zaman siktiten sonra aşkım götümü fazla hoş sikiyorsun geçekten daha evvel böyle sikilmemiştim, çak götüme, parçala götümü, kalça deliğimin içine boşal diye söylene söylene siktiriyordu kendini bana. Fazla değil yanlış olmasın iki üç dakika kadar evvel kadının daracık kalça deliğini becerdim. Kalça deliğini becerirken kıvrım kıvrım kıvranıyor ve ben kalçasını becerirken oda parmalarını kullanarak vajinasını parmaklıyordu. Vajinasını parmaklarken arada bir elleriyle taşaklarıma dokunuyor ve okşayarak hadi aşkım, bravo fazla hoş sikiyosun, sik götümü, sik götümü, sik bitanem, kalçam senin olsun parçala onu demeye devam ediyordu. Iki üç dakikanın nihayetinde yarrağımı kalça deliğinden çıkardım ve vajinasına girmeye başladım yeni baştan. .
devamlı böyledi kadın, ben sikiş anında konuşulmasını pek seven biri olmadığım maksadıyla uzun bir zaman orgazm olamamıdm köylü kızını ayakta uzun bir zaman becerdim fakat kadının hakkını vermem lazım sebebi sikiş konusunda fazla iyiydi. Kocasıyla fazla ender sikişen bir kadın maksadıyla gerçekten fazla şey biliyordu, o an aklıma diğer erkeklerle sikişmiş olabileceğide gelmişti, köyün fahişesi sebep olmasın ki bu kadın dedim kendi kendime ve hazır kadın azmışken sordum. Aşkım kocandan diğer kimlerle sikişiyorsun hadi anlat, varmı diğer sikiştiğin erkek? Var aşkım köyden bir kaç erkekle daha sikişiyorum, kocam beni tatmine demiyor bende kendimi fahişe gibi siktiriyorum, hadi sende sik orospunu, bak köylü fahişesi seni nasıl arzuluyor, hadi daha süratli çak amcığıma…
ilk kez sikişirken konuşmaktan orda haz almıştım, kadının full bir fahişe olduğunu, köyün fahişesi olduğunu duymak benide azdırmıştı. Bundan sonra tatmin olmak istiyordum ve köylü orospuya aşkım ben geldim sen nasılsın diye sordum, asla yanıt vermeden kendini becertmeye devam etti. Şöyle yüzüne gerçek dikkatli baktığımda kadının tatmin olduğunu gördüm, kendini öyle bir sıkıyordu ki yüzünden orgazm olduğu belliydi, o anlatım benide çılgın etmişti, daha süratli pompalamaya ve küfür etmeye başladım. Orgazm mı oluyosun vajinasına soktuğum, nasıl iyi sikiyormuyum, kocandan daha iyi sikiyorum demi, istersen sana erkek ayarlayayım seni onlarda siksin, fahişe gibi pazarlayayım seni, iri siki olan erkeklerle sikiştireyim seni ne dersin ?
ben öyle dedikçe kadının inleme sesleri yükseliyordu ve ben asla sürat kesmeden pompalamaya ve kadına küfürler etmeye devam ettim, nihayetinde kadın ani gevşedi ve kollarını duvara yaslayarak ayakta durmakta güçlük çeker gibi sağa sola sallanmaya başladı, anlamıştım ki benimde tatmin olmamın vakti gelmişti. Birazdaha hızlanıp uzun olmayan sürede bende yarrağımı kadının içinden çıkarıp diğer tarafa gerçek boşaldım. Kadının içinden çıktığımda kadın duvara tutunarak titremeye başladı. O titrerken bende boşalıyordum ve bir elimle de kadının omuzundan tutuyordum. Her titremesini hissediyordum, bir zaman sonra da yere çömelerek fazla güzeldi, gitmeden yeni baştan buluşmak istiyorum dedi ve iyi akşamlar diyerek eve girdi.
orada elim sikimde öylece kalmıştım, az evvel yaşadıklarım beni fazla yormuştu, apartopar eve gittim ve kimseye sezdirmeden odama girip yatağa uzandım. Köyden gitmeme bir iki gün vardı ve yeni baştan bir sikiş yaşamak maksadıyla hayallere daldım. Köyden gitmeden aynı yerde hatıra şeyleri yaşayarak yeni baştan birlikte olduk ve bir sonraki köy ziyaretimi dört gözle bekliyorum, eminim köylü orospumda beni bekliyordur.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir