Kocamla Yiyişirken Başkasını Düşünerek Boşaldık

merhaba ben serpil, eşimle olağan üstü hoş bir seks hayatımız var geçen 10 yılda asla bir sey değişmedi diyorken ben ereksiyon olmaya başladım sebep mi çevremdeki erkeklerden devamlı iltifatlar alıyordum ve bundan sonra daha evvel bir erkekte bakmadığım yerlerine dikkat etmeye değişik görmeye başladım. Diğer bir erkek hayaliyle sevişiyordum bundan sonra.
bir gece eşimle sinema seyrediyorken +18 bir sahnede elim vajinama gitmiş farkında olmadan eşim farkedip gögüslerime ellemeye başlamasıyla kendime geldim fakat gözlerimi asla açmadan diğer bir erkeği hayal ederek bağıra bağıra boşaldım. Eşim ne o gözlerini kapatıp başkasıylamı sevişiyordun deyince elimi eşimin yarrağına attım olsa ne olacak aşkım ben senin yanındayım seninim dedim o da tabiki duygularını engelleyemem fazla ateşli bir kadınsın etrafta da dikkat çektiğini biliyorum fakat mesele değil canım sen nerede ne yapacağını bilirsin deyince sikini ağzıma alıp onu inletmeye başladım onun bu sözleri beni ateşlemişti sebebi ilk kez böyle konusuyordu ve bana fırsat diye düşündüm ve  bana devamlı iltifat edenler var fazla güzelsin, senin gibi sevgilim olsa evden çıkmam gibi seyler söylüyorlar bundan sonra etkilenmeye başladım hayatım derken eşimin yarrağı olağan üstü büyüdü bir yandan da ufak ısırıklar atıyordum sert yarağına devam et, anlat dedi ya birtanem sen den diğer biri elimi dahi tutmadı biliyorsun fakat içim garip oluyor havuzda etrafımızdaki erkeklerin yaraklarının aldığı hali görünce canım çekiyor bundan sonra, o an sarılıp ağzıma almamak maksadıyla zor tutuyorum kendimi eşim bu arada anlat hepsini anlat diyerek inlemeye başladı. Sen iste hayatım hepsini snlatıcam sana, benim tatlı kocam diğer erkeklerin karısına bakmasından siklerinin kalkmasında hoşlanıyormuş ta haberim yokmuş, sen de hoşlanıyorsan daha fazla açarım her yerimi daha fazla bakarlar. Eşim evet evet istiyorum her yerini aç yaraklarını kaldır ben de hayatım benim canım o an ağzıma almak ve hatta kendimi siktirmek istersem ne olacak derken süper bir boşalma yaşadı kocam sen bir harikasın ne vakittir bu kadar güçlü hissettmemiştim serpilim dedi. Bende “ne yani konuştuk bittimi, ben ne olucam? Dedim cilvelenerek ve ondan beklemediğim bir cevap aldım. Sen beni böyle memnun et, istediğinle istediğin gibi yapabilirsin canım dedi  şaka yapıyorsun bak ben ciddiye alırım esasen canım çekiyor hoş vajinama kocamdan sonra elleyip ilk siken kim olacak derken eşimin sikini yeni baştan okşamaya kaldırmaya başladım  ya sen ne zilli bir hatunmuşsun, sebep bekledin bunları söylemek maksadıyla bu kadar ben gayet ciddiyim, evliliğimize söz getirme dikkatli ol ne istersen yapabilirsin o hoş vajinasını kalçasını kime istersen ver bu arada ben hazdan eşimin yarağını yutmak üzere vakumluyordum içimi çektin fahişem diye inlemeye başladı. O hoş yarağın üerine çıktım derhal ve götümden pompalamaya başladı yüzüm ona dönük bak gör sana nasıl boynuz takıcam hepsinide en ince detayına kadar sana anlatıcam karının nasıl sikiştiğini adamları nasıl memnun ettiğini göstericem sana, sen bana lisans verdin ya bende sana ne mana götler siktiricem tüm arkadşlarımı tek tek altına yatırıcam hepsini siktiricem sana diyerek feryat çığlığa ben de boşaldım ve eşimi öperek kutladım bunu bundan sonra izinde almıştım düşündükçe o anları halen boşalıyorum, şimdimi : ))
sevgilim var ve haftada üç gün sikişiyoruz hafta sonu tatillerine gidiyoruz. Kadın dostlar lütfen deneyin diğer bir erkeğin yarağını yemediyseniz fazla sey kaybediyorsunuz önerim bir kez deneyin evliyseniz kocanız bile mutlu olacak yaterki ortamında söyleyin süper bir tecrübe oluyor olağan üstü bir haz benden söylemesi ……. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir