Kocamla Anal Yaparken Canım Çok Acıdı 1

merhaba dostlar, ben müjgan, aslen mersinliyim. 38 yaşındayım ve bu benim ikinci evliliğim. Fizik olarak uzun olmayan boylu (1. 55), hafif şişman, portakal gibi göğüsleri olan, tombul kalçalı bir kızım. Kalça deyince, götümden fazla haz meydan biriyim, beni kudurtan şey, kalça deliğimin yalandıktan sonra sikilmesidir. Beni götten sikilmeye ve haz almaya (ölen) ilk kocam alıştırdı. Ilk kocamı bundan 9 yıl evvel trafik kazasında kaybettim. Onunla seksin hertürlüsünü yaşadık. Buna küme sex ve eş değiştirme de dahil.
derhal derhal akla gelebilecek her yerde birlikte olduk desem yeridir. Örneğin arabayla bir yere giderken, yolda seyir halinde iken kocam yarağının yalanmasını fazla severdi, ve ben de o araba kullanırken sürekli yalardım, (bir de, ben altıma asla külot giymem, sıkar bunaltır beni) sonra da kucağına otururdum. Kocam hem teçhizat kullanır, hem de beni sikerdi… tek eksiğimiz gençtu, fakat onun maksadıyla de çabuk etmiyorduk. Hayatımız bu şekilde devam ederken, kocamı bir trafik kazasında kaybetmiş ve bundan sonra tek başıma (ve toy yaşımda dul) kalmıştım. Aradan kimsesiz geçen 9 seneden sonra benim canım yarak çekmeye ve vajinam kalçam resmen kaşınmaya başlamıştı. Tabi bu arada ben bundan sonra baba yuvasına dönmüştüm ve küçük küçük taliplerim çıkmaya başlamıştı.
derken birgün babam bana müsait bir talibimin olduğunu ve bu şahısın uzaktan akrabamız olduğunu, kendisinin manisada yaşadığını ve eşinden ayrılmış birisi olduğunu falan anlattı ve “yarın gece gelecekler, biz müsait gördük, adamla sen de bir konuş, kafana yatarsa seni vereyim! ” dedi. Ben de asla sesimi çıkarmadım, yalnızca dinledim. Adamın maddi vaziyeti da iyi imiş, bütün bunları üst üste koyunca kafama yatmıştı. En fazla kafama yatan ise manisada ailemden uzakta olacağımdı, yani her istediğimi rahatlıkla yapabilirdim. Bir gün sonra geldiler beni istemeye. Adam 48 yaşında, doğal ölçülerde bir adamdı. Ismi erolmuş.
oturdular, aileler biraz konuşup sohbet ettikten sonra, babam, “kızım isterseniz siz de bir konuşun! ” dedi. Biz yan odaya geçtik. Evvel ben anlattım geçmişimi ve olan biteni, sonra o başladı anlatmaya. Önceki karısının fazla tutucu bir kız olduğunu ve baş yapılarının uymadığını, 2 evladı olduğunu ve ikisin de evli olduğunu, kendisinin de 11 senedir kimsesiz yaşadığını, kendisinin fazla aleni görüşlü birisinin olduğunu falan anlattı. Yani kafama yatmıştı. Ikimiz de okeyledikten sonra babamların yanına döndük. Babam, “kızım ne diyorsun? ” dedi. Ben de, “sen nasıl münasip görürsen baba! ” diyerek istediğimi belli ettim. Babam da,
ohalde tamamdır bu meslek! ” dedi. Birkaç gün sonra geldiler, bir yüzük taktılar, birkaç adet de takı falan, aile arasında biraz eğlence, sonra akşam yola çıktık, gerçek manisaya… evimize varınca, ben adeta ilk kez yarak yiyecekmişim gibi heyacanlı idim. Evvel ben duş aldım, sonra erol duşa girdi. Ben (külot giymeyi pek sevmesem de) ilk akşam diye yalnızca tanga külodumla beraber ekip olan sütyenimi giyerek, yatağa girdim ve erolu beklemeye başladım. Erol duştan çıktığında çırılçıplaktı, sikini taşağını sallaya sallaya geldi ve yatağa girdi. Derhal öpüşmeye başladık. Ve öyle hoş öpüşüyordu ki, biryandan da götümü okşuyordu.
ben de onun dudaklarını resmen yiyordum. Sonra sütyenimi ve tangamı çıkartarak vajinamı sakso çekmeye başladı, dilini vajinama sokuyordu. Sonra dilini kalça deliğime sokmaz mı! Işte buna bayıldım, full istediğim erkekti, resmen beni yiyordu ve adeta benim neleri sevdiğimi biliyordu. Erolun götümü daha iyi yalaması maksadıyla ben de bacaklarımı yukarı kaldırdım, bacaklarımı ellerimle tuttum kendime çektim ve vajinam kalçam full ortama çıktı. Adeta erol bunu çözmüş gibi götümü öyle hoş yalıyordu ki, arada dilini sokuyordu götüme, arada parmaklıyordu… kalçam resmen hamur gibi yumuşamıştı. Erol bana, “karıcığım seni ilkin götten sikmemi istermisin? ” dedi. Ben de,
neremden istersen sik, bundan sonra vajinamla da götümle de seninim! ” dedim. Ben aynı pozisyonda iken erol bacaklarımı omzuna aldı, yarağını tükürükleyip götüme öyle bir geçirdi ki, resmen kalçam bayram etti! Ve bu pozisyonda beni hem beceriyor, hemde konuşuyordu, “karıcığım yanlış anlama da, ben sikişirken küfür etmeyi ve küfürlü konuşmayı fazla severim! Senin de sikişirken bana küfür etmeni istiyorum! ” dedi. Sikişirken bundan haz alıyormuş, benden kendisine ‘pezevenk, gavat, boynuzlu, fahişe çocuğu’ gibi şeyler dememi istiyordu. Ben de başladım, “sik pezevenk kocam, sik! Kalçam sana helal olsun boynuzlum! Senin yarağına kurban olayım
gavat kocam! Parçala götümü fahişe evladı! ” diye konuşmaya. Erol götümü bu şekilde bir zaman becerdi ve götüme boşaldı… biraz yatakta yatıp dinlendikten sonra, ben başladım onun yarağını sakso çekmeye. Fakat ne sakso çekme, resmen yiyordum yarağı, sebebi senelerdir yarağa aç idim. Taşaklarını bile sakso çektim, vakumladı. Sonra üstünde 69 oldum, ben onun yarağını yalarken vajinamı da ağzına sürtüyordum. O da, vajinamı sakso çekmek ne sözcük, hem sakso çekiyor hem dişliyordu. Bu da bana ayrı bir haz veriyordu. Üstelik elleri asla boş durmuyordu, hep götümü okşuyor, parmaklıyordu. Ikinci kocam da ilk kocam gibi götçü çıkmıştı ve ben buna fazla seviniyordum. Erolun da benim gibi seks manyağı çıkmasına sevincimden bundan sonra kendimi güzelce koyvermiştim.
erolu sırtüstü yatırdım, tuvalete uturur gibi yüzüne çömeldim ve ileri arka yani siker gibi ağzına gidip geliyordum, vajinamı götümü ağzına sürtüyordum. Ve nihayetinde o şekilde erolun ağzına işer gibi boşaldım. Erol ise vajinamı öyle hoş yaladı ve vakumladı ki, amımdan akan bütün sıvılarımı yaladı. Vajinam pırıl pırıl parlıyordu. Bende derman kalmamıştı, fakat erol daha boşalmamıştı… sonra erol beni yatakta dörtayak domalttı ve arkama geçerek yarağını vajinama öyle bir soktu ki, adeta bakireliğimi ilk kez kaybediyormuşum gibi hissettim. Sikilmeyi fazla fakat nekadar fazla özlemişim meğerse. Götümden sonra vajinam da bayram ediyordu nihayetinde.
erol hem vajinamı beceriyor, hem de, “seni bu sikimle sike sike fahişe yapacam, yarrağa doyuracam orospu, sürtük! ” diye küfürler ediyordu. Ben de, “sendeki de yarak mı lan fahişe evladı! Sen yarak görmemişsin de kendinde yarak var sanıyorsun! Kes sesini de sikmene bak gavat! Seni boynuzlayacağım! Hadi doyur vajinamı! ” gibi küfürlü sözler diyordum. Erol bunları duydukça beni daha kalın sikiyordu ve nihayetinde böğürerek boşaldı vajinama. Fakat ne boşalma! Yarağını amımdan çıkardığında, çarşafa yarım çay bardağını dolduracak kadar sperm süzüldü amımdan. Derhal banyoya koştum vajinamı götümü yıkadım ve yatağa döndüm. Öpüşerek sarılıp yattık. Erol beklediğimden de iyi bir koca çıkmıştı, üstelik aynı ilk kocam gibi götüçüydü. Şu an fazla mesudum.
+18 öyküler seks fantazilerimiz hakkında birbirimizden çekinmeden herşeyi rahat rahat konuşuyoruz. Erol benlen evlenmeden evvel, komşusu olan evli bir çiftle üçlü seks falan yapıyormuş. Ben de (ölen kocamla) küme seks ve eş değiştirme yaptığımı izah edince, aynı kafadan olduğumuz maksadıyla sevincinden havaya uçacaktı. Erol beni de aralarına katıp, komşularıyla dörtlü sikişmeyi düşünüyor, fakat evvel beni bir iki hafta tek becermek, vajinama ve götüme güzelce doymak istiyor! Bu yazımı da sikişmeye mola verdiğimizde yazıyorum. Ben yazarken de götçü kocam erol rahat durmuyor ve yarağını sıvazlarken vajinamı götümü sakso çekiyor. Yazımı yollar yollamaz oturacağım tekrar sabırsız kocamın yarağına! Hoşçakalın, hepinizin kalkan yaraklarını ve sulanan amlarını yalıyorum !
erolla ikinci anal maceramız maksadıyla

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir