Kocamın yokluğunda

Ben merve 23 yaşındayım ve evliydim çocuğum yoktur. .
19 yaşında evlendim fakat kocamdan pek memnun kalamadım daha doğrusu sevmedim, kocam evliliğimizden 6 ay sonra askere gitti ve ben tek kalmıştım. Ahmet diye bir arkadaşım vardı aramız fazla iyiydi bir gün yanıma geldi ahmet 22 yaşında uzun boylu birisi idi oturup kahve içiyorduk üstümde etek ve askılı t-shirt vardı ve bana kocanla sex yaşamın nasıl gidiyor diye bir soru sorunca şaşırdım kaldım açıkcası ahmet bu mevzulara pek alakalı olmazdı fakat bende pek iyi gitmiyor cevabını verdim oda bana asılıyordu aslında, uzun bir sohbet sonrasında arada bir bana fazla hoş olduğumu, kocamın fazla şanslı bir insan olduğunu söyleyip durdu.
bende iltifatları karşısında yavaş yavaş eriyordum diyebilirim. Süzülmeye başlamıştım beden gösterisi yapıyordum sanki karşısında kendisinden alıyordum ahmet’i. Bir zaman sonra yavaşça yanına yaklaştım dudağına gerçek yaklaşarak gerçekten o kadar beğeniyor musun beni deyince olanları aklımın ucundan bu kadar süratli geçirmemiştim.
ani dudaklarıma yapıştı cok hoş öpüyordu yarağını çıkartıp ağzıma verdi 17 santim filandı bende istiyordum sakso çektim ve eteğimin altından kilodumu cıkardı vajinama kökledi cığlık attım fakat keder haz veriyordu aleni cası süratli bir şekilde yapmaya basladı fazla acıyordu ani vajinama boşaldı sonra toplandı gitti. Çocuğum oldu fakat kocam kendisinden sanıyor

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir