Kocamın müdürü beni zorla sikiyor

10 eylül 2015kocam hususi bir şirkette müdür muavin olarak kariyerinin zirvesinde çalışan bir adam. Uzun yıllardır birlikteliğimiz tek düze ve benim hoş sayılabilecek gibi devam ediyordu. Ancak uzun olmayan vakit evvel kocamın müdürü beni kendi evimde çatır çatır sikerek ağlatmadan önceydi bunlar. Şu anda size kocamın piç müdürnün beni nasıl ikna edip siktiğini anlatacağım.
bir gece kocmaın meslek dostları bizim evde aş yemeye gelmişlerdi. Akşam geç saatlere gerçek hepsi alkolün tesiri ile sızıp masada kalırken kocamın müdürü gözlerini bana dikmişti. Kocam maksadıyla mühim biri olduğu maksadıyla ben de gözlerimi kaçırıyordum veya gülümseyip dönüyordum yeni baştan. Saat ilerledikçe masadan birer ikişer dostları kalkmaya başlamıştı. En nihayetinde yalnızca kocam ile müdürü kalmıştı. Kocam zil zurna sarhoş zor başını kaldırıyordu ve müdürüm ben yatıyorum izninizle siz rahatınıza bakın diyerek müsade istedi. Müdürü ise ben de kalkıcam git yat sende diyerek kocamı yatağına bıraktı. Ben de mutfakta bulaşıkları yıkamaya gitmiştim. Arkamdan bir el götümü tuttu ve sıkıca sıkmaya başladı. Arkamı döndüğümde kocamın müdürü idi. Bir şey diyemeden öylece kalmıştım. Müdür dudaklarımı öpüyor boynumu yalıyordu. Göğüslerim avuçlarının arasında yumuşacık kayıyordu. Müdür üstümdekileri derhal çıkartıp amcığımı parmaklamaya başlamıştı bile. Hala korkuyordum fakat amcığımla oynayan müdür işini iyi biliyordu. Beni derhal koltuk odasına götürüp uzandırdı koltuğa. Bacaklarımı açıp amcığıma sert penisini sokmaya başladı. Beni koltuğun üzerinde iki büklüm yapmış sertçe sikiyordu.
ben burada sacılar içinde sikilirken kocam ise içeride uyuyordu. Of amcığım yanıyordu resmen. Müdür her yerimi sakso çekiyor amcığımı kalın bir şekilde şap şap diye ssikiyordu. Müdür beni sabaha kadar 4 posta sikmişti. Ben im ayaklarımda ve vücudumda durum kalmamıştı. Devamlı gidiyor kocamı denetleme ediyor sonra yeni baştan gelip götümü sıkıyor ve beni kucağına alıp dudaklarımı öpüyordu. Beni o akşam kalın bir şekilde siktikten snra evden sabaha muhalif ayrılmıştı. 2 gün boyunca kocama siktirmedim kendimi acıdan. Sebebi müdürü benim amcığımı hoyratça kullanmıştı. 3. Günün şafağında müdür yeni baştan gelmiş kocam evde olmadığı maksadıyla beni akşama kadar evin her yerinde kucağın zıplata zıplata yeni baştan yeni baştan sikmişti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir