Kocamın Kuzeni ve Dostları Saatlerce Tecavüz Ettiler

Selam ben cemile 21 yasındayım sizlere basımdan gecen tecavüz hikayemi izah etmek istiyorum. Kısmetsiz bir hadiseydi, başıma bir daha böyle bir olay gelmez herhalde. Ben iki senelik konutluyum, bir gün mutfağımı silerken, kapı çaldı ve…
selam ben cemile 21 yasındayım sizlere basımdan gecen tecavüz hikayemi izah etmek istiyorum. Kısmetsiz bir hadiseydi, başıma bir daha böyle bir olay gelmez herhalde. Ben iki senelik konutluyum, bir gün mutfağımı silerken, kapı çaldı ve kocamın ufak kuzeni ve üç arkadaşı ile içeri girdi.
bu insanlar kırk yıllık arkadaşımız gibi sohbet ediyorlardı benimle. Kocamın kuzeni ani ciddi bir biçimde cemile latife bir yana buraya temel gelişimizin çünkü seni becermek dedi. O zamanda ben kaynar kazana sokulmuş gibi oldum. Biri ağzımı eliyle kapatıp öbürleri üstümü yırttı ve soydu beni, bir dakikadan az bir anda üryan kaldım içlerinde. Her yanımı okşayıp, sıktılar ve mıncıkladılar daha sonra öptüler yaladılar ve emdiler full vücudum ısırık ve salya doluydu. Biri ağzımı sıkı sıkı yakaladı, diğeri ikisi bacaklarımı ayırdı, ve kocamın kuzeni geldi usulca içime yerleştirdi. Onca çırpınmama rağmen beni bir güzel sikti bundan sonra kendimi kirlenmiş iffetsiz gibi görüyordum. Şu anda bir bacağımı kocamın kuzeni yakalıyor ve farklı hergele geldi merhamet etmeden yerleştirdi içime. O üstüme boşalırken bir şey fark ettim uzvum su içindeydi. Farklı bacağımı yakalayana gelmişti gizeme boşunu yakalıyorlardı beni öyle sulanmıştım ki memelerim de balon gibi olmuştu o beni becerirken amımdan akan sular götümü nemlendirmişti. Son ağzımı yakalayan beni becerirken vücudum hazdan yay gibi kasılmıştı, hazdan adeta çatlayıp bölecektim. Beni sırtladılar banyoya götürüp yıkadılar adeta düşte gibiydim her yanım sabunlu elleri bedenimde kayıyordu, ani bir şey fark ettim ki önde ki önüme arkada ki popoma yerleştirmiş beni sikiyorlar. Şu anda banyoda tektim arınılırken biri geldi ve domaltıp arkama yerleştirdi ve acımasızca becerirken inliyordum hazdan, vajinam öyle zevklenmişti ki aksama kadar koysalar doymazdı fakat beni banyoda vazgeçip sürükleyip gittiler. Ben ise akşama anca kendime gelebildim. Vajinam fakat hala sik arıyordu.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir