Kocamın Götten Sikme Merakı

merhaba, ben de burada bir itirafta bulunacağım. Kocamla iyi anlaşırız. 2 çocuğumuz var. Anlatacağım hadise geçen yaz ortama geldi. Kocamla her vakit fazla iyi bir seks hayatımız bulunmaktadır. Genellikle ilişkilerimizin çoğunda beni orgazma götürür, ben de onu bulutların üstüne çıkarırım. Ağustos ayıydı. Tane görüyordum. Kocam o akşam benimle sanki çılgınca sevişmek istiyordu. Aybaşı olduğum vakit genelde bana ısrarcı olmazdı. Bazan da arkamı dönerdim ve kalçalarımın arasında ileri arka yapmasına lisans verir, boşalmasına muavin olurdum.
o akşam kocamı tekrar kırmak istemedim, surat aşağı uzandım, pijamamı aşağı sıyırdım. Kocam kalçalarımın arasını tükrükle ıslatarak koca sikini aşağı yukarı kaydırmaya başladı. Bugün bir farklılık vardı kocamda, tükrüklü parmakla götümün deliğini okşuyordu. Birazdan niyeti belli oldu, “ucunu sokabilirmiyim karıcığım? ” dedi, fazla gıcık olmuştum. Hayatımda asla götten ilişkiye girmediğim gibi, girmek te istemiyordum. Kalın bir sesle, “olmaz! ” dedim. Yalvarmaya başladı, “karıcığım fazla heves ediyorum, nolur bir kerecik ver götten! ” dedi. Pijamamı yeni baştan yukarı çektim ve 31 çekmekte serbest olduğunu söyledim. Morali fazla bozuldu. Kocamı fazla seviyordum, üzülmesini istemezdim, fakat götümü de vermek istemiyordum. Hem fazla keder vereceğini düşünüyordum, hem de itici bir konsept geliyordu bana götten sikişmek.
o akşam seks’siz geçti. Gece kocamı, bilgisayarda anal seks yapanları gözleyerek, 31 çekerken buldum. Akşam bana yeni baştan anal seks öneri etti, fazla acımayacağını, bir kerecikten bir şey olmayacağını söyledise de, ben tekrar reddettim. Bundan sonra kocam sık sık anal sinema izliyor, merakı ben onu tersledikçe artıyordu. Kocamın dürüstlüğünden şüphem yoktu, fakat onun bu anal seks merakı arttıkça ben üzülüyordum.
konuyu ablama açtım. Ablam bunun zararlı bir şey olmadığını, eniştemle evlenene kadar götten sikiştiklerini söyledi. Halen de tane günlerinde bazen anal seks yaptıklarını söyledi. Bunun üstüne kocamla denemeye karar verdim. Işteyken cepten aradım, gece ona istediğini vereceğimi söyledim. Evlatlar gibi sevindi. Gece yatağa geçtiğimizde yarrağı bir diğer kalın olmuştu. Kocama nasıl basit olacağını sordum. Önünde domalmamı istedi. Götümün deliğini güzelce tükrükledi, kremledi. Coşkudan ayakları titriyordu, adeta beni ilk defa sikecekti. Gözlerimi kapadım beklemeye başladım. Sikinin başı kalça deliğime dayalıydı, üzerime eğilmiş alttan vajinamı okşuyordu. Bense gerilmeye başlamıştım ve bir an evvel olsun bitsin istiyordum. Kocam, “korkma acımayacak! ” diyerek başparmağını götümün deliğimi içinde gezdirmeye başlamıştı. Kocama, “çok uğraşma, koy şu sikini bundan sonra! ” deyince, kocam sikini götüme bastırmaya başladı…
ya kocam götümü becermeyi beceremiyordu, ya bende mesele vardı. Daha geçirmeden fazla canım yanmaya başlamıştı. Kocam vazgeçmemden korktuğundan, kalçalarıma güzelce yapışmış, bir yandanda sikini dar deliğime ittiriyordu, ikide bir sikinin ucunu tükrüklüyor, tekrardan deniyordu. Ani bastırınca kalçam yırtıldı umdum. Birden feryat atmamla, kocam, “dur, ucu girdi! ” dedi. Hem bacakları titriyor, hem sikinin arka kalanını sokmaya uğraşıyordu. O ittikçe benim kalçam sanki yırtılıyor, keder karşı koyulamaz bir durum alıyordu. Bana herzaman sevgiyle yaklaşan kocam gözü dönmüş bir şekilde, ben, “yandım, kalçam yırtıldı! ” dedikçe arka kalanını sokmaya uğraşıyordu. “az kaldı karıcığım! ” deyip deyip ittiriyordu. Yalvarma sırası bendeydi, “nolur menfaat şu sikini! ” diye inliyordum…
kocam bu işi bir an evvel bitirebilmek maksadıyla birden sikini sonuna kadar kökledi. Içim parçalandı umdum. Ilk kez kocama, “hayvan herif! ” dedim ve öne fırlayıp sikini boşa çıkardım. Ona kızmak maksadıyla döner dönmez sikinden sanki hortumdan fışkırır gibi spermlerini attırdığını gördüm. Döllerinin bir kısmı ta yüzüme fışkırdı. Asla onun böyle tazyikli boşaldığını görmemiştim. Sarılıp ağlamaya başladım. Özür diledim. Aslında kocamı memnun etmek istiyordum, fakat bu dayanılacak bir keder değildi. Kıçımı peçete ile sildim, hafif bir kanama va sızı vardı.
sabah olanları ablama anlattım. Ablam sırıttı, “az sabretseydin, acın geçer, götün de alışırdı. ” dedi. Ablama, “abla, ya senin götün geniş, ya da eniştemin yarrağı ufak! ” dedim. Birdaha da hiç götten denemeyeceğimi söyledim. Ablam bana kızdı, “mutlu bir evliliğin var, enişteme yazık, aksi halde diğer bayanlara göz koyar! ” dedi. Gözüm dönmüştü, “enişteni fazla seviyorsan, git sen kalçasını siktir ona! ” dedim. Ablam gülerek, “bir kalça değil mi, veririm, enişteme feda olsun! ” dedi. Daha da çıldırdım, “abla ne diyorsun sen! ” dedim ve ağlayarak oradan uzaklaştım.
eve dönerken kocamın işyerine uğradım. Kocam gece olanlardan ötürü özür diledi, ben de mühim olmadığını söyledim, ablamla aramızda geçeni anlattım. Kocam, “vay bacanak vay, fazla sanşlıymış, demek baldızımın o hoş kalçasını herzaman beceriyor ha? ” dedi ve gülmeye başladı. Galiba yanlış yapmıştım. Kocam, “keşke baldız bana da öyle bir iyilik yapsa! ” deyince, daha da gıcık oldum.
ordan ayrılınca bu konuyu düşünmeye başladım. Yolda yürürken ablamı kocamın önünde domalmış olarak canlandırdım. Hem kıskandım, hem de ereksiyon olduğumu hissettim. Bacaklarımın arasında amımın ateşi güzelce yükselmeye başladı. Ablama özür dilemek maksadıyla uğradım. Ablam kızacak bir şey olmadığını, eniştemin hiç kıskanmayacağını, istersem kocamın anal merakını gerçekten gidereceğini söyledi. Kocama hem kızıyor, hem acıyordum. Nasıl olduysa, “tamam o vakit, hadi kocamın kalça sikme merakını giderelim! ” dedim. Ablam, “ne vakit? ” deyince, “hemen şu anda! ” dedim. Kocamı aradım, biraz rahatsız olduğumu, derhal ablamlara gelmesini söyledim. Kocam daha birkaç dakika geçmemişti ki ablamlardaydı. Kapıda kocama, “hazır ol, ablam seni bekliyor, sana götten verecek! ” dedim. Kocam dalga geçtiğimi, onu test ettiğimi sandı, “yok, olmaz! ” falan dedi. “uzatma, hadi döşek odasına! ” dedim.
ablam sandığımdan fahişe çıktı, geceliğini giymiş, külotuna kadar çıkarmıştı. Ablam bana, “sen çık, utanırım. ” dedi. Ben de, “sizi izlemeden sikişmenize hiç lisans vermem! ” dedim. Kocam da, “ben de utanıyorum aysel, senden başkasını asla becermedim! ” dedi. Kocama rahat olmasını söyledim. Hem kıskanıyor, hem de cayır cayır yanıyordum. Acayip bir duyguydu, kocamın birisiyle sikişeceğini düşünmek, hem de ablamla. Heyecanının yatışması maksadıyla kocamın pantolonunu ben açtım, sikini biraz sakso çektim, dimdik olmasını sağladım. Bu arada ablam da kocamın karşısına domaldı…
ablam 36 yaşında, 165 uzunluk ve 70 kiloda bir kız. Benden 4 yaş geniş, fakat benden daha kışkırtıcıydı. Vajinasını uzun süredir traş etmemişti, “abla bu ne? Gavur vajinası gibi olmuş! ” dedim. “ne yapayım, enişten kıllı vajina seviyor! ” dedi. Iki çıplak insana aynı zamanda bakmak beni kendimden geçirdi, hayatımda olmadığım kadar ereksiyon olmuştum, vajinamda ateş hissediyordum sanki. Kocam yarağını, önünde domalmış bekleyen ablamın kalçasına yasladı. Eliyle sikinin kafası ve ablamın deliğini tükrükleyip, ablamın kalçasına bastırmaya başladı. Yıllardır benim vajinamı yakıp kavuran o koca penis, şu anda milim milim ablamın kalçasına giriyordu. Fazla şaşırdım, asla zorlanmadan kafası sokmuştu. Yanaştım onlara güzelce. Kocamın yarağı ablamın götünde ileri arka yaparak gittikçe kayboluyordu. Ablam da tempo tutmuş kalçalarını sallıyordu. Kocam, “canım baldızım, fazla harikasın, kalçasına bayıldım! ” diyerek ablamın kalçasına köklüyordu. Ablamın üstüne eğilmiş, ablamı götten becerirken, bir eliyle memesini avuçlamış, bir eliyle de vajinasını okşuyordu. Ablam da bir yandan kendi vajinasını parmaklıyordu. Ablamın ensesi ve kulak göğüsleri kocamın dudaklarındaydı. O gün kocamın ne kadar profesyonel bir sikici olduğunu full anlamıştım.
fazla geçmedi, kocam ablamın kasıklarından kavradı, şahsına çekti ve bağıra bağıra kalçasına boşalmaya başladı. Ablam hızla vajinasını parmaklamaya ve kalçalarını kocamın kasıklarına vurmaya devam ediyordu. Fazla sürmedi, kocam sikini ablamın götünden çıkardı. Kocamın sikinden spermler damlamaya devam ediyordu. Ablamın kalça deliği ise halen açıktı ve içi gözüküyordu, dışarıya da kocamın spermleri sızıyordu. Ablam bir yandan vajinasını okşamaya devam ederek, dolaba yöneldi, dolaptan bir vibratör çıkarıp vajinasına yerleştirdi. Yatağın üzerinde, full bir orospu gibi vibratörü vajinasına sokuyordu. Fazla geçmeden ablam da inleye inleye boşaldı.
ben bundan sonra kocama, “beni de sik! ” diye yalvarıyordum. Kocam sızan spermlerlerle sikini sıvazladı, esasen kendinden geçmiş vajinama bir çırpıda kökledi. Bu sefer de orgazma doymuş olan ablam bizi izliyordu. Kocamın fazla pompalamasına gerek kalmadan bağıra bağıra boşaldım. Seksin bu kadar zevkli olacağını asla düşünemezdim. Ağustostan sonra bundan sonra kocam ablamın peşini bırakmadı, fırsat buldukça ablamı doyasıya götten sikiyordu. Üçüncü sikiş buluşmasından sonra kocam ablamı vajinasından da pompalamaya başladı. Bundan sonra benim tane günlerimde kocamın bir alternatifi vardı. Hem ablamın, hem de kocamın bundan sonra doyumsuzluk sorunu yoktu.
geçen kasım ayında ablamın aybaşı halini fırsat bilip, herşeyden habersiz olan eniştemi yoldan çıkardım. Eniştem kocam kadar iyi bir sikici değil, lakin fazla nazik biri, kızın ruhundan iyi anlıyor. Aralığın ilk haftası eniştemi orgazmın doruklarına çıkardıktan sonra, ablamın kocamla sikşmesini nasıl karşılayacağını sordum. Eniştem, kıskançlıktan çatladı, kükredi, “olmaz! ” dedi. “ama sen beni becerirken asla öyle demiyorsun! ” dedim. Kocamın sikinin kendisinden geniş olduğunu, ablamın geniş sik sevdiğini söyledim. Eniştem biraz durdu ve “yoksa…? ?? ” dedi. “evet! Ablam 5 aydır bacanağının altında inim inim inliyor! ” dedim. “vay fahişe vay! ” dedi. “nasıl başladı? ” dedi. Anlattım ve “sen her vakit kalça becerirken bacanağın amla yetiniyordu. ” dedim…
o gece eniştemin öfkesini ve kıskançlığını yatıştırmak maksadıyla götümün bakireliğini kendisine verdim. Eniştem de fazla ustaydı, kaydırıcı kremle götüme nasıl köklediğinin farkına bile varamadım. Aynı akşam sürpriz yaptım, kocama da götten verdim. Henüz dördümüz bir arada sikişmedik, fakat ne kocam, ne de eniştem vajina kalça sıkıntısı çekmiyor, kimin gönlü bazı nasıl istiyorsa beceriyor. Meydan mutlu veren memnun…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir