Kocamın Göt Sever Babasına Götten Verdim

selamlar ben kayseri’den yazıyorum. Ismim semra, 25 yaşındayım ve evliyim. Eşimle aslında gayet doğru bir yaşantımız var. Bugüne kadar asla bi eksiklik hissetmedim yaşantımızda, cinsellik de dahil buna.
eşimin babasının (yani kayınpederim) hareketlerinden bana muhalif boş olmadığını anlamak zor değildi. Canım, cicim şekerimle başlayıp, hayatım, güzelim, birtanemle biten konuşmalardan tutun da, en ufak bir sorunumda gerçekten koşuşturması, benimle ilgilenmesi, her bir hususi günlerimde bir elma gönül alma misali, bana hediyeler alması, her gün, her sabah (özellikle eşim işe gittikten sonra) telefonla arayıp hatırımı sorması, bende de farkında olmadan bir alışkanlık yarattı. Kayınpederim bir sabah aramasa, sormasa, derhal ben arar sorar oluyordum. Açıkcası, kayınpederimin ilgisinin hep üzerimde olmasını istiyordum ve ne yalan söyleyeyim, bu durumdan da geniş bir zevk alıyordum. Ama bana olan bu ilgisinin cinsel yönden olabileceğini, beni cinsel yönden arzuladığını asla aklıma getirmemiştim, ne de olsa oğlunun karısıydım.
bir gün eşim işe gittikten iki saat sonra kapı çaldı. Açtım, kayınpederim gelmişti, şaşırdım, gündüz zamanı ne işi var diye. “pazara gidiyordum, biraz soluklanayım, fazla yorgunum. ” dedi, “tabi buyur. ” dedim. Geçti içeriye. Televizyon açıktı, sıra izliyordum. Kayınpederime yiyecek meşrubat birşeyler düzenlemek istedim ve mutfağa geçtim. Televizyonun sesi kesildi içerden. Sebep kapattı ki diye düşündüğüm zamanda, kayınpederimin nefesini ensemde hissettim. “ne o baba…? ” dememe kalmadı, ellerini eteğimin kenarından bacaklarıma uzattı ve “artık dayanamıyorum. ” deyip beni öpmeye başladı. Yanaklarımı, boynumu, dudaklarımı öpmeye uğraşıyordu. Kendimi çekemiyordum, kuvvetliydi. Fazla şaşırmıştım. “sen benim babamsın, sonra oğlunun yüzüne nasıl bakacaksın? ” deyip itmeye çalışıyordum, ama gücüm yetmiyordu.
kayınpederim, “her şeyi göze aldım, ne pahasına olursa olsun, seni istiyorum. Seninle bir defa birlikte olayım, sonra gidip kendimi erciyes’in tepesinden atayım. Bu nasıl bir tutkudur, nasıl bir istektir ben de bilmiyorum, bildiğim tek şey, seni ölesiye sevmek, istemek…” diye hem inliyor, hemde elleri eteğimin altından bacaklarımı sıkıştırıyor, okşuyordu. Bense çaresizce direnmeye devam ediyordum. O sırada eli bacaklarımdan yukarı ayrılıp vajinamı avuçladığı an, asla beklemediğim bir şekilde zangır zangır titreyerek orgazm oldum ve eline avucuna boşaldım. Noluyordu bana? Asla böyle bir orgazm yaşamamıştım. Evlendiğimizden beri kesinlikle kocamla böyle bir şey olmamıştı.
bu arada gömleğim de güzelce sıyrılmış, yakası açılmış, yuva hali, rahat olmak maksadıyla sütyen takmadığım memelerim meydana çıkmıştı. Derhal yapıştı uçlarına, vakumlamaya dişlemeye başladı. Bundan sonra direnmiyordum, aksine ereksiyon olmaya başlamıştım. Kayınpederim bir hayvan gibi soluyordu, nefesi memelrimi, göğüs uçlarımı yakıyordu. Ateşim çıkmaya başlamıştı. “hayır. ” diyordum ama hoşuma da gitmeye başlamıştı. Bir zamanda istem dışı olarak elimi pantolonunun karşısına attım, kazık gibi olmuş yarrağı elime geldi. Göz göze geldik, kayınpederime, “hadi acele ol o vakit. ” dedim. Kendime inanamıyordum, ben napıyordum, kocamın babasını ben de bir hayvan gibi arzuluyor, zaman geçirmeden altına yatmak istiyordum. Ilk kez kocamdan başkasıyla beraber olacaktım, ilk kez bu kadar yaşımdan geniş birini istiyordum ve bu insan da kocamın babasıydı, yani benim de babam sayılırdı.
öpüşmeye başladık olduğumuz yerde. Kayınpederim, “kızım, canım, gelinim, semra’m, sevgilim, kızım benim…” diye inliyordu. Elleriyle eteğimi belime toplamış, külotumun üstünden vajinamı parmaklıyordu. Esasen vıcık vıcık olan vajinam güzelce ıslanmaya başlamıştı. Eteğimi ve külotumu sıyırıp ayaklarımdan çıkardıktan sonra, başını vajinama gömdü. Dillemeye başladı kıllı vajinamı, çevresini, dışını yalıyordu. Amımın kıllarını ağzına alıyor çekiştiriyordu. Ağzıyla vajinama yaptıkları fazla hoşuma gidiyordu. “içine…” diyebildim inleyerek. Dilini amımın içine soktu, sağa sola oynatıyordu dilini, delirmek üzereydim. Içimde en derine sokup çekiyordu dilini (kocam pek sevmez bunu yapmayı). Yaptığıma inanamıyordum, kocamın babasıyla neler yapıyordum. Boşalmama fazla az kalmıştı, sabırsızlandım ve “yala! ” diyordum… “daha süratli yala, valumla, dişle… bitir beni! ” diye diye kayınpederimin ağzına boşaldım.
ben (ikinciye) boşalmıştım, şu anda dizi kayınpederimde idi. Hem onu kazık gibi bir sikle ortada bırakamazdım, hemde sikini içimde hissetmek istiyordum. Pantolonunu ve külotunu çıkardım, sandalyeye oturttum kendisini. Aleti çokta geniş değildi fakat ateşimi söndürmeye yeterdi. Sikini elime alıp sıvazladım aşağıdan yukarı. Damlalar geliyordu ucundan. Bir hamlede ağzıma götürüp kalın kalın vakumlamaya başladım. Damlalarını emip yutuyordum, gerçekten fazla kudurmuştum. Dilimle sikinin başının ucunda daireler çizip, kayınpederimi delirtiyordum. “ohhh, bakireyim, gelinim devam et, seni çılgın gibi istiyorum…” diye inliyordu. Yumurtalarını bir bir ağzıma alıp çekiştirerek vakumluyordum. Ona bütün hünerlerimi göstermeye kararlıydım. Yarrağı olağan üstü sertleşmişti ve zonkluyordu.
mutfak masasına sırtüstü yattım, bacaklarımı ayırdım ve “gel babacığım, sik gelinini. Babam benim, gel sok, sik çocuğunun vajinasını! ” dedim. Kayınpederim amımın dudaklarını ayırıp, sikini sırılsıklam vajinama yerleştirdi ve girip çıkmaya başladı. Evvel yavaş yavaş, sonra bütün gücüyle, süratli süratli, kalın kalın girip çıkıyordu vajinama. Daşşakları amımın dudaklarına çarptıkça şap şap sesler çıkıyor, bu beni de kayınpederimi de daha da azdırıyordu. Kesinlikle kocamla böyle bir seks yaşamamıştım. Fazla daha coşkulu ve zevkliydi, sanki bitmesini istemiyordum. Oğluyla evliydim, ama sikişmenin güzelliğini ve orgazmın ne olduğunu şu anda kayınpederimle yaşıyordum. Üzerime eğilip meme uçlarımı şapırtılarla çekiştirerek vakumlamaya başladı. Ereksiyon halindeki bir boğa gibiydi, hoşuma giden de buydu esasen. Kayınpederimin altında kendimi full bir dişi hissediyordum, kendimi ona büsbütün teslim etmeye hazırdım.
kayınpederim pozisyon değiştirmek istedi ve beni ayağa kaldırıp, yüzümü masaya çevirip ayakta domalttı. Vajinam ateş gibi yanıyordu. Kazık gibi sikini anal seks vajinama yerleştirip, kalın kalın sokmaya başladı tekrar. Vajinama her sokuşunda kalça yanaklarımın nasıl dalgalandığını bile hissedebiliyordum. Vajinamı becerirken kalça yanaklarımı avuçluyor, okşuyor, mıncıklıyor, üfeliyor ve ayırıp birleştiriyordu. Arada bir şaplak atıyordu onlara. Bir zamanda sikini amımdan çıkarıp, diz çöktü, götümü sakso çekmeye, vakumlamaya ve parmaklamaya başladı. Anlamıştım ne gerçekleştirmek istediğini. Daha evvel asla götten sikişmediğim maksadıyla biraz horror vardı içimde. Titrek bir sesle, “babacığım…” dediğimde, kayınpederim adeta bu korkumu sezinlemiş gibi, hoş sözlerle beni teskin etmeye uğraşıyordu. “canım gelinim, hoş bakireyim benim, sevgilim, birtanem… kızlığını oğluma verdin, götten de benim karım olacaksın. Dünya hoşu gelinim benim… canım bakireyim benim, senin o daracık kalça deliğine kurban olurum! ” deyip parmaklarıyla götümü açmaya genişletmeye başladı.
kayınpederim mutfak tezgahında duran zeytinyağı şişesine uzanıp aldı, götüme ve yarrağına bolca sürmeye başladı. Evet, az sonra kayınpederime götümün bekaretini vercektim (yani götten karısı olacaktım). Bu mütalaa bana tarifi olanaksız bir coşku ve zevk veriyordu. Götten sikilecek olmanın sırf düşüncesiyle bile vajinam sırılsıklam olmuş, nerdeyse boşalacak gibiydim. Kalça deliğime sikinin başı değdiği an kasılmalarım, büzüğümün açılıp kapanmaları başlamıştı bile. Kendime inanamıyordum, resmen kalçam yarak istiyordu! Büzüğümün açılıp kapanma periyotlarından birinde, zamanlamasını fazla iyi ayarlayan kayınpederim sikinin kafası bir zamanda götüme sokuvermişti. “baba biraz dur…” dedim. Acımıştı. Coşkudan nefesim kesilmişti, ikimiz de uzun olmayan bir zaman hareketsiz durup, soluklandık. Ardından kayınpederimin yarrağı yavaş yavaş, milim milim içime kayıyordu. Sikinin her miliminin götüme girişini hissediyordum. Acıyla beraber mükemmel, nefis bir şeydi, böyle birşey nasıl anlatılır bilemiyorum, bu his lakin yaşanır…
kayınpederim’in daşşakları vajinama değdiği an, sikinin tamamının götüme girdiğini anladım. Yarrağı ateşten bir kor gibi götümü dağladı. Inanılmazdı. O doluluk, o yoğunluk, o ateş götümden taşıp, vücudumun her noktasını etkiliyordu, taa beynime kadar. Istemim dışı, götümü bir değirmen taşı gibi döndürmeye başladım, ileri arka, sağa sola. Bundan sonra kayınpederim de bir sanatkar titizliği ile sikini götüme sokup çıkarıyor, pompalamalarının şiddetini arttırdıkça arttırıyordu. Yarrağı götüme her girişinde daşşakları da vajinama çarpıyor, vajinamı kudurtuyordu. Bir zaman sonra, “canım babammm…” dediğimi hatırlıyorum, evet, boşalıyordum. Boşalma ne demek, adeta işiyordum. Dur durak bilmiyordum. Full geçti derken bir güncel dalga beni alıp açıklara atıyordu.
kayınpederim sikini götümden çıkarıp vajinama soktu ve vajinamı pompalamaya başladı. Hazdan bayılmak üzereydim, “boşal…” diyebildim inlemelerim arasında. Kayınpederim içime püskürüyordu. O ateşli dölleri beni kendime getirdi. Çivi çiviyi söküyordu, bir ateşi bir diğer ateş söndürüyordu. Kayınpederim ani sikini amımdan çıkardığında, kalça yanaklarımda da döllerinin sıcaklığını hissettim. Kayınpederim halen yoğun birşekilde boşalıyordu, bitmiyordu dölleri. Adeta toy olan kocam değil babasıydı. Boşalması bittikten sonra spermlerini sikinin kafasıyla güzelce yaydı belime ve kasıklarıma kadar. Fazla zevkliydi…
bir iki dakika dinlendikten sonra temizlendik ve toparlanmaya başladık. Giyinirken, “babacığım, bu ilk ve son kez oldu. Birdaha hiç olamayacak! ” dedim. Kayınpederim de, “tamam bakireyim, laf birdaha olmayacak! ” dedi. Sözünü de tuttu, birdaha sikişmek maksadıyla talepte bulunmadı. Ama havlu atan ben oldum, sikişme talebi bir hafta sonra benden geldi. Full 2, 5 senedir da kayınpederimle her fırsatta sikişiyoruz. Birtürlü yeter diyemiyorum. Iki gün geçti mi, koşuyorum altına yatıyorum. Kayınpederimi fazla fakat fazla seviyorum. O beni götümden ilk siken erkek, götümün sahibi, götsever kayınpederim…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir