Kocamın Fantazisi Gerçekleşti Masöre Siktirdim

ben fulya, 27 yaşında, evli bir bayanım. Herşey eşimle sevişirken eşimin kurduğu fantazilerden sonra oldu. Eşim sevişirken hep (bir masörün benim çıplak vücuduma masaj yaparak beni okşadığını ve sonra da siktiğini) hayal ettiğini söylerdi. Eşimin fantazisini denemek maksadıyla yanıp tutuşuyordum.
birgün tanınmış bir otelin saunasına gittim. Giysilerimi çıkartıp üzerime bir havlu alıp, masaj odasına girdim. Içerdeki masör yatağı gösterdi ve ben yüzüstü uzandım. Üzerimde yalnızca kalçalarımı örten bir havlu vardı ve ben ilk defa bir erkeğe masaj yaptıracağım maksadıyla heyecanlıydım. Masör yavaş yavaş omuzlarımdan başlayıp aşağılara gerçek inmeye başladı. Elleri vücudumda dolaştıkça ben ıslanıyordum. Sonra, “müsadenizle…” diyerek havluyu kaldırdı. Erkekleri baştan çıkaran büyük ve çıkık kalçalarım tamamıyle meydandaydı. O an masörün yüzünü görmeyi fazla istiyordum fakat dönüp bakamadım.
toy masör sırtımı ve bacaklarımı ovdukça ben eriyordum. Öylesine ereksiyon olmuştum ki amımın suları yatağı ıslatmıştı. Kalçalarımı nazikçe yukarı kaldırarak bacaklarımı biraz araladım. Biliyordum ki şu anda bacak aramdan vajinamı rahatca görebiliyordu. Elleri bacaklarımı ovarken arada bir parmağı vajinama değiyordu. Çıldıracaktım… beni sikmesini fazla istiyordum fakat kafamdaki baskı beni engelliyordu.
masajdan sonra kremleme faslına geçti. Sırtımı ve bacaklarımı iyice kremledi. Kremi vücuduma yayarken yandan memelerime dokunuyor, bacak aramdan vajinamı parmaklıyordu. Bir mola, biraz elimde olmadan biraz da bilinçli bir, “ohhhhh! ” çektim. Masör, “memnun musunuz? ” diye sordu. “harika! ” dedim. “hoşunuza gidiyor mu? ” dediğinde, “evet, durma! ” dedim. “dilerseniz dönün, vücudunuzun önünü de kremleyeyim! ” dedi. Bundan sonra ne baskı ne de diğer birşey umurumda değildi. Döndüm, sırtüstü uzandım. Şu anda tertemiz vajinam ve memelerim gözlerinin önündeydi. Üzerime atlamamak maksadıyla nasıl sabrettiğine şaşıyordum. Fakat yarağının patlamak üzere olduğu shortundan açıkça belli oluyordu…
omuzlarımdan başlayarak aşağılara inmeye başladı. Adeta masajın bir parçasıymış gibi memelrimi ovalıyor beni çıldırtıyordu. Vajinama yaklaştığında bacaklarımı iki yana ayırdı. Bir an üzerime uzanıp beni sikeceğini düşündüm. Fakat toy masör ustalıkla işine devam ediyor ve bacaklarıma krem sürmeye devam ediyordu. Elleri apışaramda dolaşırken amımdan akan sular dikkatinden kaçmadı ve “çok hoş bir teniniz ve vücudunuz var. ” demekten kendini alamadı. Içimden (salak oğlan, elinin altındayım siksene beni! ) diyordum. Apış aramdaki parmaklar vajinamı yoklayıp dururken “şimdi duşa geçebilirsiniz. ” dedi…
delirmiştim sanki ve sikilme hayalim suya düşmüştü. Üzerime havluyu almadan, çırılçıplak bir şekilde masadan kalktım ve müthiş kalçalarımı sallayarak duşa yürüdüm. Kendimi ılık suyun altına bıraktığımda su sanki ateşle buluşuyordu. Elim vajinama gitti, yanıyordum. Ani duşun kapısı açıldı. Toy masör çırılçıplak kapıdaydı. Demek ki beni aşırı dercede azdırmakmış gayesi. Güncel görüyormuş gibi bedenimi süzüyordu. Kapıda beni süzerken gözlerim patlayacakmış gibi duran muhteşem yarağına ilişti. Gerçekten fazla hoş biçimli bir yarağı vardı ve bu yarak içime girmeliydi.
usulca yaklaştı ve bedenimi okşamaya başladı. Sabırsızlandım ve dudaklarına yapıştım. Kırk senelik sevgilimle öpüşüyor gibiydik. Öpüşürken elleri vücudumun her yerini okşuyor, yarağı vajinama çarpıp duruyordu. Ani arkamı dönü ve beni domalttı. Yarağını kalça deliğime dayayarak usulca içeri itti. Koca yarak götümün iliklerinde kaybolmuştu. Ritimle pompalıyordu götümü ve tahmin edemiyeceğim kadar haz alıyordum. Fazla geçmeden götümün iliklerine fışkırdı. Demek ki fazla doluydu. Içimden çıktı, yarağını yıkadı ve beni elimden tutarak dışarı çıkardı. Menileri götümden çıkyor ve bacaklarımdan süzülüyordu.
beni kibarca az eski masaj masasına yatırdı, bacaklarımı açtı ve kafası bacak tarama sokarak vajinamı sakso çekmeye başladı. Aman tanrım olamazdı böyle haz. Şiir gibiydi sanki. Dilini amımın içine sokuyor, klitorisimi hafifce dişliyor ve bir eliyle de memelrimi okşuyordu. “yarağını sakso çekmek istiyorum. ” dedim. Sırt üstü uzanarak beni aksi şekilde üstüne aldı, 69 olduk. Domalmış kalçalarımın arasından şişmiş vajinamı emip yalarken, o muhteşem yarağı da ağzımı doldurmuştu. Yarağını o kadar iştahla emip yalıyordum ki, arada bir inlemeleri geliyordu kulağıma. Benim yakışıklı toy masörüm vajinamı diliyle becerirken iki defa boşaldım…
şu anda bundan sonra bu mükemmel yarağı vajinama almak istiyordum. Kalktım ve yarağı şefkatle okşayarak vajinama yerleştirip kendimi üstüne bıraktım. Ohhh… inanılmazdı ve ben sanki uçuyordum. Mükemmel yarak vajinamı sikerken üstüne eğildim ve dudaklarına yapıştım. Hem dudaklarımı mükemmel öpüyor, hem de vajinamı mükemmel sikiyordu. Yarağı amımın içindeyken iki defa daha boşaldım. Bundan sonra elimi oynatacak halim kalmamıştı… duşumu aldım, o sevgili dudaklarına öpücük kondurarak teşekkür ettim ve havluya sarılarak giyinmek üzere soyunma odasına geçtim.
sevgili kocama beni bu kusursuz şeye fantazileriyle ittiği maksadıyla içimden teşekkürler ediyordum. Sexi fazla seviyordum ve bundan sonra tabularımdan, zihnimdeki baskılardan kurtulmuştum. Cinsel özgürlük beni bambaşka yapmıştı. Fazla sık olmasa da daha sonra değişik kişilerle değişik ilişkiler de yaşadım. Inanırmısınız, bu ilşkiler sonrası kocamla seks ilişkim bile daha güzelleşti. Yaşasın özgürlük, yaşasın cinsel arzular !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir