Kocamın Fantazisi Gerçekleşti, Bodrum’da Siktirdim

slm, ben bursadan aysun. 42 yaşında ve toy kızlığımdan beri görenlerin hayran olduğu bir kızım. Evliyim ve iki çocuğum var. Kocamla ufak yaşta evlendiğimden ötürü kendisinden hem fazla toy ve hem de fazla hoş olduğumdan kocam kıskanırdı beni. Lakin onu kıskandıracak asla bir eylem içinde olmazdım. Çocukluğumdan beri stabil bir aile hayatım olduğundan öyle erkeklere muhalif hususi bir alaka duymadığım gibi hayatımda şu anne kadar asla masturbasyon dahi yapmadım. Tabiidir ki bunlar aslında övünülecek mevzular değil. Kocamın ikinci eşi olduğumdan, ilk eşini fazla çirkin olduğu halde kıskanmışımdır.
kocamla cinsel yaşantımızda hiçbir mesele yaşamadım. Sikinin geniş ya da ufak mü olduğunu asla kafama takmadım. Zira geniş ya da küçüğün sınırlarını bilmiyordum. Benim maksadıyla mühim de değildi. Ben 1. 71 boyundayım ve bir keresinde bir yerde uzun boylu bayanların rahim boyları da uzun olur diye okumuştum. Son yıllarda yazılı basında yarrak boyları ve cinsellik konularında çıkan yazıları herkes gibi ben de okuyorum.
kocam beni kıskandığı halde, ilk evlendiğimizden beri sikişmelerimizde hep fantazi olarak, beni kendisinin görmeden benim de beğendiğim ve asla bir vakit bizi tanımayacak olan bir erkekle sikiştiğimi hayal etmiş ve bunu her ilişkimizde geniş bir heyecanla bana da söylemiştir. Yetenekle coşkulu olup amımın sulandığında, kocam sikini yavaşça içeri kaydırırken, kafasına hep o zamanda vajinama başkasının kaydığını düşlemiş, “vay be demek ki adam da aynen böyle kayacak buraya. ” diye geniş heyecanlar yaşamıştır. O andaki heyecanını bana da yansıtmış ve benden her defasında bu fantaziyi gerçekleştireceğimiz konusunda laf almış, fakat yıllar geçmesine karşın bu fantazi gerçekleşmemiştir. Ne varki bütün bu fantazilerin gerçekleşmemesinde asıl etken yaşanan derlerden kendimizi yeni baştan fantazilerin gazına getirememek olmuştur.
bir defasında, türkiyede gösterime giren en geniş gazetelerin birinde, (yine ad vermek istemiyorum) türkiyenin en geniş ve meşhur işadamlarından birisinin kadını, “bir kız yaşamı boyunca tek bir erkekle yatmışsa ona acırım! ” gibisinden bir söz etmişti. Ben de bundan sonra ikinci bir erkekle yatmanın ne denli coşku verici olacağı konusunda kocamla hemfikirdim. Lakin bunun mutlaka fazla beğendiğim bir erkekle olmasını ve ilişkinin uzun olmayan bir sevgi şeklinde olması yönünde arzularım oluşmaya başladı. Zira onarımsız kaba erkeklerden nefret ediyordum.
bu fantazi kocam maksadıyla de karşı koyulamaz bir durum almıştı. Beni her sikişinde, “sen bunu yap, tapacağım buraya, yap gel ve en ince detayına kadar anlat bana! ” diyor ve “ne olur o ilk öpüşme anınızı ve o vajinasına ilk girdiği hatıra sakın unutma! ” diye ekliyordu. Ben de bundan sonra istek etmeye ve heyecanlanmaya başlamıştım. “peki nasıl olacak? ” diye sordum bir gün. Ağustos ayı idi. “seni 1 haftalığına bodrum’a tatile göndereyim, orada daha ilk geceden bulursun! ” dedi. Bu konuda diskoların erkek seçmek maksadıyla birebir olduğunu söyledi. Ben de, “tamam! ” dedim. Gerçekten de bodrum’a 1 haftalık devir aldık ve gece beni yolcu etti. O coşku ve kıskançlıkla dağınık el sallayışını unutamam.
bodrum’da kalacağımız otele geldik, odama yerleştikten sonra kahvaltıya indim. Üzerime asklı bir tişört ve mini bir etek giymiştim. Kimsesiz olduğumu anlayan garsonlar derhal kur yapmaya başladılar. Lakin hiç ciddiyetimi bozmadım. Kahvaltıdan sonra odama çıktım ve biraz dinlendim. Gece bodrum’un tanınmış diskosuna gitmeyi ve orada bana kur yapacak erkekleri düşünmeye başladım. Bir mola kocam bursa’dan telefon etti, “aysuncum sıcaktan mıdır nedir, içimi kıskançlıkla dağınık bir dert kapladı. Vaz mı geçsek acaba? ” dedi. Ben de, “sen bilirsin, fakat bu kadar yol geldim, masraf ettik. Şayet bu derdin devam ederse yeni baştan telefon et, vazgeçelim. ” dedim. O da, “tamam! ” dedi. Ve bir daha da telefon etmedi.
gece yemeğinden sonra seyrettiğimiz animasyonun ardından diskoya gideceklerin listesi yapıldı ve ben de yazıldım. O zamana kadar benimle samimiyet kurmaya çalışanların tümüne soğuk davrandım. Kim ve neyin nesi olduğumu kimsenin bilmesini istemiyordum. Diskoya geldiğimizde topluca indiğimiz minibüsün çevresi bir sürü sekse aç kuduruk toy ile doluydu. Belki de onlar diskoya girebilmek maksadıyla kendilerine muavin olacak kadın arıyorlardı.
ben memelrimi neredeyse açıkta bırakan, parlak simli, uzun olmayan kollu bir bluz ile kara bir mini etek giymiştim. Bayanların bile hayranlıkla seyrettiği popom ve bacaklarım gerçekten harikaydı. Kocaman kara gözlerime yaptığım ceylan gözü makyajımla gözlerim daha da büyümüştü. Görenler sanatçıyım duygusuna kapılıyorlardı adeta. Herkes hayranlıkla bakıyor fakat kimse cesaret edemiyordu yanıma yaklaşmaya. Kaldı ki ben de göz ucumla bana bakanları süzüyor ve kendime müsait, tiksinmeden sevişebileceğim birini göremiyordum. Bir kokteyl ısmarladım ve bir masaya iliştim. Ben de vakit vakit ‘vaz mı geçsem acaba? ’ diye soruyordum kendime. Az bir içkiyle derhal çakırkeyif olurum ve olağan üstü bir cesaret oluşur bende, derhal ipimi koparabilir ve adeta kırk senelik fahişe olurum. Bunu hep kocam da söylerdi. Ve şu anda de öyle oldum. Boş bardağımı terkedip dans pistine çıktım. Bu arada etrafımda sayısız erkek yiyecekmiş gibi bakıyor, fakat ben onlara güya bakmıyordum.
uzunca müddet dans ettikten sonra, dizlerine kadar uzun olmayan kareli pantolonu nitelikli olduğu belli, üstünde yeşil bir lacoste tişört, ayaklarında adeta ilk kez o akşam giyilmiş nitelikli spor pabuç mevcut, 1. 90 uzunluğunda, parlar saçları arkaya taranmış numaraları doğru ve en çok 23 yaşlarında tahmin ettiğim bir toy sürekli bana bakarak ve vakit vakit gülümseyerek dans ediyordu. Inanın görür görmez kendime ‘işte bu olur! ’ dedim. Be de gülümsemelerine yanıt verince yanıma yaklaştı ve bir müddet sonra beni hafifçe anlayarak beraberce dans etmeye başladık. Aklımıdan kocam ve gençlarım tümüyle gitmişti. Orda benim dengim ve yaşıtım oydu.
olağan üstü bir coşku içindeydim. Kolları beni daha fazla sarsın istiyordum. Bundan sonra dayanamıyordum. Bütün cinsel arzularım zirve noktasına varmıştı. O da bunu anladı ve masaya gitmemizi öneri etti. Bir hayli geç olmuştu. Disko organizasyonunu yapan serkan’a ben taksiyle otele döneceğim dedim. Doğal o anlamıştı olanları ve olacakları. Bu mola adı ediz olan toy sevgilim ile el ele tutuşmalar başlamış ve onun dudaklarını vakit vakit ensemde, vakit vakit saçımda hissetmeye başlamıştım. Birbirimize asla bir şey sormuyorduk. Yalnızca hayranlıkla seyrediyorduk birbirimizi. Esasen müzik gürültüsünden konuşulan da anlaşılmıyordu. Sonradan öğrendim ki, edizlerin burada bir yazlıkları var ve bütün bir metin burada geçiriyormuş. Bu arada da o da seçici olmak şartıyla kadınlarla uzun olmayan süreli sevgi yaşıyormuş.
benimle de öyle oldu. Onun alışageldiği bir motele gittik beraberce. Kalbim yerinden fırlayacak gibi. Olağan üstü bir sabırsızlık. Kimliklerimizi resepsiyona gösterdikten sonra alel çabuk çıktığımız odamızın ilk olarak klimasını açtı ve ani dudaklarıma yapıştı. Ayakta bir müddet vakumladı dudaklarımı ve usulca beni sırtüstü yatağa yatırdı. Soluğum kesilmişti. Dudaklarımı yercesine öpmeye devam ediyordu. Ben henüz sikinden haberdar değildim, fakat eteğimin üzerinden kalın bir şeyin amımın şişkin kısmına baskı yaptığını hissediyor, ve kaçamağın muhteşem heyecanını iliklerime kadar yaşıyordum. Biraz sonra ani pabuç ve şortunu küloduyla beraber çıkardı ve o muhteşem sikini ilk defa gördüm. Kocamınkinden en az yüzde kırk elli geniş ve kalındı. Olağan üstü bir şeydi. Içimden, ‘tanrım bu şu anda bana girecek! ’ dedim.
coşkudan titriyordum. Insana piyangodan geniş ikramiye çıksa bu kadar heyecanlanamazdı. Ve o da dayanamadı vajinama elini attı. Orta parmağıyla bir kaç defa adeta kayganlık yoklaması yaptı ve sikinin kafası, suları akar halde olan vajinama getirdi. O zamanda kocamın yataktaki sözleri geldi aklıma, ‘yavaş yavaş kaydır içine, keyfini ala ala, ilk an fazla önemlidir! ’ derdi hep. Ben de edize, “yavaş yavaş gir içime! ” dedim. Hissetmek istiyordum onu. Ilk defa sikiliyor gibiydim. Tanrım bu ne müthiş bir şeydi. Ve ediz yavaş yavaş full olarak yerleştirdi ve gidip gelmeye başladı. Inanın delireceğim umdum. Bir kız bu kadar mı heyecanlanır, bu kadar mı haz alabilirdi. Kocamla sevişirken bağırmaktan utanan ben, deliler gibi bağırıyordum. Ben bağırdıkça ediz görevini full yapıyor olmanın ve benim de ona verdiğim heyecanla olağan üstü hızlanmıştı. Uzun olmayan zaman sonra ediz boşaldı içime. Onun içime boşalması apayrı bir duyguydu.
öteden beri sik yalamaktan hoşlanmayan ben, edizin yarrağına deliler gibi yapıştım. Acemice sakso çekiyor ve ısırıyordum. Ediz uzun olmayan sürede indirdi sikini. Bir müddet bekledi ve yeni baştan kalktı. Yeni baştan girdi vajinama ve sonra sikini çıkarıp, vajinamı biraz inceledi ve sakso çekmeye başladı. Ben tekrar çıldıracak duruma geldim. Yeni baştan soktu ve bu defa uzunca müddet gidip geldi. Ben utanmayı bırakmış, “sik aşkım beni, ne tatlı sikiyorsun! ” gibi belli belirsiz laflar etmeye başlamıştım. Ediz yeni baştan boşaldı içime. Ve yığıldı yan tarafıma. Uzun olmayan zaman sonra kalkıp giyindik ve beni taksiyle otelime bıraktı. Tatilimin kalan günlerinde aynı motelde iki defa daha buluşup aynı heyecanları yaşattı bana. Bu arada ilk gecenin ertesi günü kocamı aradım, “o meslek tamam! ” dedim, inanmadı, yeminler ettirdi. Ve inanınca da, kıskançlıklıkla dolu geniş bir coşku yaşadığını söyledi, fakat devam etmem konusunda da telkinde bulundu.
tatilim bitip eve döndüğümde kocam beni bir kraliçe gibi karşıladı. Derhal yatağa yatırıp delice pompalamaya başladı beni. O arada benden bütün detayları anlatmamı istiyordu. Anlattım da! Şu anda kocamla eskisine göre fazla daha memnun bir beraberliğimiz var. Ben ve kocam, hayattan ve seksten fazla daha çok haz alıyoruz. Vakit vakit bu çeşit kaçamakları tekrarlayacağımız konusunda hemfikiriz.
ben buradan bütün evli çiftlere sesleniyorum: kıskançlık diğer birşey, bu diğer bir şey. Kocanızla anlaşarak mutlaka diğer erkeklerle sevgi ve cinsellik yaşayın. Inanın evliliği ayağa kaldıran, saygıyı ve sevgiyi arttıran bir şey bu. Kocama binlerce teşekkür ediyorum, bana bu fantaziyi özgürce yaşattığı maksadıyla. Darısı bütün evli bayanların kafasına !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir