Kocamın Ergen Kardeşi Bana Anal Yaptı

üniversitenin ikinci senesinde kendime taş gibi manita ayarladım. Onunla 6 aydır çıkıyorduk ve talebe evime mola mola gelip kalıyordu. Fakat yanındaki kadın dostu şevval’ in yüzüne hasta oluyordum. Fazla tatlı yüzü vardı ve konuşması bebek gibiydi.
beni hep konuşmasıyla etkiledi fakat onunla sex yapacağım aklıma gelmezdi. Her zamanki gibi evde tek başıma takılırken kapı çaldı. Sevgilimin geldiğini umdum ve kapıda şevval vardı. Onu içeri çağrı ettim. Geldi ve bana sevgilimin geleceğini söyledi. Evde takılacağımızı anlattı. Ben şaşırdım ve bir saat boyunca oturduk. Kimse gelmedi. Yavaş yavaş üzerini çıkardı. Bana göğüslerini gösterdi ve dudaklarını ısırıp duruyordu. Ben ondan uzak durmaya çalıştım ve arkamı dönüp içeri baktım. Önüme döndüğümde çıplak bir halde bana gerçek yürüyordu. Ne oluyor demeye kalmadan şortumu indirdi. Yarrağımı sakso çekmeye başladı ve beni ereksiyon etmişti. Bana öyle yapmasının ardından onu kucaklayarak döşek odasına götürdüm. Güncel aldığım döşek odası fazla rahattı. Surat üstü yatırdım ve ufak götünü uzun bir zaman becerdim.
sonra kapı çaldı ve gidip baktığımda sevgilim kapıdaydı. Derhal ortalığı topladık ve üzerimizi giyindik. Ardından kapıyı açtım ve nerede kaldın dedi. Tuvalette olduğumu söyleyerek onu ikna ettim ve asla bir şey ham gibi davrandık. Her gün eve gelmeye başladı ve bıkmıştım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir