Kocamı Yeni Aldığımız Bahçivan İle Aldattım

sizlere bahçıvanı azdırışım beni becermek maksadıyla değişik oyunlara girişini izah etmek istiyorum. Bana her şeyi vereceğine dair laf vermişti. Mankenliği onun maksadıyla bıraktım. Parayı o kazanıyordu. Istanbul’un gözde şehir sitelerinin birinde muhteşem bir evde oturuyordum. Tek derdim kuaför maksadıyla merkeze gitmekte ve yarın ne giyeceğimi seçmekteydi. Kocam iyi bir insandı ve beni memnun etmek maksadıyla istediğim hayati sağlıyordu. Limitsiz alış veriş ve gösterişli bir yaşam.
fakat bir kıza bunlar yetmez ve bende zamanla istediğim hayatin bu olmadığını anladım. Ask ve coşku eksikti. Planlı sevişmeler, o bana sahipti resmen. Buna çare uzun olmayan sürede geldi. O muhteşem bahçemize el atması maksadıyla komsunun lise cağındaki oğlu talip oldu. Ailesi başka varlıklı gençlarını pışpışladıkları gibi değildi. Fazladan nakit kazanmak maksadıyla oda bir is arıyordu. Yaz vakti bizim bahçede çalışacaktı. 17 sinde bir toy, fakat yaşına göre muhteşem bir bedeni vardı.
esmer yakışıklısı fakat yüzünde hala o masumiyet. Tüm gün evdeydim ve onu izliyordum. Kafama koymuştum onu bastan çıkaracaktım, oda bana aşık olmuştu, kızarıyordu beni görünce. Fazla ateşli bürgün o bahçede gömleği acık birse kilde çimenlerle çalışıyordu. Saf bir ifadeyle bir bardak kola maksadıyla eve çağrı ettim. Geldi mutfak masasına oturdu, onu o gün bastan çıkardım ve o günden sonra tertipli sevişmeye başladık. Tüm zamanını benimle geçiriyordu. Esim şüpheleniyordu çimenler biçilmemiş ve sarı diye.
akşamları onun yapamadığı isi ben yapıyordum onu isten atmasın diye bir gün tekrar yanıma davet ettim, ellerimle omuzlarına dokundum, terlemişti sıcaktan. Mini bir etek ve askılı tişört giyiyordum. Kocam evden çıkalı 5 dakika olmuştu. Direk dudaklarına yapıştım, vücudumu onunkine yapıştırdım, yarrağı doğrulmaya başlamıştı, elleri sırtımda ve kıçımda geziniyordu. Dudaklarından boynuna gerçek indim vakumlamaya başladım, ellerimle bedenini okşuyordum. Arka arka aş masasına gittim. “bu masanın oymaları el imali italya’dan geldi bu mermer, bunu saatin almak maksadıyla ahmet usd ödedi biliyor muydun? ” acele anladı.
“masada mi gerçekleştirmek istiyorsunuz selin hanim? ” “evet…” yanıma geldi beni kıçımdan kaldırıp masaya yatırdı, çılgın gibi öpüşüyorduk, ellerimle kemerini çözdüm, düğmelerini açıp şortunun içinden sikini çıkardım, o meme uçlarımla oynuyordu, sirtomu yukarı çekmişti. Dudakları bedenimde tenimde geziniyordu, nefesi sıcacıktı. Bundan sonra dayanamıyorum, doğrulmuş sikini bacaklarımın arasına getirdim. Memelrimi birikip string ime yöneldi ve bacağımdan sıyırdı, tek bacağımda asılıyordu, bir hamlede içime girdi.
yaşına göre muhteşemdi ve acele öğreniyordu, bunun maksadıyla bir kabiliyeti olduğu kesindi gözümde onu şimdiden tüm bayanlardan kıskanıyordum. Içimde gelip gidiyordu, bağırıyordum, nefesim kesilecekti. Ani içime boşaldı. Beraber geliyorduk…. Soluk nefese kaldık, içimden cifti, ben masada oturuyordum, yere çöktü…bir el hareketiyle gerçekleştirmesi gerekeni anladı ve vajinamı sakso çekmeye başladı.
az evvel çıktığı deliği parmaklıyor ve yalıyordu tekrar boşaldım. Masadan indirdi beni, tişörtümü düzelttim, ona gömleğini giydirdim. Ümit cum şu anda bir bardak kolayı adalet ettin, sonrada git iyice güllerle ilgilen, sararmış yapraklar var ahmet bey görürse fazla kızar. ”umarım bu nizam bozulmaz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir