Kocamı Siktim, Salatalıkla Kocamın Götünü Siktim

selam dostlar, ben kölnden katılıyorum. Ismim tijen, 24 yaşındayım. 4 senelik evliyim ve memnun bir evliliğim var. Kocam cenk 28 yaşında. Ikimiz de fakülte mezunuyuz. Çocuğumuz yok, ikimiz de çalıştığımız maksadıyla şimdilik toy yapmayı düşünmüyoruz, kısmetse 4-5 yıl sonra.
kocamla süper denecek seks hayatımız var, sikişmediğimiz gün yok nerdeyse (adetli olduğum günler dış tabii). Kocamla, anal dış (yani götten hariç) hemem derhal her türlü pozisyonda sikişiyoruz. Kocamla pornofilimleri falan beraber seyrederiz. Sikişmeye başlamadan evvel mutlaka yarım saat birbirimize oral seks yaparız. Ben kocamın sikini yalarım, o da benim vajinamı yalar, sonra da çılgınca sikişiriz. Sikişirken küfürlü konuşmayı kocam da sever, ben de. Bilmiyorum sebep fakat yatakta küfürlü konuşmak fazla hoşumuza gidiyor. Kocam bana ‘orospu, kahpe, sürtük, kaltak, fahişe’ gibi kelimeler kullanır, ben de kocama ‘yavşak, ibne, pezevenk, gavat’ derim. Ikimize de her türlü fantazi serbest. Kocam beni becerirken bazen, “ananı sikiyim, bacını sikeyim…” bile der. Yalnızca fantazide kalacağını bildiğim maksadıyla kocama kızmam. Yani sikişirken bütün frenleri bırakırız anlayacağınız. Ve kesinlikle birbirmizi orgazma ulaştırmadan sikişmeyi bitirmeyiz.
tekrar aybaşım olduğu bir akşam, kocamla girdik yatağa ve öpüşmeye başladık. Biraz öpüştükten sonra kocamın yarrağı kalktı derhal. “kocacığım halam geldi…” dedim. (aybaşım geldiği vakit hep halam geldi derim. Bu, taa türkiyedeyken kadın arkadaşlarımla aramızda kullandığımız bir şifreydi. ) kocam bozuldu doğal, “lanet olsun, ne hoş sikecektim vajinasını. Oldu mu şu anda bu yaptığın fahişe! ” dedi. “napıyım? Elimde değil ya! Heves etme saxofon çekerim kocacığım…” dedim ve sikini sakso çekmeye başladım. Kocamı mutlu etmek maksadıyla elimden geleni yapıyordum. Saxofon çekerken de fazla hoşuna giden şeyler söylüyordum, “şu zamanda yarrağın annemin vajinasına giriyor kocacığım, annemi sikiyorsun… sikini bacım sakso çekiyor şu zamanda! ” gibi. Bu sefer kocam nedense fazla acele boşaldı ağzıma. Kafamı yarrağına bastırdı, “yut döllerimi anasını siktiğimin fahişesi! Hepsini yut sürtük! ” dedi. Seve seve yuttum kocamın spermlerini. Onun sikini yalamayı ve spermlerini yutmayı fazla severim.
kocam boşalmanın, ben de kocamı boşaltmanın verdiği huzurla sarıldık, birbirimizi okşuyoruz. Kocamın eli durmadan arkama, götüme kayıyor. Elini derderst edip getiriyorum memelerime koyuyorum okşasın diye, iki dakika memelrimi okşuyor, sonra eli yeni baştan götüme kayıyor. Ben de aybaşım olduğu zamanlar biraz sinirli olurum, “çek elini ordan, tekrar başlamayalım aynı konuyu tartışmaya! ” dedim ve elini yakaladım ve götümden uzaklaştırdım. Kocam dayanamadı, “ne var vajinasına koyum, adeta bir kere götten versen ne olacak! Amma da değerli götün varmış! ” dedi. “çok acıyormuş aşkım! ” dedim. “yaa, ne acıyacak, alt tarafı kalça bu, alışır! ” dedi. Kocama kızdım, “tamam, sana götten verecem! Fakat bir şartla! ” dedim. Kocamın derhal gözleri ışıldadı, “valla mı? Neyse şartın, kabul! ” dedi ve elini götüme attı yeni baştan. “dur bakalım, ağır ol! Şartımı duymadın daha! ” dedim. “söyle koşulunu, yerine getirecem! ” dedi. Kocama, “önce ben senin kalçasını sikecem! ” dedim. Kocam, “saçmalama be! Nasıl olacak o dediğin? ” dedi. “nasıl olacağı falan yok, benim götümü becermek istiyorsan, evvel sen bana kalçasını siktireceksin! Işine gelirse…” dedim.
kocam, “söyle bakıyım, nasıl sikecekmişsin götümü? ” diye sordu. “belden bağlamalı plastik yarakla! ” dedim. Kocam böyle bir yanıt ve çare düşünmediği maksadıyla, dut yemiş bülbül’e döndü. Sonar, “yaa saçmalıyorsun, olmaz o dediğin…” dedi. “niye saçmalıyormuşum? Benimki alt tarafı kalça oluyor da, seninki kalça değil mi? ” dedim. Kocam kıvırmaya başladı, “yaa, fakat ben erkeğim, olmaz…” falan dedi. “valla sen bilirsin, birdaha da benim götüme sulanma…” dedim. “yaa, şu anda belden bağlamalı plastik yarağı nerden bulacağız…” dedi. Ben de, “mutlaka satılan bir yer bulunmaktadır. Olmadı, buzdolabında salatalık’tan bol ne var? ” dedim. “demek öyle…” dedi, sinirlendi, yataktan çıktı, balkona sigara içmeye gitti. Iki dakika sonra üstüme geceliğimi alıp, ben de balkona gittim. Sigaralarımızı içtikten sonra, balkon kapısını kapattık, yatağa dönüyoruz, “hadi buzdolabına bir bakalım…” dedi, beni mutfağa götürdü. Buzdolabının sebze bölümünü çıkardı, salatalıkları döktü masaya, ciddi ciddi salatalık bakıyor! Doğal uyanık ya, gitti en ufak olanını seçti. “haksızlık yok! ” dedim ve kocamın sikinin ölçülerine en benzeyenini aldık, gittik yatağa…
kocam, “eee, nasıl olcak şu anda? Bu fazla soğuk! ” dedi. Salatalığı aldım, biraz avucumda ısıttım, ağzıma soktum, yarak yalıyormuşum gibi yaptım, ağzıma soktum çıkardım. Bu arada kocamın yarrağı kalkmış, taş gibi sertleşmişti. Sırayla bir kocamın sikini yalıyordum, bir salatalığı. Salatalık doğal sıcaklığa buluşunca kocama, “domal ibne kocam! ” dedim. Kocam önümde dört ayak pozisyonu aldı. Evvel kocamın arkasına geçtim ve külodumu aşağı sıyırarak, vajinamı kocamın kalçasına sürtmeye, vajinamla kalçasını sikiyormuşum gibi hareketler yapmaya başladım. Kocamın fazla hoşuna gitti bu hareketlerim ve latife yollu, “sik götümü erkeğim, geçir yarağını götüme! ” gibi şeyler demeye başladı. Latife gibi söylüyordu, fakat adeta gerçekten götünden sikilmek istiyor gibi bir hali vardı. Az sonra, elleriyle kalçalarını ayırdı ve “hadi salatalığı sok götüme bundan sonra karıcığım…” dedi. Külodumu yeni baştan yukarı çektim, salatalığı elime aldım. Salatalığın ucunu kocamın kalça deliğine değdirdiğimde, kocam evvel bir irkildi, sonra devinim etmeden bekledi. Ben salatalığı kocamın kalçasına ittiriyorum, ama sokamıyordum. Kocam, “götümün deliğine ve salatalığın ucuna tükür de öyle sok! ” dedi. Tükürdüm, tekrardan denedim. Evet birazını sokabildim, ama böyle olmayacaktı…
aklıma bebeyağı geldi. Kocama, “dur bir saniye, bebeyağı dökeyim biraz! ” dedim. Çekmeceden bebeyağını aldım, kocamın kalçasına ve salatalığa bolca döktüm, yağladım. Sonra tekrardan denedim. Evet, salatalık bu sefer kocamın kalçasına fazla daha rahat giriyordu. Birkaç denemeden sonra, kocam bundan sonra asla zorlanmadan salatalığın nerdeyse tamamını kalçasına alabiliyordu. Ben de bundan sonra salatalığı daha süratli süratli sokup çıkarıyordum, ve arada sırada, adeta tornavidayla vida söküp takar gibi, salatalğı kocamın kalçası içinde sağa sola çeviriyordum. Dikkatimi çekti, kocamdan asla bağırtı falan gelmiyordu, “hiç mi acımıyor kocacığım? ” diye sordum. Kocam, “manyakmısın, ne acıması? Aksine çoook zevkli, devam et, durma, daha süratli sok menfaat karıcığım! ” dedi. Nerdeyse hazdan mutluluktan inleyecek! Doğrusu kocamın bu kadar fazla haz almasına şaşırmıştım. Bileğim yorulana kadar salatalığı soktum çıkardım kocamın kalçasına. Sonra yatağın başucundan bir yaprak kağıt havlu koparıp, salatalığı içine sarıp sehpaya bıraktım…
kocam dörtayak pozisyonundan doğruldu ve adeta bir kaplanın avına yaklaşır gibi arkama geçti, belimden bastırarak, bu sefer o beni dörtayak domalttı karşısına. Sonra külodumu (kanlı pedimle birlikte) çıkardı bacaklarımdan. Sonra da kalçalarımı bir eliyle ayırarak, götümü, götümün deliğini incelemeye, kurcalamaya başladı. Kocam bir toy gibi seviniyordu. Ilk kez sesimi çıkarmıyordum, kocamın götümle bukadar haşır neşir olmasına müsade ediyordum. Eee, kocam sözünü tutmuş, salatalıkla da dahi olsa, kalçasını bana siktirmişti. Bundan sonra kaytaracak durumum kalmamış, mecburen kocamın götümü sikmesine lisans verecektim. Kocam da yıllardır istediği götümü sikme emeline kavuşacağı maksadıyla, adeta ameliyat yapacak operatör hekim edalarıyla, bebe yağını, kağıt havluyu ve salatalığı yanıbaşına hazırladı. Sonra aynı benim ona yaptığım gibi, o da aynısını yaptı, götümün deliğine ve salatalığa bebeyağını devam ettik. “hazır ol fahişe! ” dedi ve salatalığı yavaş yavaş götüme sokmaya başladı…
salatalık götüme ilk girerken biraz keder duydum ve (biraz da abartarak) “ayyyyyyy! Anaaaammm! ” diye bağırdım. Kocam, “sus anasını siktiğimin fahişesi, bağırma, sike sike dayanacan, ben nasıl aldımsa, sen de alacan! ” dedi ve salatalığı götüme sokmaya devam etti. Inanırmısınız, az sonra hoşuma bile gider oldu. Kocam salatalıkla götümü biraz alıştırdıktan sonra, salatalığı bıraktı ve “şimdi götün doğru yarak görsün fahişe! ” dedi. Yarrağına (ve götümün deliğine tekrar) bebeyağı döktü, arkamda pozisyonunu aldı, sikinin başını soktu götüme. Belimden tutarak beni şahsına gerçek çekerek, sikini bastırdı götüme. Yavaş yavaş hepsini soktu. Insanın kalçasına salatalık girmesine falan benzemiyordu, kalçasına doğru yarrağın girmesi fazla daha hoş, fazla daha haz vericiydi. Hele kocam götüme series birşekilde gidip gelmeye başlayınca, nerdeyse hazdan uçacaktım. “bastır! Daha süratli sok! Daha süratli! ” diye bağırıyordum. Kocam, “vay vajinasına koduğumun orospusu, vay sürtük vay, demek hoşuna gidiyor ha! Fahişe, yıllarca yalvarttın beni, siktirmedin kalçasını, şu anda (daha süratli sok! ) diye bağırıyorsun! Ananı bacını sikeyim senin! ” diye güzelce hızlandı. Saçlarımdan asılarak, götüme şaplaklar atarak sikiyordu götümü.
sikişmekten asla bukadar haz aldığımı hatırlamıyordum. Kendime inanamıyordum, götten sikilirken amımdan orgazm oluyordum, hemde adetliyken, aybaşılı aybaşılı! Nihayetinde kocam da orgazm oldu ve götüme boşaldı. Sikini götümden çıkardıktan sonra döndüm, sakso çektim kocamın sikini. Ikimiz de yorulmuştuk. Gidip balkonda birer orgazm sonrası sigarası içtikten sonra, beraber duş alıp girdik yeni baştan yatağa. Birbirimize sarıldık, uzun bir zaman bu güncel kalça sikme tecrübemiz hakkında konuştuk. Kocam sordu, “nasıldı, fazla farkı varmıydı, götten salatalıkla sikilmekle doğru sikle sikilmenin arasında? ” diye. “sorduğun şeye bak! Doğal ki kalçasına doğru yarrağın girmesi daha zevkli. Ama ben ne desem boş, aslında senin kalçasına de salatalık yerine doğru bir sik girse anlarsın…” dedim. Bunun üstüne kocam bana şöyle aksi aksi bir baktı, “ne demek istiyorsun? ” diye sordu. “hiiç… düşünsene, sen benim götümü becerirken, aynı zamanda birisi de senin kalçasını sikse? Nasıl fantazi fakat? Ne dersin? ” dedim. Kocam da, “valla eşeğin kafasına karpuz kabuğu düşürdün şimdi…” dedi. Biraz daha bu fantaziyi konuştuk, sonra birimize sarılarak uyukuya daldık…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir