Kocamı Aldatıyorum Komşuma Siktiriyorum

merhabalar, ben mersin’den neriman. 32 yaşında bir yuva kadınıyım. Kocamla 12 senelik, alelade bir birlikteliğimiz var. Siz de tahmin edersiniz ki yıllar geçtikçe evlilikler monotonlaşıyor ve bununla beraber seks yaşamı da heyecanını kaybediyor. En azından bizimkisi öyle bir duruma geldi 12 sene süresince.
hele son 3-4 yıldır, kocamla neredeyse asla sikişmiyoruz. Cinsel yönden gereksinim duyunca, kendi kendimi tatmin ediyorum. Son anlarda sekse olan isteğim güzelce arttı ve öyle bir duruma geldi ki, uydudaki yabancı seks hatlarını seyretmeye başladım. Filimlerde sikişen bir çift gördügüm vakit, elim ister istemez amıma kayıyor ve kendi kendimi parmaklamaya başlıyorum. Bunu yaparken gözlerimi kapatıp yakışıklı bir erkek olan komşumuzla sikiştiğimi hayal ediyorum hep. Muhalif komşum (murat, 24 y. ), aylardan beri aklımdan asla çıkmıyordu.
birgün kocam kahveye okey oynamaya gitmişti ve herzamanki gibi kahvehane kapanmadan eve gelmeyeceğini biliyordum. Kararımı verdim, uzun zamandan beri kafamı meşgul eden ‘komşumla seks’ fantazimi bugün gerçekleştirecektim. Bütün cesaretimi topladım ve zile bastım. Komşum (murat) kapıyı açıp beni içeriye çağrı ettikten sonra salona geçtik. Salonda pc açıktı ve monitörde yarak yalayan bayanların fotoğrafları görünüyordu. Murat, benim bilgisayarı gördüğümü farkedince, utancından renkten renge girdi ve derhal bigisayarın karşısına dikildi, ekrandaki seks fotoğraflarını saklamak maksadıyla. Bir elini arkaya götürdü ve el yordamıyla bilgisayarı kapatacak düğmeyi arıyordu.
ben derhal müdahele ettim, “kapatma kapatma, ne hoş fotoğraflar canım, niye kapatıyorsun, bırak aleni kalsın gözümüz gönlümüz açılsın biraz! ” dedim ve kolundan tutup kendisini monitörün önünden çektim ve fotoğrflara dikkatlice bakmaya başladım. Murat kem küm etmeye başladı: “bekarlık işte… kimsesiz yaşayınca böyle oluyor işte…” gibisinden. Ben de derhal, “ben evliyim de ne farkı var sanki…” gibi laflar ettim.
murat biraz rahatlamıştı ve seks konusundaki muhabbetimiz güzelce koyulaşmıştı. Murat’tan rica ettim ve bilgisayardaki başka bütün seks resimlerine bakmaya başladık. Elim ister istemez tekrar yavaşça vajinama kaydı ve vajinamı okşamaya başladım. Gülümseyerek murat’a ve karşısına bakıyordum. Eşofmanın altından yarrağı kıpırdamaya ve yavaşça kalınlaşmaya başlamıştı. O’da benim vajinama ve elimin hareketlerine bakıp sikini ovalamaya başladı. Yarrağı kazık gibi olmuştu, nerdeyse eşofmanını yırtacaktı.
daha çok sabırsızlandım, derhal murat’a yaklaştım ve eşofmanını boksör şortuyla beraber aşağıya indirdim. Sikini ve taşşaklarını biraz elimle okşadıktan sonra ağzıma aldım ve vakumlamaya başladım. Gırtlağıma kadar sokup sokup çıkarıyordum. Murat bir heykel gibi dikiliyor ve gelmemek maksadıyla kendisini tutuyordu. “rahat olmasını ve ağzıma boşalmasını” söyledim. Birkaç saniye sonra öyle bir geldi ki, dölleri ağzımın kenarlarından taşmaya başladı. Yutabildiğim kadarını yuttum, kalanlarını son damlasına kadar dilimle bir hoş sakso çektim.
murat güzelce bir kendinden geçmisti, “ben de senin vajinasını sakso çekmek istiyorum! ” dedi ve eteğimi yukarıya kaldırıp külodumu aşağıya indirdi ve çıkardı. Beni kanepeye sırtüstü yatırdıktan sonra bacaklarımı ayırdı ve diliyle vajinamı sakso çekmeye başladı. Sonra parmağını vajinama sokup çıkarmaya başladı. Parmağını öyle bir kullanıyordu ki neredeyse gelmek üzereydim. Bileğini tuttum ve bundan sonra durmasını söyledim, durdu.
doğruldum ve sikini yeni baştan ağzıma alıp sakso çektim vakumladı. Aradan iki saniye geçmeden yarrağı tekrardan kazık gibi oldu. “beni sikmeni istiyorum! ” dedim. Beni yere yatırıp bacaklarımı ayırdı ve yavaşça sikini nemlenmiş vajinama soktu ve girip çıkmaya başladı. Coşkudan ölecek gibiydim. Yaklaşık yarım saat kadar becerdi beni ve vajinama boşaldı. Bu yarım saatte ise ben ardı ardına defalarca orgazm oldum. Her saniyesinden devasa haz aldım. Ardından birer afiyet sigarası içtikten sonra oradan çıkıp kendi dairemize geçtim. Banyo yapıp yatağa uzandım ve kocamın eve dönmesini bekleyerek uykuya daldım…
o günden beri, kocam nezaman kahvehaneye gitse, ben de ardından muhalif komşum murat’a geçiyorum ve kendimi siktiriyordum. Kocamın tekrar kahveye gittiği bir gece üzeri muhalif komşum murat’ı aradım, nasılsın gibilerden. O da bana “bir süprizi olduğunu, acilen gelmemi istediğini” söyledi. Ben derhal üzerime cillop yeşili badi, içime sütyen giymedim dolgun memelerim belli olsun diye, altıma da kara tayt’ımı giydim. Tayt’ın altına da nasılsa sikişeceğim diyerek külot giymedim. Karşıya geçtim, komşum murat’ın ziline bastım. Murat kapıyı açtı, “sevgilim hoşgeldin! ” deyip dudaklarımdan öptü. Salona girdiğimde, içeride yabancı iki erkek daha vardı…
ben şaşırdım, “murat hayrola, kim bunlar? ” diye sordum. Murat, “sevgilim, bunlar arkadaşlarım mehmet ve ali! ” dedi. Adamlar ayağa kalkıp, “memnun olduk! ” diyerek ellerini uzattılar. “ben de mutlu oldum. ” dedim. Murat arkadaşlarına, “siz oturun biz geliyoruz. ” deyip, bana da, “sevgilim benimle biraz mutfağa gelirmisin? ” dedi. Birlikte mutfağa vardık. “sevgilim heves etme, sırdaş dostlar! Seni bugün yarrağa doyuracağız hep beraber! ” dedi.
adeta içimde bir yangın vardı, nasıl olacak diye düşünürken salona geçtik. Yere büyükçe sünger bir döşek serdiler. Ali bana yaklaştı ve dudaklarımdan başladı öpmeye. Murat memelerimi okşuyordu. Mehmet ise popomu okşamaktaydı. Ben bir yandan seviniyorum, bir yandan da, halen nasıl olacak diye düşünüyordum. Ali badimi ve taytımı sıyırdı. Mehmet çoktan soyunmustu, yarağı çok geniş değildi fakat damarlıydı. Ben derhal eğilip mehmet’in yarağını ağzıma aldım. Beni yere yatırdılar. Mehmet çömelik bir vaziyette ağzıma yarağını vermiş yalatıyor, ali vajinamı sakso çekiyor, murat ise sikini elime vermişti. Vaziyet fazla nefisti, aynı zamanda üç adet sik. Ohhh !
mehmet’in sikini, foterlerini dişleye dişleye yalıyordum, ağzıma sığıyordu. Mehmet güzelce kasılmaya başlamıştı ve ağzımdan sikini çıkarıp yere yattı, ben de derhal sikinin üstüne oturdum. Bir yandan altımda beceriyor, bir yandan da memelerimi avuçluyordu ben zıplarken. Ali, “bak bakalım neriman, bunu beğenecen mi? ” diyerek ağzıma sikini uzattı. Aman tanrım, o ne? Bu murat’ın sikinden hem sert, hem de büyüktü! Asla böyle bir sik görmemiştim. Kafası dahi ağzıma zor aldım, dilimle sikinin etrafını yalıyordum. Mehmet ise süratli süratli zıplatıyordu, popomdan kavrıya kavrıya alttan vajinama sokuyordu. Sonra, “gelecem galiba…” diyerek beni üzerinden indirdi. Bacaklarım aleni bir vaziyette, yeni baştan sikini ağzıma verdi, yalıyordum.
boş kalan vajinama bu sefer ali soktu o geniş penisini. Bir müddet sonra vajinam parçalanıyordu adeta, o acıyla mehmet’in sikini ısırmamla birlikte, mehmet ağzıma patladı. Ali, süratli süratli vajinama köklüyordu geniş yarağını. O yüzden kaçamıyordum da. Ağzım dölle dolmuştu fakat ben halen yalıyordum. Ali öyle series sikiyordu ki, bağırmamam maksadıyla ağzımı eşarpla baglamışlardı. Az sonra ali yere uzandı ve beni üzerine oturttu. Zor alıyordum. Esasen tamamıyla oturamıyordum sikinin üstünde.
bu arada murat kalça deliğimi yalıyordu. Niyetini anladım, kati beni götten sikecekti. Bi mola “lütfen, dayanamam gerçekleştirme! ” dedim, fakat ne olası, çoktan yarrağıyla kalça deliğime masaj yaptırıyordu bile. Ali’nin üstüne güzelce yattim, popomu dışarı güzelce çıkarttım. Beyhude direnemezdim, kendi kendime (kendin ettin kendin buldun bakireyim! ) dedim. Murat sikini kalça deliğime süratle yerleştirdi. Canım fazla yanıyordu. Ağzım kapalı olduğundan onlar ne dediğimi anlamıyordu, fakat ben mahvoluyordum. Hem vajinam, hem kalçam aynı zamanda ve derhal derhal aynı tempoda sikiliyordu. Mehmet ise kanepeye oturmuş yarrağıyla oynuyordu.
ali’nin bir işaret etmesiyle murat götümden çıktı. Beni domalttılar. Ali, “sana bunu kalçasına sokacam, yaşamın boyunca unutamayacan! ” diyerek, kalça deliğime sokmaya uğraşıyordu. Murat popomun yanaklarını elleriyle ayırıyor, ali ise halen yerleştirmeye uğraşıyordu. Fakat zar zor ucu lakin girdi ve fazla canım yanıyordu. Tanrım neydi bu? Ali’nin yarrağı, insan yarrağı değil, adeta beygir yarrağı idi. Ali, işini bilir edası ile yavaş yavaş, çeke soka, sikiyordu ve hızlanmaya başladı. Bir yandan da popomu tokatlıyordu, umarım popom güzelce kızarmıştı. Biraz sonra, “geliyoruuum…” diyerek, içime bir volkan gibi akıttı ve sikini çıkardı. Full ben bitti derken, murat yerleştirdi sikini götüme, o başladı sikmeye. Murat’la daha önce fazla sikiştiğimiz maksadıyla, beni nasıl sikeceğini biliyor, series sikiyordu. Aynı zamanda da memelerimi okşuyordu ve biraz sonra sarsılmaya başladı ve sikini götümden çıkartıp belime spermlerini boşalttı.
harikaydi fakat kalçam yanıyordu. Bir hat yapmam gerekti, yoksam bu üç adam beni sike sike öldüreceklerdi. Onlara “banyoda temizlenip geleyim…” dedim. Banyoya giderken cebimi de yanıma aldım. Vajinamı götümü temizlerken, kendi cebimden, adeta beni arıyorlarmış gibi müzik çaldırdım ve adeta kocamla konuşur gibi yaptım. Telefonu kapatıp banyodan çıktım ve “ya kocam olacak bu adam delirtecek beni…” dedim. Murat, “hayırdır sevgilim? ” dedi. “ya kocam 15 dakikaya kadar eve gelecekmiş, bir isteğimin olup olmadığını soruyor. Benim bundan sonra eve gitmem lazım, bana müsade. ” dedim.
o sırada mehmet ayağa kalkıp, “nereye gidiyon, dur hele, o güzelim götünden bana da birkez ver! ” demez mi. “verirdim fakat vaktim yok hayatım, diğer sefere…” deyip kandırdım ve onlardan ayrıldım. Napiim, canım fazla yandıydı…
götümün acısı 10 günde geçmedi, fazla feci sikmişlerdi. Ha bu arada, vakit vakit yine veriyorum, fakat aynı zamanda üç kişiye değil, öyle anlaşma yaptım murat’la. Napiim, sik yemesine bayılıyorum.
kimbilir belki size de bir gün veririm, kısmet… bütün sikici erkekleri öpüyorum !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir