Kocam Kısır Çıkınca, Beni Kayınbabam Dölledi

evlendikten sonra yaptırdığımız bütün testlerde kocam kısır çıktı. Kocamla cinsel yönden asla bir sorunumuz yoktu. Fazla ahenkli bir seks yaşantımız vardı. Fakat, bir toy sahibi olma saplantımız giderek artıyor, bizi bayağı rahatsız ediyordu. Çocuk edinmeye karar verdik. Deneyenler bilirler; bir sürü lüzumlu lüzumsuz formalite ve işlemler bir yana, bize, bizim istediğimiz seçtiğimiz bebeği değil de, kendilerinin bir şekilde bize münasip gördükleri yetişkince bir evladı önerdiler. Vazgeçtik. Nasıl yaparız, ne yaparız diye kocamla bayağı baş yormaya başladık. Bundan sonra öyle bir noktaya geldik ki, neredeyse sokaktan geçen ilk erkeği çağırıp, gel beni dölle diyecektik.
eşim, bir alkol sofrası nihayetinde babasıyla (yani kayınbabamla) konuştu, dertleşti. Ben yanlarından uzaklaştım. Sonra eşimle konuştuk. Babası bunun gerçekten ciddi bir mesele olduğunu, aslında saplantımız olmasa asla de sıkıntı olmadığını, bu saplantının bir şekilde giderilmesi lazım olduğunu söylemiş. Çareyi maksadıyla de kesinlikle bir yabancıyla şununla bununla değil, sorunun aile içinde yatacak şekilde, dallanıp budaklanmadan halledilmesinin gerekliliğini v. S. Vurgulamış. Eşim, bunun nasıl olacağını sorunca da, kayınbabam, “bir sürü yöntemler var, bunlardan biri de tüp bebek mesela…” demiş ve eklemiş, “eğer müsait bulursanız, ben yarın bir hastaneye gidip, bir döl testi yaptırayım. Sonuca göre dölü ben verir, gelinim de bir hoş karnında büyütür. Hem çocuğum, hem torunum olmuş olur. ” demiş.
gerçekten de kayınbabam ertesi günü testi yaptırıyor, fazla da olumlu çıkıyor. Fakat asıl mesele da bundan sonra başlıyor. Biz kendimizi herhalde amerika’da avrupa’da yaşıyor umduk ki, havalandık. Fakat, acele yere indik. Bugün git yarın gel’lerden kurtulmak maksadıyla, gereken nakit miktarını öğrenince de bu düşten de vazgeçtik. Fakat, bir şekilde ben ve eşim kayınbabamın döllerini kabullenmiş de olduğumuzdan, birbirimizden habersiz bu işlemi tüp’de değil de, gerçeğinden gerçekleştirmek maksadıyla düşünmeye başlamışız. Bir sevişme sonrası kocam bana, “ne dersin, babamla bu işi bitirsek mi? ” diye ağzımı yoklamaya girdi. Ben de, “uzun vakittir bunu düşünüyorum, fakat sana ve kayınbabama nasıl derim, ne yaparız bilemiyorum…” dedim. Kocam, “sen heves etme, ben gelecek hafta beş on günlüğüne birkaç yere gitmek zorundayım, yokum. Gitmeden babamla konuşurum, bu işi bitirelim. Ben olmayınca sen daha rahat olursun. ” dedi.
nasıl coşkulandım bir zamanda anlatamam. Kalbim duracakmış gibi çarpmaya başladı. Nutkum tutuldu. Uzun zaman kendime gelemedim. “tamam. ” diyebildim nihayetinde. Kocam gitti. Kayınvalidemi de kayınbabam, uzun vakittir arzuladığı turla 15 günlük bir geziye gönderdi.
bende de yine bir coşku bir coşku. Kayınbabam anlayışlı bir adam, gece beni geniş bir otelde yapılan mükemmel bir eğlentiye götürdü. Farkında olmadan iki kadeh viskiyi götürmüşüm. Dans müziği başladığında kendimi kayınbabamın kollarında, pistte buldum. Omzum kayınbabamın kafasında, kollarım boynunda, neredeyse olduğumuz yerde rakkas gibi sallanmaya başladık. Viskiyi saymıyorum, meydanın sıcaklığını da, kayınbabamın kokusu beni fena halde ereksiyon etti. Başımı ve ağzımı boynuna daha bir gömdüm. Kayınbabam da elleri belim ve kalçama yakın yerde beni kendisine yapıştırdı. Az sonra, “odamıza çıkalım mı hoş gelinim? Bu otelde odamız hazır. ” diye sordu. “tamam baba…” diyebildim.
adeta rüyadaydım, odamıza uçarak çıktığımızı biliyorum. Başım güzelce dönüyordu fakat uykum yoktu. Kayınbabamın kucağından yatağa indiğimde, altımdan eteğimin de geniş bir ustalıkla çıkarıldığını farkediyorum. Bu ben miyim derken, ayağımın tekini havaya kaldırıp, “canım babam, iyi ki varsın…” dediğimi duyuyorum. Aynı zamanda kayınbabamın ağzını amcığıma gömüp külotumun üzerinden beni yaladığını farkettiğimde, bundan sonra güzelce uçuyorum. Ben titreyerek inlerken külotumun da çıkarıldığını, amımın içindeki o mükemmel lisan darbelerinden, gezintilerinden anlıyorum. Kayınbabam altta meşgulken, üstümü bir hamlede kendim çıkarıyorum. Kayınbabam yavaş yavaş göbeğime, göğüslerime ulaşırken, pantolonuyla beraber donunun da çıktığını farkediyor, ilk kez kocamın organından diğer bir organı içime alacağımdan hevesle kafamı kaldırıp baktığımda, “harika! ” diyorum. Kayınbabamın yarrağı kesinlikle kocamınkinden uzun ve sert. Şu andaki yarı kalkmış hali bile içimi gıcıklamaya yetiyor.
göğüs uçlarımı bir güzelce havalandırıp dudaklarıma uzandığında, dilim çoktan kayınbabamın ağzında kıvrılmaya dans etmeye başlamıştı bile. Nasıl ve ne vakit içime girdi bilmiyorum. Bir zamanda taa dibimde şimşekler çakmaya, kapılarımın biri kapanıp biri açılmaya başladı. Ayaklarımla belini sarıp kendime güzelce yapıştırıp, “babam benim! ” diye haykırdığımı duyduğumda içimin de o fazla özlediğim döllerle dolduğunu hissettim. Öylece ne kadar bekledik bilmiyorum. Asla bırakmak istemiyordum, hep içimde kalsın istiyordum. Birbirimizin içinde olarak, yapıştık birbirimize, dalmışız.
kendimize geldiğimizde halen birbirimize yapışık, onun organı benimkinin ağzında adeta nöbet bekler gibi, boynu bükük, beklemede. Asla konuşmadan yine dillerimiz birbirimizin ağızlarının içinde danslarına başladılar. Altta yavaş yavaş kayınbabamın yarrağı uyanmaya başladı. Ufak bir bel hareketiyle yolunu bulup o da yavaş yavaş keşif gezintilerine çıktı. Yatakda yatay olarak ikinci mükemmel dansımız başladı. Babam sırtüstü döndüğünde ben saf olarak üstündeydim. Mükemmel bir beygir binicisi olduğumu da o gün keşfettim.
uçmalarıma devam ediyordum. Itiraf etmem gerekirse, kocamla asla böyle müthiş bir aşk-seks yaşamamıştım. Kayınbabamın performansına şaşmamak elde değildi. Sonradan söyledi, viagra almış. Babamın içimdeki vuruşları giderek bombardımana dönüştü. Ben de neredeyse yine boşaldım boşalacağım. Bu defa ben sırtüstü döndüm. Kayınbabam bacaklarımı omzuna alıp birkaç git-gelden sonra, “hadi! ” dedi. O zamanda ben de hazırdım. Sarsıla sarsıla boşaldı. Yine benim pozisyonumu bozdurmadı. Bacaklarım havada, yarrağı içimde, benimkiyle öpüşe koklaşa bir zaman bekledik. Bana banyo bile yaptırmadı. Bir öpücük kondurup, “hadi bakalım iyi uykular! ” deyip, şahsı duşunu aldı. Uyuduk.
uyandığımda, bir an nerede olduğumu anımsayamadım. Yanımda kayınbabam sırtı dönük uyuyor. Ağzımda hafif burukluk. Yavaş yavaş bütün ayrıntıları hatırlıyorum. Kendime şaşarak hafiften hafiften yine kıpırtlarımın başlamakta olduğunu farkediyorum. Demek ki ben bugüne kadar kendimi asla tanıyamamışım. Kayınbabam yanımda sırtüstü dönüyor. Ikimizin de üstünde giysi yok. Kayınbabamın yarrağı elektrik direği gibi. Sabah çişi var herhalde. Elimi tükürüklüyorum, vajinamı ıslatıyorum, o da başlamış esasen yavaştan ıslanmaya, dönüyorum, kayınbabamın sikinin kafası vajinama denk getirip başlıyorum üstüne oturmaya. Yavaş yavaş içime kaydığını duyumsadığımda bundan sonra kendimi denetleme edemiyorum, hareketlerim hızlanıyor. Uyanan kayınbabam elleriyle belimi sarıp beni güzelce şahsına bastırıyor, “götünden istiyorum güzelim! ” diyor.
“hiç yapmadım, fakat sana feda olsun! ” diyorum. Vıcık vıcık amımdan çıkarıp götüme getiriyorum kayınbabamın sikinin kafası. Üstüne yavaş yavaş oturmaya, içime almaya uğraşıyorum. Bir zamanda başının içimde olduğunu farkediyorum. Biraz keder, fazla haz. Bekliyorum. Yine yavaş yavaş kayınbabamın sikini götüme kendim almaya başlıyorum. Her milimini hissediyorum. Götümün her noktası ayrı gidişiyor, istiyor. Hazdan zevke uçuyorum. Tamamını aldığımda dillerimiz de yine danslarına başlıyorlar. Kendimi yukarı alıp atımın üzerinde farklı hoplama zıplama hatları yapıyorum. Kayınbabam bir zamanda beni altına alıp sikini götümden çıkarıyor, vajinama sokmasıyla patlaması, spermlerini bir yağmur gibi içime akıtması bir oluyor.
o gün kahvaltımızı da otelde yaptık. Evimize geldik. Adeta kayınbabamın güncel karısı gibiydim. Güncel evlenmiş bir gelin gibi hissediyordum kendimi. Kayınbabam da bana muhalif fazla kibar ve anlayışlı davranıyordu. Konuştuk, kocam gelene kadar, karı koca gibi her gün her gece beraber olacaktık. Kocam geldiğinde yine her şey eskisi gibi olacaktı. Oldu olmasına da, ben kayınbabamın beni götümden sikişini, daha doğrusu, benim kayınbabama götümü verişim asla aklımdan çıkmıyordu. Ne yapıp yapıp kayınbabamla bir daha götten sikişmek istiyordum. Şu anda de takıntım bu olmuştu. Evet, gebe kaldım. Çocuğumuz olacaktı.
kocama hiçbir şekilde bu takıntımdan laf etmedim doğal ki. Bir mola kayınbabamla kimsesiz kaldığımda söyledim. O da beni arzuladığını unutamadığını söyledi. Anlaştık, kocam işe gittiğinde, kayınbabamla götümden sikişiyoruz. Kayınvalidem hiçbir şekilde mesele değil. Şu anda yedi kocalı hürmüz’ü daha iyi anlıyorum. Çocuğumun babası, vajinamı götümü siken kayınbabamı ben de seviyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir