Kocam Evde Yokken

Kocam halk görevlisi bir memurdur. Yer aldığı mevki nedeniyle, sık sık şehirdışına ve hatta ülkedışına gitmek zorunda kalıyordu. Ben de onun yokluğunu fırsat bilip, gönlümce geziyor, istediğim gibi alışveriş yapıyordum. Kadınımı okula bıraktıktan sonra serbestliğin tadını…
kocam halk görevlisi bir memurdur. Yer aldığı mevki nedeniyle, sık sık şehirdışına ve hatta ülkedışına gitmek zorunda kalıyordu. Ben de onun yokluğunu fırsat bilip, gönlümce geziyor, istediğim gibi alışveriş yapıyordum. Kadınımı okula bıraktıktan sonra serbestliğin keyfini ve özğürlüğün mutluluğunu çıkartıyordum. Sebebi kocam bu mevzularda fazla sıkıcıdır. Evimizin yakınında mevcut marketin kasap reyonuna bakan gençle birkaç defa bakışmış ve ilerleyen günlerde onla birkaç kez buluşmuş ve içten olmuştuk.
aramızdaki bu samimiyet, sevişmeye ve sikişmeye kadar gitmişti. Tekrar bir akşam onunla mahallenin kuytu yerinde buluşmuş sevişirken, o ıssız kuytu ve karanlık yerin bir halısahanın geri tarafı olduğunu bilmiyordum. Maçtan çıkan adamlara full dikkat etmememe karşın, içlerinden birinin komşum celal bey olduğunu fark etmiştim. O beni görmedi diye tahmin ediyordum, fakat görmüş. Bir saat sonra eve gitmek maksadıyla sitenin kapısına yaklaştığımda, celal beyin site önünde beni beklediğini gördüm. Ben önünden geçerken, benle konuşmak istediğini söyledi.
ben surat vermeyip, oralı ham tavrı ile eve gerçek ilerledim. Arkamdan seslendi, “madem senle konuşamıyacağız, o vakit kocanla konuşuruz! ” demesi kanımı dondurdu. Horror ile döndüm, “buyrun konuşalım! Dinliyorum? ” dedim. “yoo senle konuşmak olmaz, fakat sen tekrar de telefonuma bir göz beygir! ” deyip bana bir video kaydı seyrettirdi. O kayıt ise market çırağı ile benim sikişme kaydımdı. Doğrusu bunu asla beklemiyordum, şok oldum. Kendimi toparlayıp, ne istediğini sorduğumda, tek laf etti, “nikahsız karım olacaksın! Bu köşeyi dönene kadar sana zaman, ya kabul edersin, yada etmezsin! Sen bilirsin! ” diyerek yürümeye başladı.
henüz ikinci adımı atmıştı ki, “dur! ” diye seslendim. “sen ne istersen o olacak, hiçbir şeyine itiraz etmiyecem, yeter ki yaşantıma pürüz çıkartmaması maksadıyla kocama birşey deme! ” diye yalvardım. O da, “anlaştık karıcığım! Hadi ozaman gerdeğe girelim! Seni kocanın yatağında becermek istiyorum! ” dedi. Evimin pencerelerine baktım, ışık yanmıyordu, evde annem ve bakireyim uyuyorlardı. Yukarı çıktık ve eve girip, sesizce yatakodama geçtik. Kocamın yatağında ilkdefa kocam haricinde bir erkekle sikişecektim. Ben soyunmaya başladığımda, celal evvel banyoya gitmemi, iyice yıkanıp temizlenmemi istedi. Ben bayoya giderken popoma tokat vurdu ve “amın kıllı ise onları da temizle, ben kıllı vajina sevmem! ” dedi. “tamam! ” diyerek banyoya geçtim. Ve derhal duşumu aldım, amımdaki kılları da traş ettim, her tarafımı kaymak gibi yaptım ve kendimi ona hazırladım.
ne yalan söyleyim, celalin bu davranışı beni iyiden iyiye ereksiyon etmiş ve bu hale kendimi alıştırmaya çalışıyordum. Yanına gittiğimde, celal bu gecemizi kameraya kaydetmek istediğini söyledi. Mecburen, “tamam! ” dedim ve telefonun kamerası kayda başlamıştı. Kamera önünde başladık sevişmeye. O bana karıcığım deyip, benim de ona kocacığım dememi isterken, ben iyiden iyiye havaya girmiştim ve full anlamıyla ateşli yaşamaya başlamıştım…() celalin siki hem sert, hemde kocaman idi. Penisini elime aldığımda, gerçek karar verdiğime bundan sonra vakumlayın bir şekilde, celalin altında kıvranıyordum. Celal vajinamı kanırta kanırta becerirken, ben de, “kocacığım! ” diye, kulağını sakso çekip emerek, “yırt kocacığım, yırt vajinamı koca yarrağınla! ” diye inlemelerle kulağına fısıldıyordum. Yarım saatir sikiyordu beni ve bir türlü gelmiyordu. Ben ise ardı ardına orgazm oluyordum. Böyle birşeyi, ne 10 senelik evliliğimde kocamda, nede marketin çırağında yaşamıştım.
seks öyküsü onlarla sikişirken 1 sefer bile zor orgazm oluyordum. O da benim kendi çabalarımla… nerdeyse 45 dakikadır sikiyordu. Nihayetinde gelmek istediğini söyleyince, “dölle beni doğru kocacığım, dölle, kardeş lazım kızıma, o da senden olsun, senin çocuğunu doğurmak istiyorum, ilk kez kız olduğumu sende anladım, doğurt beni aşkım! ” inlemelerim ile, vajinama bir fışkırması vardı ki, vajinamı doldurmuş, amımdan taşan dölleri sikinin yanlarından bacaklarıma süzülüyordu. Bunu bile yaşamak her kıza nasip değildir. Boşalması bittikten sonra, celal penisini göğüslerime sürterken, doymadığını anlamıştım ve penisini sakso çekmek maksadıyla ağzıma aldım. Uzun olmayan sürede siki yeni baştan kalınlaşmış ve beni tekrar pompalamaya hazır duruma gelmişti. Celal beni aksi dönü ve götümün yanakları arasına penisini sürterken, kalça deliğimi de yokluyordu.
oradan asla sikilmemiştim, kocam beni götümden asla sikemezdi. Güzel bu anne kadar amımdan da sikildiğimi sanıyordum hep. Götümü celale vermeye karar verdim ve ellerimle dolgun kalçalarımı ayırdım. Celal kalça deliğime sokmaya başladığında, o kadar sert yarağı nasıl alırım diye düşünürken, full kalça deliğime bir parça tükürük bırakması ile, siki götüme demir giriyormuş gibi girmeye başlamıştı. Çığlıklarım duyulmasın diye yastığı dişlemeye başlamıştım. Ve siki büsbütün götüme girdiğinde ise kilitlenmiş, soluk alamıyordum. Celal bir müddet sonra yavaş yavaş harekete geçerken, tekrar bir parça tükürük yarrağının gövdesine bırakarak, götüme girip girip çıkmaya başladı. Uzun olmayan zaman sonra o hızlanıp, ben de götten sikilmenin keyfini alınca, kendiliğinden olarak amımdan haz sularım tekrar gelmeye ve tekrar doruklara çıkmaya başlamıştım. Yaklaşık 15 dakika da götümü siken celal, götümün içine boşalmış ve yorgunluktan yanıma devrilmişti.
ben de sanki ilikleri boşalan hayvanlar gibi haz yorgunluğundan celalin kollarında uyuya kaldım. Sabah olmadan celal beni uyandırdı ve son birdefa becerip orgazm etti. Giderken de sikişmemizi kaydettiği sineması benim cep telefonuma da kopyaladı, öyle gitti. Sonraki günlerde yeni baştan yeni baştan seyrettim sineması, her seyrettiğimde amımdan sular seller akıyor. Kocamın şehirdışında olduğu akşamlar celali evime alıyorum ve erkeğime kendimi siktiriyorum. Bir akşam biz tekrar celalle sikişirken, annem sesime uyanmış, uzun olmayan da olsa bizi key deliğinden seyretmiş. Ben celalden tehtidler beklerken, tehdit annemden üstü kapalı geldi. Bana, “kaç senedir babanla evliyim, babandan böyle şeyler görmedim, benim de hakkım, bu hale kimse pürüz olamaz, ben sana pürüz oluyor muyum? ” diyerek, celalle sikişmek istediğini ima etti bana.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir