Kocam Çocuk İstiyordu, Beni Evsahibine Siktirdi

selam dostlar. Ismim ayten, 32 yaşında, sarı saçlı, mavi gözlü, 52 kiloda evli bir bayanım. Alımlı bir kız sayılırım, her dışarı çıkmamda kesinlikle erkekler aracılığıyla iltifatlar alırım. Kocam bir halk çalışanı ve benim ilk erkeğim. Bu zamana kadar kocam haricinde ne biriyle çıkmışlığım nede cinsel ilişkim olmuştur. Sex konusunda bildiğim herşeyi kocamdan öğrendim. Halende çok bir şey biliyorum diyemem. Kocam sexten fazla çok hoşlanan biri değil. Sexe başlar başlamaz derhal içime girer, en çok 2 dakika sonra içime boşalır ve yan dönüp yatar. Sexte bu hareketten diğer asla bir davranışını görmedim şu anne kadar. Her defasında böyle oluyor. Böyle olunca da asla haz alamam.
evleneli 7 sene olmasına karşın çocuğumuz olmadı. Evlat yapmayı devamlı deniyoruz fakat birtürlü olmuyor. Doktora gittik, kocamdan kaynaklanıyormuş. Çünkü döl azlığı imiş ve aslında tedavi ile giderilebilirmiş. Ben bunu asla mesele etmedim. Kocamı gerçekten fazla severim. Bilmiyorum, belki ilk ve tek erkeğim olmasından kaynaklanıyordur. Sebebi dediğim gibi, ondan diğer bir erkekle asla ortamım olmadı. Fakat kocam devamlı toy toy diye tutturuyordu. Bunun gerçekleşmesi maksadıyla tedaviye gitmemiz lazım olduğunu konuşurduk devamlı. Fakat bu tedaviye başlamak maksadıyla kocamın ne fırsatı vardı ne de parası yetiyordu.
doktordan sonra bu konuşmalar günlerce devam ettik. Böyle bayağı bir vakit geçti ve kocamın sex gerçekleştirme isteği gittikçe azaldı. Daha sonraları ise, yatakta kocam devamlı diğer erkeklerden, benim diğer bir erkek ile sex yaparak gebe kalmam alternatifinden laf etmeye başladı. Sebep bilmiyorum fakat, kocamla her sex yapışımızda ısrarla bunları konuşarak beni ikna etmeye uğraşıyordu. Fakat benim bunu nasıl yapacağımı düşünmüyordu. Zamanla diğer bir erkekle sex yapmam konusunda baskıları iyiden iyiye arttı. Tamam, sonuçta toy sahibi olacaktık, fakat benim bir başkası ile sex yapmam düşüncesi kocamın daha fazla hoşuna gidiyordu ve onu azdırıyordu. Kocam resmen beni bir başkasına siktirmek istiyordu ve bundan müthiş haz alacaktı. Bunları ne vakit anlatsa hep konuyu kapatıyordum. Sebebi bunları dinlemesi bile beni ürpertiyordu.
neyse bu mevzu aylarca hep dolaşıp durdu tekrardan açıldı. Bundan sonra bende sabır kalmamıştı. Istemiyordum. Gerçekten bu arzuladığı şeyi gerçekleştirmek istemiyordum. Ve kocamın bu konuda sorularına da yanıt vermiyordum bundan sonra.
kocamla bir akşam yatakta sex yaparken tekrar aynı konuyu açtı. Beni sırtüstü yatırmış hem vajinama gidip geliyor, hemde bizim yuva sahibimiz cemal beyi anlatıyordu. Ogün saunada onun yarağını görmüş ve şok olmuş. Bana, cemal beyin kapkara, sert ve uzun bir yarağı olduğunu, onu içime alamayacağımı, vajinamı yırtacağını söylüyordu. O zamanda kocamın bana gaz veriyor gibi hali vardı. Cemal beyle benim hakkımda konuştuklarını, çocuğumuzun olmayış sebebini falan anlatmış. Cemal beyin de liseye giden iki adet evladı var. Kocam bir gece cemal beyi eve getireceğini ve beni ona sunacağını falan anlatıyordu. Ben de kesinlikle yanıt vermiyordum, ne evet nede hayır diyordum. Biran evvel kocamın sikmesini bitirip amımdan çıkmasını bekliyordum.
4 gün sonra kocam eve geldiğinde elinde bir şişe rakı ve meze niyetine yanında bişeyler vardı. “hayrola? ” dediğimde, “bu gece kafam esti gel birlikte içelim. ” dedi. Bense yaşamda ağzıma alkol sürmedim o güne kadar. Gecenin bayağı bir ilerleyen saatinde şişeyi beraber yarılamıştk ve kafam güzelce dönmeye başlamıştı. Kocam da öyle idi adeta. Bir mola benden kahve yapmamı istedi, kalkıp kahve yapmaya mutfağa gittim. Ben kahvelerimizi hazırlarken kapının zilini duydum. Kocam kapıyı açtı, gelen cemal beydi. Fakat aklımdan kocamın o akşamki anlattığı şeyler ile alakalı hiçbirşey geçmiyordu. Cemal bey ve kocam muhabbet etmeye başladılar. Bir şişe rakı da cemal bey getirmişti yanında. Ikisi beraber içmeye devam ettiler.
alkol beni mahfetmişti. Ben kahveleri onlara bırakıp banyoya gittim. Sarhoş olmuştum, başım dönüyordu ve kusmak üzereydim. Bedenim ateş atıyordu. Elimi yüzümü yıkarken kocamın seslendiğini duydum, “aytenciğim bakarmısın, mezemiz bitti. ” dedi. Salona gittim, masada boşalanları alıp mutfağa götürdüm. Arkamdan kocam geldi belime sarılarak yanağımdan öptü, “hazırmısın hayatım? ” dedi. Ben de, “neye hazırmıyım? ” dedim. “bu gece cemal bey beyhude gelmedi buraya. ” dedi. Şok olmuştum. Kocamın suratına bir şaplak atıp, “hayır, istemiyorum! ” deyip doğruca döşek odasına gittim. Üzerime geceliğimi giyip lambayı söndürdüm ve yatağa girdim. Yüzümü yastığa gömüp ağlamaya başladım.
bir müddet sonra kocam yatağa geldi ve beni okşamaya başladı. Daha doğrusu ben gelenin kocam olduğunu sanıyordum, kafamı biran maksadıyla çevirdiğimde beni okşayanın cemal bey olduğunu anladım. O an beni görmeliydiniz az kalsın bayılacaktım. Her yanım titriyordu. Yüzümü tekrardan yastığa gömdüm. Cemal bey rahat olmamı söylüyor, sırtımı, omuzumu ve bacaklarımı okşuyordu. Kendime o an şaşırdım kaldım, elin adamına asla birşey diyemedim. Elim ayağım birbirine dolaştı adeta, çenem tutuldu bir zamanda. Fakat heryanım titriyordu. Altımdaki külodu çıkarmaya çalıştığında direndim fakat adam külodumu yırtarak çıkardı. Eli popomda geziyordu. Boynumu öpüyor, kulaklarımı sakso çekiyor, yataktan kalkıp kaçmamam maksadıyla de bir eliyle sırtıma basıyordu. Beni yalaya yalaya popoma kadar geldi. Bacaklarımı açmamı istiyordu fakat ben müsaade etmiyordum. Bayağı bir direndim fakat en nihayetinde vajinama lisan atmaya başlayınca birden bir reflexle bacaklarımı biraz da olsa araladım. Aslında itiraf edeyim (kocam dahil) ilk kez bir erkek vajinamı yalıyordu ve fazlası hoşuma gitmişti ve amımın yalanmasından geniş bir haz alıyordum. Adam iştahla dilini sulanan amımın içinde gezdirirken, ben haz alma ve utanç duyma çelişkisiyle yüzümü yastığa gömmüş, olacakları bekler gibiydim.
tüm bu olanlara nasıl lisans verdim halen çözmüş değilim. Cemal bey ne vakit soyundu, onu da bilmiyorum, yüzükoyun yatıyordum. Çok sürmedi cemal bey üstüme uzanarak yarağıyla vajinama baskı yapmaya başladı. O anne kadar yarağının boyutları hakkında bir fikrim yoktu. Fakat beni domaltıp vajinama sokmaya başladığında yarağının ne kadar sert olduğunu hissettim. Devamlı iteklemesine karşın basit girmiyordu. Yalnızca yarağının başını zar zor girebilmişti. Bacaklarımı ayırmıştım, fakat hala kendimi kastığımdan ve direndiğimden birtürlü full olarak sokamıyordu. Bir mola durakladığında sokmaktan vazgeçtiğini düşündüm ve kendimi serbest bıraktım. O bunu bekliyormuş, birden vajinama yüklendiğinde içimin yırtıldığını umdum. Yarağının yarısından dahası içime girmiş ve cemal bey halen dışarıda kalan kısmını da vajinama sokmaya uğraşıyordu. Acıdan avazım çıktığı kadar bağırıyordum ki cemal bey eliyle ağzımı kapattı.
hayatımda böyle bir acıyı daha evvel asla yaşamamıştım. O iri yarak amımın iliklerine kadar girip, orada biryerlere çarptığında acıdan ölüyorum sanıyordum. Cemal bey yarağını amımdan çıkarmadan beni yan dönü. O şekilde vajinama sokup çıkarmaya devam etti. Fazla kalın ve süratli sikmesine karşın adam boşalmak bilmiyordu. Oysa kocam olsaydı şimdiye çoktan boşalırdı.
ben canımın acısıyla bunları düşünürken, yatakodası ani aydınlandı. Kocam gelmiş ve ışıkları açmıştı. O zamanda kendimden utandım. Cemal bey hala bağırmayayım diye eliyle ağzımı kapatıyordu. Kocam cemal beyin elini ağzımdan çekti ve dudaklarımdan öpmeye başladı. O an kendimi tutamadım ve ağlamaya başladım. Cemal beyin vajinama her kökleyişinde feryat atıyordum. Vajinam müthiş ağrımaya başlamıştı ve adeta güzelce genişlemişti. Kocama, “ne olursun yeter bundan sonra, fazla acıyor. ” dememe karşın, kocam, “az kaldı dayan, sıkma kendini, bitiyor…” diyordu.
bu esnada cemal bey devamlı pompalıyordu. Bir mola yorulduğundan olsa gerek yarağını amımdan çıkarak sol bacağımı omuzuna alıp yeni baştan vajinama sokmaya başladı. Sağ bacağımın üzerine oturmuş sol bacağımı omuzuna almıştı. O zamanda yarağını ilk kez gerçek dürüst gördüm. Yarağı kapkaraydı gerçekten. Fazla vahşi görünüyordu. Kocamınki yanında kürdan kalırdı. Sebep bilmiyorum yarağının her yanı ak bir sıvıyla kaplanmıştı ve ışıkta parlıyordu. Yarağının damarları çıkmış patlayacak gibiydi. Cemal bey o pozisyonda içime girdiğinde hepten mahfoldum. Köküne kadar vajinama sokuyordu. Taşaklarının bile vajinama çarptığını hissediyordum bundan sonra. O halde hem beceriyor hemde memelrimi okşuyordu. Kocam da dudaklarımı ve yanaklarımı öpüyor, “az kaldı, bitiyor bitiyor…” deyip duruyordu.
valla ne yalan söylim, yarım saatten çok becerdi cemal bey beni o pozisyonda. Nihayetinde cemal bey gelmek üzere olduğunu söylediğinde kocam omuzumdan aşağı bastıryordu. Sebebi güzelce hızlanmıştı ve fazla daha kalın sikiyordu ve ben adamın altından firar etmek maksadıyla çabalıyordum resmen. Vajinam mahfolmuştu, yanıyordu, parçalanmıştı adeta. Hem ağlıyor hem de bağırmaya çalışıyordum. Fakat bu defa kocam ağzımı sıkıca kapatmıştı. Burun deliklerim iri olmuştu resmen zor soluk alıyordum. Çok sürmedi cemal bey içime patladı, fakat ne patlama bitmek bilmiyordu. O an öyle bir oldumki anlatamam. Içimde garip birşeylerin gezindiğini hissedebiliyordum. Amımın içinde öylesine bir yanma başladı ki anlatamam. Kocam içime boşaldığında asla böyle olmazdı.
cemal bey az sonra amımdan yarağını çıkarttığında resmen bir boşluk hissettim içimde. Rahatlamıştım. Fakat içim hem alev alıyor hemde vajinam müthiş ağrıyordu. Elim ister istemez vajinama gitti. Vıcık vıcık olmuştum. Adeta vajinam ateş atıyordu. Ve iri olduğunu hissediyordum. Bir zaman ağrının dinmesi maksadıyla vajinamı ovdum durdum. Elimi amımdan çektiğimde şok oldum. Avucum kan ve spermle doluydu. Kocam da korktu o an. Cemal bey ise fazla rahat bir şekilde, “birşey yok. Yalnızca vajinası fazla dardı, zorlayınca yırtıldı, bir zaman sonra birşey kalmaz geçer. ” dedi. Ben ağlamayı sürdürüyordum ve kocam beni dindirmeye uğraşıyordu.
cemal bey kalkıp duş almaya banyoya gidince kocamla kimsesiz kalmıştık. Ben yan yatmış dizlerimi kendime çekmiş bir halde yatıyordum. Kocamsa devamlı beni öpüp okşuyordu. Bu arada, “oldu bak, geçti bitti. ” gibi laflar ediyor, beni fazla sevdiğini falan söylüyordu. Bense acıdan onun söylediklerini yarım yamalak duyuyordum. Saatlerce içimden birşeylerin aktığını hissettim. O şekilde uykuya dalmışım.
uyandığımda yatakta kocamla beraber yatıyorduk. Cemal bey yoktu. Kalkmak istedim, fakat zorla kalkabildim. Kalktığımda ise yatağın aşırı bir derecede kanla ve spermle batmış olduğunu gördüm. O an kendimi direkt banyoya attım. Uzunca bir duş aldım. Vajinamı temizledim. Ister inanın ister inanmayın dün gecenin kalıntılarını duş yaparken akıttım. Içimde halen cemal beyin spermleri vardı. Duş alıp kahvaltı hazırlamaya başladım, etrafı ve akşamdan kalan masayı toparladım. Bu arada kocam da kalkmıştı ve direkt yanıma geldi bana sarıldı ve öpmeye başladı. Fazla sulu gözlüyümdür. Ben tekrar ağlamaya başladım. Her zamanki gibi, beni fazla sevdiğini, hiç pişman olmamam lazım olduğunu falan sayıklamaya başladı. Hiçbir şey diyemedim ona. Ben de ona sarıldım.
kahvaltıdan sonra beni alıp döşek odamıza götürdü. Beraber kanlı ve spermli çarşafı değiştirdikten sonra yatağa uzandık ve sevişmeye başladık. Vajinam dün akşam cemal beyin o kocaman yarağından ötürü güzelce açılmış ve bollaşmış olmasına karşın kocamın yarrağı girdiğinde bile içim acıyordu. Neyse ki kocamın sikmesi herzamanki gibi acele bitti ve derhal boşaldı içime. Fakat anlayamadığım şey, dün akşam cemal beyin spermleri içimi sebep yakmıştı. Yatakta bir zaman bu konuyu konuştuk kocamla. Gerçi hep o konuştu, ben yalnızca kafamı sallayarak tasdik verdim, evet ya da hayır anlamında.
aradan birkaç gün geçmesine karşın hep gözümün önünde kaldı bu hadise. Babam yaşında bir adamla nasıl sikiştiğimi halen çözmüş değilim. Yaklaşık bir hafta sonra eşim eve geldiğinde bana, “cemal bey bu gece tekrar gelecek. ” dedi. “bu gece sebep geliyor? ” dediğimde, “hem seni özlemiş hemde seni gebe bırakma işini sağlama almak istiyormuş. ” dedi. O gece cemal bey belki 2 saat boyunca becerdi beni ve 3 kez boşaldı içime. Ilk boşaldığında adeta spermler içime yapışıp kaldı. Bu sefer banyoya gidip vajinamı temizlediğimde asla birşey akmadı içimden.
kısacası cemal bey beni becermek maksadıyla her hafta gelmeye başladı bundan sonra. Cemal beyle karı koca gibi olmuştuk nerdeyse. Yaklaşık 2 ay sonra gebe olduğumu öğrendim. Kocam ve ben buna fazla sevindik. Içimde buruk bir mutluluk vardı. Doğacak toy belki kocamdan değildi, fakat benim bir parçam olduğu kesindi. Onun maksadıyla ben fazla rahattım. Kocam da bunu kabullenmişti esasen.
cemal bey hamileliğimin 5. Ayına kadar beni devamlı becerdi. Bazen kocam varken, bazen de evde ben tekken. Fakat bir kez olsun onu ne öptüm, ne de hoş bir laf söyledim. Ne de beni rahatça sikmesi maksadıyla ona muavin oldum. Kesinlikle ondan iğreniyordum. Bu gerçekten böyle idi benim maksadıyla. Fakat doğacak çocuğum maksadıyla sevinçliydim. Doğum vakti yaklaştığında hastaneye yattım. Sezeryanla çocuğumu dünyaya getirdim. 3 gün hastanede kaldım, oradan gerçek eve. Bir haftada kendimi zor toparladım.
cemal bey bize devamlı gelip gidiyordu bundan sonra. Güncel doğum yaptığım maksadıyla bir isteğim, bir ihtiyacım olup olmadığını sorup giderdi. Aradan 3 ay kadar geçmişti, evde yalnızdım ve gençla ilgileniyordum. Tekrar cemal bey gelmişti. Evlat maksadıyla oyuncaklar, yiyecek ve giyecek birşeyler almış. Çocukla oynuyordu. Ona bir kahve ikram ettim. Sonra bana birşey söylemek maksadıyla yanına davet etti. Ben de gittim. Beni fazla özlediğini söyleyerek öpmeye başladı. Yeni baştan eskiye döndüğümüzü hissediyordum. Her nekadar muhalif koysam da, beni tutup yatakodasına götürdü ve pompalamaya başladı. Tekrar birkaç defa boşaldı içime. Hayatımda ilk kez ağzıma boşalan erkek de cemal bey oldu. Yarağını zorla ağzıma verip yalamamı söyledi. Bir zamanda ne olduğunu anlamama bile fırsat vermeden ağzımın içine boşalmaya başladı. Anal seks kafama bastırdığından böğüre böğüre yuttum bayağı bir kısmını. Boşalması bitince kendimi banyoya zor attım. Ben banyodayken o giyinip “hoşçakal. ” dedi ve gitti. Bunu kocama söylemedim.
haftalar sonra 2. Çocuğa gebe olduğumu öğrendim. Ve şuanda bunları yazarken karnımdaki ile beraber yazıyorum. Kocam biliyor tabi bu 2. Evladının da cemal beyden olduğunu. Resmen 2 kocam vardı bundan sonra. Kurtuluşum yoktu asla. Haftada bir kocamın, haftada bir de cemal beyin karısı oluyordum. Şuanda gebe olduğum maksadıyla çok birşey yapamıyorlar, fakat doğurduktan sonrasını düşünmek bile istemiyorum.
işte dostlar, benim başımdan geçenler bunlar. Hakkımda ne düşünürsünüz bilemem. Fakat ben kendimden iğrenmiyorum. Kocam ve toy maksadıyla herşeyi yaparım. Dünyaya getirdiğim o canlıyı görünce herşeyi unutuyorum…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir