Kızlığımı Kaybedişimi Sizlere Anlatayım

merhaba, ben esra. Ferhatı lise 4’de tanıdım. O vakit babam ölmemişti. Ferhat bizim eve yetişir gider, evdekilerle sohbet ederdi. Bana şiirler okur, hediyeler alırdı. Sinemaya götürürdü.
pastaneye giderdik onunla. Gezmelere götürürdü beni. Bana sonra anlattı, taa o zamanlar beni kafasına koymuş. Ben de ondan hoşlanıyordum.
gezmelerde kolunu boynuma atardı, belimden tutardı hep. Onunla hem güvende hissediyordum kendimi, hemde memnun oluyordum. Onu rüyalarımda görmeye başladım. Beni severkene görüyordum hep. Lise bitene dek hiçbir şey olmadan gezdik. Mola dizi öpüyordu beni yanaklarımdan, fakat bazen de yanlışlık olmuş gibi yaparak dudaklarımdan da öpmeye başlamıştı. Ilk defa bir erkek beni öptüğü maksadıyla fazla heyecanlanıyordum. Asla muhalif koymadım.
lise bitince yaz tatilini neredeyse birlikte geçirdik. Dışarda buluşuyorduk. Alır götürürdü beni gezmelere. Sık sık öpmeye başlamıştı beni. Tenha bulduğu her yerde dudaklarıma yapışırdı derhal. Ben de karşılık vermeye ve ben de onu öpmeye başlamıştım. Garip fakat bundan sonra hep onu düşünür olmuştum. Fazla kıskanç biridir. Okula giderken bile, yolda birileri peşime takılmasın diye beni hep o götürür getirirdi.
öünkü okulda da herkesler peşimdeydi. Hatta öğretmenler bile. Bir keresinde bedene giren spor öğretmeni beni spor odasına çağırmıştı. Odaya girince her tarafımı öptü benim, her tarafımı elledi. Hatta külotumu bile çıkardı. Full sikecekken bağırdım da beni öyle bıraktı ve derhal kaçtım ordan. Bunu da kimseye anlatmadım. Asla kimseye bakmıyordum, aklımda bir tek ferhat vardı sebebi. Erkek öğrenciler bana fazla teklifler ettiler, fakat asla biri ferhat gibi centilmen değildi.
bir gün bir kızarkadaşımla çarşıda geziyorduk. Ferhatla karşılaştık. Ayaküstü konuştuk biraz. “özel konuşalım! ” dedi bana. Arkadaşım anladı tabi ve bizi kimsesiz bıraktı gitti. Ferhat beni kaldığı eve götürdü.
bana şiirler okudu, dansa kaldırdı ve öpmeye başladı. Fazla hoşlanmıştım. Beni hem öpüyor, hem de kalçalarımı avuçlarının içine alıp sıkıyordu. Memelrimi elliyordu. Sonra beni kucaklayıp döşek odasına götürdü. Başıma gelecekleri anlamıştım, fakat içimden ona muhalif koymak gelmiyordu. Adeta esiri olmuştum onun. Beni yatağa yatırdı ve öpmelerine devam etti. Sonra da beni soymaya başladı. Şahsı de soyundu. Ikimiz de külotlarımızla kaldık. Bundan sonra kalın öpmeye başlamıştı.
dudaklarımı, yanaklarımı, boynumu, sırtımı, her yerimi öpüyor, bir yandan da yalıyordu. Memelerimi ve uçlarını öpmeye başladığında kendimden geçmişim adeta. Bir tek ince ve dantelli külotum kalmıştı üzerimde. Öperken elini bacaklarımın arasına getirdi ve külotumun üstünde ellerini gezdirdi. Anlatamam ne hissettiklerimi. Sonra da külotumu çıkardı yavaşça. Bundan sonra onun karşısında çırılçıplaktım. Utandım biraz. Bana tatlı tatlı sırıttı ve kulağıma fazla hoş olduğumu, beni sevdiğini söyledi.
sonra o da kendi külotunu çıkardı. Ilk kez bir erkeğin sikini görüyordum. Kalbim duracak gibi oldu bir an. Ne kadar büyüktü. Korktum sonra. Ya vajinama sokarsa diye düşünmesi bile beni coşkudan öldürüyordu adeta. Sonra tekrar başladı her bir yanımı öpüp sakso çekmeye. Dudaklarını bacaklarımın arasına getirdiğinde inliyordum yalnızca. Dilini amımın içine sokunca öyle bir zevk verdi ki bana, anlatamam.
sonra bacaklarımı güzelce ayırdı ve üzerime abandı. Sonra o iri sikini vajinama sokmaya çalıştı. Olmadı fakat. Sebebi benim vajinam fazla küçükmüş (ferhat öyle dedi! ). Vitrinden krem getirip devam ettik vajinama, kendi yarrağına de devam ettik. Sonra yeni baştan soktu vajinama. Canım fazla yanınca bağırmışım. Bana, “sadece kafası soktum! ” dedi. Öyleykene bile fazla acıtmıştı. “alıştırarak yapacağım! ” dedi. Yavaş yavaş vajinama sokmaya çıkarmaya başladı. Her defasında canım biraz daha fazla yanıyordu. Dudaklarımı dişlemeye başlamıştım. Bir mola üzerimden itmek istedim, fakat yapamadım, fazla ağırdı.
sonra tüm gücüyle üzerime yüklendi. O zamanda duyduğum acıyı anlatamam. O kadar canım yandı ki, çığlıklar atıyordum. Tüm bedenimi bir titreme kaplamıştı. Kaskatı kalmıştım. Gözlerimden yaş geldi. “yapma! ” diye fazla yalvardım, fakat o dinlemedi bile beni. Daha da kalın girip çıkmaya başladı vajinama. Her girişinde başımı arkaya atıyordum kurtulmak maksadıyla, fakat olmuyordu. Dudaklarımı dişliyordum bağırmamak maksadıyla, fakat olmuyordu.
hem ağlıyor, hem de yalvarıyordum ona. Benim yalvarmalarım ve çığlıklarım onu daha da kudurtmuştu adeta. Dinlemiyordu bile beni. Adeta vajinamı bozmuştu. Bacaklarımı o kadar ayırmış ve öyle süratli sikiyordu ki, dayanacak gücüm kalmamıştı. Fakat duyduğum tüm acılara karşın aldığım haz daha çoktu. Tüm bedenimi bir titreme almıştı, bedenim duyduğum acılardan kasılıp kalmıştı. Son hatırladığım içime ılık ılık birşeylerin aktığı idi. Sonra kendimi kaybedip bayılmışım.
ayıldığımda herşey bitmişti bundan sonra. Ama bir gariplik vardı, yüzüstü yatıyordum ve arkamda da müthiş bir keder hissediyordum. Ben baygınken götümden de sikmişti beni. Hem önümün hem arkamın kızlığını almıştı benden ferhat. Daha erotik yaşına güncel girmiştim ve onun bayanı olmuştum. Çarşaf hep kan olmuştu.
çarşafı anı olarak saklayacağını söyledi. (halen de saklıyor o çarşafı! ). Ben ise daha olayın şaşkınlığını üzerimden atamamıştım ki, bana sevişmemizi seyrettirdi. Videoya kaydetmiş beni becerirken. Fazla hoşuna gittiğini ve bundan sonra benim onun karısı olduğumu söyledi. Bir zaman konuştu benle, rahatlattı beni. Sonra arabasıyla mahallemize bıraktı beni.
eve geldiğimde derhal odama girdim ve asla dışarı çıkmadım, evdekilere hasta olduğumu söyledim. Devamlı gözümün karşısına geliyordu o öğrenir. Tanrım, nasıl müthiş bir duyguydu bu, daha amımın götümün sızıları devam ederken bile, aynı şeyleri yeni baştan yaşamayı istiyordum !
bakireliğimi işte böyle kaybettim dostlar, sanırım öykümü beğenmişsinizdir.
esra

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir