Kızlığımı 50 Yaşındaki Evsahibim Bozdu

slm ben aşk, size başımdan geçen olayımı izah etmek istiyorum. Bu hadise olduğunda erotik yaşındaydım ve murat isminde birini seviyordum, fakat ailemin bilgiyi yoktu bundan. Birgün tanımadığım, varlıklı bir aile beni oğullarına istemeye geldiler. Ailemde beni, ben istemediğim halde verdi, derhal laf kestiler. Muratın askere gitmesine de 2 gün vardı ve ne yapacağımızı bilmiyorduk. En nihayetinde kararlaştırdık, murat beni kaçıracaktı. Ve kaçtık. Murat beni istanbulda bir akrabasına bıraktı ve askere gitti. Fakat bana asla dokunmadı, “sana nikahsız dokunmam! ” diyordu. Muratla dağıtım iznine geldiğinde görüştük. Daha sonra profesyonel birliğine gittikten sonra bana telefon açtı, orda bana bir yuva ayarlamış, “atla otobüse gel! ” dedi. Ben de o askerdeyken uğraşıp biraz nakit biriktirmiştim, profesyonel birliği izmirdi, otobüse bindim gittim. O da o gün çarşı izni almış, beni bekliyordu. Beni terminalde karşıladı ve tuttuğu eve götürdü. Yuva iki katlı bahçeli mvstakil bir evdi. Üst katta yuva sahibi şahsı oturuyor, alt sert bize konut parasına vermişti, ben orda oturacaktım. Yuva sahibi 50 yaşlarında, dul ve varlıklı biriydi. Evsahibinin şahsına ait işyeri de vardı, muratın askerliği biter bitmez ona da yanında meslek verecekti.
neyse günler böyle devam ederken, ben geceleri aş yapıp evsahibimi de yemeğe çağırıyordum. Eşi olmadığından acıyordum ona, o da evin bütün masraflarını karşılıyordu. Adı ahmetti, ahmet amcayı fazla seviyordum. Bir gün bana, “kızım burda tek kafasına girişkatta kimsesiz kalma, aklım sende kalıyor, gel yukarda bende kal! ” dedi. Ben de, “murata sorayım önce…” dedim. “tamam sor. ” dedi. Murata telefon açtık, sevindi ve kabul etti, esasen muratın da aklı bende kalıyormuş. Ve yukarı ahmet amcanın yuvasına çıktık. Bana verdiği dayalı döşeli odama yerleştim. Banyoyu gösterdi, 24 saat kaloriferin yandığını, 24 saat ateşli su olduğunu ve çekinmeden akşam gündüz kullanabileceğimi söyledi. (alt kattaki dairede kalorifer ve küvet yoktu). O gece küvette iyice banyo yaptım, namahrem yerlerimi traş ettim, sonra da üstüme yalnızca orda asılı duranlardan bir bornoz alıp odama gittim, yatağıma uzandım. Fazla geçmeden uykuya dalmışım. Bir mola bacaklarımda bir el hissettim ve uyandım. Evsahibim ahmet amca, çırıl çıplak soyunmuş, kalkık yarrağıyla (20 santim vardı yarağı ve bilek kalınlığındaydı) bacaklarımın arasında duruyordu !
ben, “ne yapıyorsun ahmet amca? ” diye bağırmaya başladım. Bağırsam kim duyacaktı ki, yuva müstakildi. Elini ağzıma kapattı ve üzerime uzandı. Kurtulmaya çalıştım, fakat fazla güçlüydü kurtulamıyordum. Iri sikini amımın dudakları arasına, aşağı yukarı sürtüyordu. 10 dakika sonra içim bir garip olmuştu, amımdan resmen sular akıyordu. Nasıl olduğunu farketmeden ereksiyon olmaya başlamıştım ve direnmeyi kesmiştimartık. Ahmet amca da anladı vaziyeti ve ağzımı kapadığı elini çekti. Ağzından aldığı tükürüğü sikinin başına sürüp, amımın deliğini tutturdu ve ittirmeye başladı. Ama yarrağı iri, vajinam da fazla dardı, girmiyordu. Biraz daha tükürük alıp yarrağına sürdükten sonra, yeni baştan bütün gücüyle yüklendi. Ben geniş bir acıyla bağırdım ki, o iri yarak bundan sonra içimdeydi. Muratımın ‘nikahsız ellemem’ dediği bakireliğimi 50 yaşındaki evsahibim yırtmıştı. Acıdan olsa gerek başım zonkluyordu. Ahmet amca yarrağı içimde biraz bekledikten sonra, süratli süratli sokup çıkarmaya başladı. Her soktuğunda taşakları kasıklarıma çarpıyordu. Bundan sonra kendimi güzelce salmıştım ve asla bir şey düşünmüyordum. Tek konsantre olduğum şey, nasıl oluyordu da zorla sikildiğim halde defalarca boşalıyordum. Az sonra ahmet amca da içime öyle bir patladı ki, amımdan taştı dölleri. O akşam full 4 sefer becerdi beni.
sabah ahmet amcanın koynunda uyandım. Kendimize geldiğimizde, çarşaf sperm ve kan lekelerinden berbat olmuştu. Ahmet amcaya “şimdi murata ne diyecem, beni bıraktığında bakireydim, bakire olmadığımı anlamayacak mı? ” diye sordum. Ahmet amca biraz düşündükten sonra, “ben halledecem…” dedi. Murata yat izni aldık ve o akşam birlikte kalacaktık.  ahmet amcada iki şişe geniş rakı aldı geldi ve içmeye başladılar. Fakat dikkatimi çekti, ahmet amca pek içmiyor, en çoğunu murata içiriyodu. Murat en nihayetinde sızdı kaldı, ahmet amcanın bütün sallamasına karşın uyanmıyordu. Ahmet amca muratı sırtına alıp döşek odasına götürdü, çırıl çıplak soydu ve yatırdı. Bana da “sende soyun. ” dedi, soyundum. Ahmet amca da soyundu ve beraber girdik yatağa. Muratı duvardan tarafa yanaştırıp, bana “aç bacaklarını. ” dedi, açtım. Üzerime uzandı ve içime girdi. O akşam beni full 3 sefer becerdi ve içimi doldurdu, hemde murat aynı yatakta yanımızda sarhoş bir şekilde uyurken. Ahmet amca sabaha muhalif kolunu jiletle kesip çarşafa biraz kan damlattı ve beni muratla yatakta bırakıp gitti. Murat sabah uyandığında, beni akşam saroş kafayla bozduğunu sanacaktı. Ve öyle de oldu, sabah murat uyandığında benden fazla özür diledi, yeminler etti isteyerek olmadığını söyledi. Garibim murat beni tekrar sikemeden birliğine teslim olma saati geldi ve apar topar giyindi. Ahmet amcanın arabası vardı, beraber muratı nizamiyeye kadar bırakıp geldik.
dönüşte ahmet amca bana “bak, kızlık meselesini halletik işte, beyhude telaşlanıyordun…” dedi ve elini eteğimin altına attı. Bir eliyle vajinamı okşaya okşaya otomobil kullanıyordu. Ben asla karşılık vermek istemiyordum, fakat parmaklayınca amımdan akan sulara da pürüz olamıyordum. Eve gelene kadar beni parmaklayarak iki sefer boşaltmıştı. Kendime ve ahmet amcaya kızmak istiyordum, ama aldığım haz ağır basıyor, kızamıyordum. (zevkten bağırmayım diye arbada dudaklarımı ısırmıştım. ) eve geldiğimizde arabadan inerken farkettim, vajina suyum kilotumdan ve eteğimden geçmiş ve arabanın koltuğunu ıslatmış. Eve girip kapıyı kapar kapamaz, ahmet amca beni duvara dayadı ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Evet, kendime inanamıyorum, fakat ahmet amcaya karşılık veriyordum resmen. Öpüşerek seks yaparak banyonun yolunu tuttuk. Beraber iyice yıkandık. Beni kendi elleriyle kuruladıktan sonra, kucaklayıp döşek odasına götürdü ve hafifçe yatağın üstüne bıraktı, şahsı de yanıma uzandı. Ahmet amcaya hayret ediyordum, hatta bir mola ‘bu adamın yarrağı hep mi kalkık duruyor? ’ diye de saçma bir mütalaa geçmişti kafamdan. (sik dedim de, muratın yarrağı ahmet amcanın yarrağı yanında toy çükü gibi kalır, bunu sarhoş olup sızdığı akşam farkettim. )
neyse, ahmet amca beni ayak uçlarımdan başladı, saçlarıma kadar, her yerimi bir hoş okşayıp yaladı. Vajinam ve götümün deliği de buna dahil olmak üzere! En fazla da vajinamla ilgilendi, emilmekten vajina dudaklarım uzamış sarkmıştı resmen. Hele dilini amımın deliğine soktuğunda, dayanamayıp ahmet amcanın ağzına işer gibi boşaldım. O zamanda nerden estiyse ben de ahmet amcanın yarağını ağzıma almak istedim. Ahmet amcayı sırt üstü uzatıp, iki elimle sarıldım yarrağına ve başladım sakso çekmeye. Sikinin başını ağzıma alıyor vakumluyordum, taşaklarını avuçlayıp daşşaklarını sıkıyordum. Fazla geçmeden ahmet amca da dayanamadı ve sarsıla sarsıla ağzıma fışkırttı spermlerini. Dölleri öyle süratli fışkırıyordu ki, ağzımın tavanına çarpıp ordan boğazıma gidiyordu. Yarrağı ellerimde yumuşamaya başladı ve nihayetinde iyicene söndü. Ama sikinin sönmüş hali bile garip büyüktü. (ben tabi muratın sikinin sönmüş haliyle karşılaştırıyorum saf olarak. )
sonra yarım saat kadar ahmet amcayla birbirimize sarılıp uzandık, dinlendik biraz. Biraz öpüştük, biraz birbirimizi okşadık. Ahmet amca memelerimi okşayıp, memeuçlarımı öpüp yalayınca ben ereksiyon olmaya başladım. Ben de el yordamıyla ahmet amcanın sikini buldum ve kavradım, sikinin elimde nasıl milim milim büyüdüğünü ve sertleştiğini hissedebiliyordum. Yarrağı güzelce sertleşince, kalktım ve ahmet amcayı sırtüstü yatırdım. Sikinin üstünde yerimi alıp, sikini dibinden kavradım, kafası amımın deliğine sokup, yavaşça üzerine oturdum. Yalnızca yarısına kadar oturup kalkıyordum, yarrağı girdikçe vajinam halen acıyordu. Ahmet amca, “kalk, sırtını bana dön, öyle otur! ” dedi. Kalktım ve dediğini yaptım, götümü ahmet amcanın suratına bakacak şekilde oturdum yarrağına, ellerimle de ayak bileklerinden dayanak alıyordum. Ahmet amca da elleriyle götümün yanaklarını ayırıyor, böylelikle yarrağı vajinama daha basit giriyordu. Nihayetinde götümü kaldırıp indirerek, sikinin hepsini alabiliyordum içime. Ahmet amca götümün yanaklarını ayırmayı bundan sonra bırakmış, götdeliğimi parmaklıyordu. Vajinamla yarrağına oturup kalkarken, götümün parmaklanmasından da tanım edilmez haz alıyordum ve amımın suları tekrar akıyordu, titreyerek boşalıyordum…
ahmet amca sakince boşalmamın bitmesini bekledi, sonra, “öyle kal, dörtayak pozisyonunda! ” dedi ve altımdan çıktı, arkama geçti. Götümün yanaklarını elleriyle ayırıp, götümün deliğine tükürdü. Parmağıyla tükürüğünü kalça deliğime yedirdi ve “şimdi sana bambaşka bir deneyim yaşatacağım, seni götten sikecem. Fazla acıyacak biliyorum, fakat dayanabilirsen full dört dörtlük bir kız olacaksın, ve beni fazla mutlu edeceksin. Beni mutlu etmek istiyormusun? ” diye sordu. Nedense ahmet amcaya muhalif koyamıyordum, “evet istiyorum…” dedim. Bunun üstüne anal seks vajinama yarağını bir iki defa sokup, yarağının kafası vajina suyumla ıslatıp, götümün deliğine yasladı. Biraz çalışıp sikinin başını götümün deliğine soktuktan sonra, “hazır ol, serbest bırak kendini…” deyip, kasıklarımdan tuttuğu gibi, öyle bir yüklendi ki, hepsini bir seferde soktu götüme. Acıdan nasıl bağırıyorum fakat, “ahmet amcaaaaaaa, yırttıııınnnn götümüüüüüüü! ” diye. Ahmet amca, “şşşşşşt, geçti yavrum, sus, bitti…” diyerek beni teselli etmeye uğraşıyordu. Sonra kasıklarımı bıraktı, omuzlarımdan tutup beni şahsına gerçek çekerek bir kere de öyle yüklenince, yarrağı götüme, taşaklarına kadar girmişti…
kalçam parçalandı umdum, nasıl yalvarıyorum, “ahmet amca, kulun kölen olayım kımıldama! ” diye. Ahmet amca devinim etmemeye çalışıyor, yalnızca alttan memelerimi okşayarak, “oldu bitti bak, şu anda alışırsın… beni fazla mutlu ettin… her kızın harcı değil bu siki götten aş, şu anda dört dörtlük bir kız oldun! ” gibi sözlerle bağırmamı engelliyordu. Bir iki dakika öyle hareketsiz kaldıktan sonra, sikini yavaşça bir santim kadar dışarı çekip, tekrardan soktu. O esnada elimde olmadan osurdum. Fazla utandım ve ahmet amcadan özür diledim. Ahmet amca da, “götten sikişirken bu fazla doğal, bırak kendini yavrum, sıkma! ” diyerek, yavaş yavaş çıkarıp sokmaya devam etti. Bir zaman sonra bundan sonra sikini başına kadar çekiyor ve arka sokuyordu. Bu sokup çıkarmalar hızlandıkça da, ahmet amcanın inlemeleri ve hırlamaları da yükseliyordu. Kasıkları götüme öyle bir hızla çarpıyordu ki, ‘şak, şak, şak, şak…’ diye, kaba etlerime şaplak atılıyor gibi hissediyordum. Sonra ani durdu, ve dizleri titremeye başladı. Boşalıyordu. Götümün içinde yarrağı adeta can çekişir gibiydi. Benimde esasen dizlerimde derman kalmamıştı, boşalması bitince ikimizde ölü gibi yığıldık kaldık yatağa.
o günden sonra ahmet amcayla bundan sonra karı koca gibi olduk, sabahlara kadar sikişiyoruz. Bazen günlerce yataktan asla çıkmıyoruz, yalnızca tuvalete gitmek maksadıyla ve mutfaktan yiyecek getirmek maksadıyla kalkıyoruz. Biliyorum, ahmet amca babam yaşında bir adam ve ilk seferde beni zorla becerdi, zorla bakireliğimi bozdu, ama götümün kızlığını kendi isteğimle verdim ona. Onu fazla seviyorum, aşığım ona. Onun sayesinde kendimi full bir dişi hissediyorum ve onu mutlu etmek maksadıyla yapmayacağım şey yok !
bu arada muratın teskeresine fazla az kaldı, ne bok yiyecem bilmiyorum. Ama ahmet amca, “ben halledecem yavrum, sen heves etme! ” diyor…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir