Kirvemin Karısı Çok Güzel Sakso Çekiyordu

merhaba, adım gökhan. 35 yaşındayım, tarsusta yaşıyorum, şöförüm. Geniş bir azap, aynı anda huzur içindeyım. Azap duyduğum şey, arkadaşım, kankardeşim, aynı anda kirvemin karısıyla beraber olmam. Fakat yaşadıklarımsa beni bir o kadarda huzur içine salıyor, bilemezsiniz.
kirvem de benim gibi şöförlük yapıyor. Bu anlatacağım olayın olduğu akşam kirvem istanbula yük götürmüştü. Bense toroslardan aşağıya gerçek mersine iniyordum. Telefonum çaldı, arayan kirvemin karısıydı. Herhalde kirvemin telefonu kapalıydı ki, kocasını sormak maksadıyla beni aramıştı. Kirvemin istanbul yolunda olduğunu, heves etmemesini söyledim. Sonra biraz güzel beş, sohbet mohbet falan derken torosları inmiş, neredeyse mersine gelmiştim. Bu arada kirvemin karısıyla telefonda bir saate yakındır konuşuyorduk. Mevzu konuyu açtı, muhabbet sekse gelmişti. Birbirimize sekste hoşlandığımız mevzuları anlatıyorduk. Mevzu yarak sakso çekmeye gelince, kirvemin karısı, “ben yarak yalamayı severim! ” dedi. Bunun üstüne yanıt verdim, “ben de yalatmayı severim, fakat şu anda sana benim yarağımı yala desem, kirvenin karısıyım, olmaz diyeceksin, değil mi? ” dedim.
o ise beni şaşırtan, asla beklemediğim bir yanıt verdi, “yalarım! ” dedi. Saf telefon konuşması olarak başlayan sohbetimiz ani telefonda seks yapmaya dönüşmüştü. “ben de senin vajinasını sakso çekmek istiyorum! ” dedim. O da, “yala vajinamı erkeğim, vajinam esasen sırılsıklam oldu, yarak istiyor! ” dedi. “üzerinde ne var aşkım? ” diye sordum, “geceliğim var, içinde dantelli südyen ve külot var…” dedi. “külotunu ve südyeni çıkart! ” dedim, “çıkardım…” dedi. “amına parmağını sok, vajinasını parmakla! ” dedim. Dediklerimi harfiyen yapıyordu. O da bana, “sen de sikini menfaat okşa, 31 çek! ” dedi. Ben de onun dediklerini yaptım. Bir elim direksiyonda, bir elim sikimde, okşaya okşaya kamyon sürüyordum. Kirvemin karısı telefonda inliyordu, “şu zamanda vajinama buz gibi bir salatalık soktum, onunla sikiyorum kendimi. Dayanamıyorum, canım doğru yarak istiyor. Evlatlar uyuyor, hadi gel ve sik beni! Bekliyorum! ” dedi. “tamam geliyorum! ” dedim, kapattık telefonu.
kirvemin yuvasına yaklaşmıştım. Kamyonu sokağın kafasına bıraktım, yürüyerek gittim. Sokaktaki marketten birkaç bira alıp, kimseye görünmemeye dikkat ederek yuvasına gittim. Apartman girişine yaklaşınca telefonunu çaldırıp kapattım. Yukardan otomatiğe bastı, apartmanın dışkapısı açıldı. Derhal sessizce yukarı çıktım. Dairenin kapısı hafif aralık, kirvemin karısı arkasında beni bekliyordu. Içeriye girince kapıyı kapadı derhal. Aman tanrım! Kirvemin karısı ne müthiş görünüyordu! Gerçekten ince bir gecelikle, külotsuz ve sütyensiz karşımdaydı ve beni beklemişti. Dilim tutulmuş gibiydi, söyleyecek laf bulamıyordum. Kirvemin karısı (gençlar uyanmasın diye) fısıldayarak, “yaa, beni böyle göreceğini beklemiyordun değil mi? ” deyip dudaklarıma yapıştı. Koridorda birkaç dakika öpüştükten sonra, biraların olduğu poşeti aldı yere bıraktı, elimden tutarak döşek odasına götürdü beni…
döşek odasının kapısını (ne olur, ne olmaz diye) kilitledikten sonra, ben yıldırım hızıyla soyundum. Kirvemin karısı ayakta arkasını bana dönerek üzerindeki geceliği omuzlarından sıyırarak yere düşürdü. Derhal arkasından sarılıp, öpmeye koklamaya başladım. Sikim iri olmuştu, kazık gibi sertti. Sikimi kalçalarının arasına sürterek, amının deliğini bulmaya çalışıyordum ki, bana, “hemen çabuk etme, evvel yarağını sakso çekmek istiyorum! ” dedi ve döndü, önümde çömelerek sikimi ağzına aldı. Kirvemin karısı fazla hoş sakso çekiyordu. Sonra yatakta 69 olduk, 1 saat kadar ben onun kaymak gibi vajinasını sakso çektim, o da benim sikimi sakso çekip durdu. Bu arada ikimizde birer kez birbirimizin ağzına boşalmıştık, ama birbirimizi sakso çekmeye devam ediyorduk.
nihayetinde dizi sikişmeye gelmişti. Kirvemin karısını sırtüstü yatırıp, bacaklarını ayırdım güzelce ve sikimi yavaşça vajinasına yerleştirdim. Aman tanrım o neydi öyle! Vajinası sıcacık ve darcıktı! Sikim vajinasına girip çıkarken resmen zorlanıyordu. Kim derdi ki 2 toy doğurmuş diye! Kirvemin karısını o poziyonda epey bir zaman becerdim. Sonra aksi döndürüp domalttım ve anal seks vajinasını pompalamaya devam ettim. O akşam full 4 sefer becerdim kirvemin karısını, sikişiyor dinleniyor, dinleniyor sikişiyorduk. Sabaha muhalif gün ağarmadan ve gençlar uyanmadan, tekrar geldiğim gibi sessizce apartmanı terk ettim…
o geceden sonra bundan sonra kirvem nezaman diğer şehire nakliyeye gitse, ben de karısını pompalamaya gidiyorum. Daha ikinci buluşmamızda kirvemin karısını, (kirvemin bile sikmediği) o daracık götünden de becerdim !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir