Kendimi Bildim Bileli Eşcinselim

Merhaba. Ben 21 yaşında dolgun vücutlu esmer bir bayanım. Adım aslı. Neredeyse kendimi bildim bileli ortaokuldan beri lezbiyen eşcinselim. Doğal bunu taa o günlerden çözmüş değilim fakat yetenekle lise çağlarında kendimi tanımaya başladım. Okulda bütün kadın arkadaşlarım erkeklerle ilgileniyor, birbirlerine enteresan öyküler anlatıyorlarken, ben onlara alaka duyuyor ve her fırsatta onları heyecanla seyrediyordum. Yetenekle türkiye`deki ataerkil erkek toplumu ise asla ilgimi çekmiyordu ve onları fazla kaba buluylordum.
neyse sadede gelelim. Ilk ensest ilişkim yengemle oldu. Tatile bursa`ya gitmiştim. Orada yengemle dayımla kalıyordum. Dayım uzun yol şöförü olduğu maksadıyla 1 ay eve uğramıyordu. Yengem fazla bakımlı ve olabildiğince alımlı bir kadındı. Devamlı şahsına fazla yakışan kıyafetler çekiyor, giydiği minicik eteği ve kocaman göğüslerini meydana çıkartan büluzu ile her baktığımda yüreğimi hoplatıyordu. Kitap okurken, televizyon seyrederken bile full olarak konsantre olamıyor, yengem ile alakalı fantaziler kuruyordum.
o gün gece saat 12 gibi olmuştu ve yengemle beraber bundan sonra kağıt oynamaktan sıkılmış öylesine uzanmıştık. Ben yattığım yerden yengeme bakıyor ve içimden of diye geç geçiriyordum. Onunla bir arada olmak, o konuşurken zarif yüzünde bir çizgi gibi duran al dudaklarını seyretmek benim maksadıyla fazla geniş zevkti.
yengem “aslı, kalk bir el daha atalım seninle” dedi. Ben de “tabi yengeciğim, olur” dedim. Neyse oturduk yere ve oynamaya başladık. Yumuşak elleri kağıtları bir diğer tutuyordu. Onun ellerine bile bayılıyor, onları doyasıya öpmek ve okşamak istiyordum. Bu arada rahat oturabilmek maksadıyla bu sefer yengem tekrar o mükemmel bacaklarını sanki meydana uzatmış benim bakmam maksadıyla sergiliyordu. Ben o sütun gibi bacakları okşamayı fazla istiyor fakat bir türlü cesaret edip kendisinden hoşlandığımı söyleyemiyordum.
hissettiğim lezbiyen hisleri anlatmaktın sıkılıyordum yada korkuyordum. Oyunu bitirene kadar benimki bana yetti esasen. Vajinam coşkudan ıpıslak olmuş meme uçlarım sertleşmişti. Neyse kalktık ve yerimize geçerek yataklarımıza uzandık. Ben üzerimdeki giysileri çıkartarak yatağa yattım. Neredeyse uyuyacaktım ki kapı açıldı. Yengem yanıma gelip “korkuyorum aslı. . Bugün benim le yatsana! ” dedi. Ben :)) asla tereddütsüz kabul ettim. Benim maksadıyla bu cana minnetti. Kokusunu duymak bile yeterdi bana !. . Yengem yorganı kaldırdığında benim yatakta çırılçıplak olduğunu farketti. .

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir