Kaynım beni sikti

merhabalar ben ankara’dan havva, evliyim ve şu zamanda 33 yaşındayım. Anlatacağım hadise ise bundan full 6 sene evvel, yani 27 yaşında iken, kaynımla benim aramda gerçekleşti ve sonradan saklı ilişkiye dönüştü, full 6 senedir da devam ediyor. Herşey o gün kocama telefon açıp, eve erken gelmesini, alışverişe gitmemiz lazım olduğunu söylememle başladı. Kocam ise işlerinin yoğun olduğunu, akşama fazla geç geleceğini, kendisinin yerine kayınımla gitmemi istedi. Kayınım benim yaşıtım, 1. 85 uzunluğunda ve yakışıklı bir delikanlı. Kadınlar peşini hiç bırakmazdı. Kayınım eve geldi ve “yenge hadi gidelim. ” dedi. Otomobil o gün kocamdaydı, mecburen bindik otobüse. Otobüs olağan üstü kalabalıktı. Kayınım bu hale fazla sinirleniyordu. Kapının olduğu bölüme kadar gelmiştik, fakat elimi yukarı kaldırıp tutma yerinden dahi tutamıyordum. Mecburen elimi kaynımın beline dolamak zorunda kaldım. Kaynıma sımsıkı sarılmıştım. Kayınım da bir eliyle benim belime sarılmıştı. Otobüste yan tarafımızda oturan bir teyze bize bakıp, “ah yavrularım, birbirinize ne kadar da yakışıyorsunuz. Bir yastıkta kocayın. Delikanlı kızımızı hayat uzuluğu memnun et. ” gibisinden birkaç laf söyledi. O zamanda “biz karı koca değiliz, kayın yenge’yiz. ” diyemedik, sebebi o kadar sıkı sarılmıştık ki milletin tepksini çekebilirdik. Teyzeye teşekkür ettikten sonra, ben kaynıma hafiften biraz daha sarıldım. Ama kayınım beni full anlamıyla şahsına yapıştırmıştı, “seni seviyorum karıcığım. ” diyerek yanaklarıma iki öpücük ani kondurdu. Bende kocammış gibi onu yanaklarından öptüm. Biraz daha (göstermelik karı koca muhabbetinden) sonra durakta indik.
gidip alışverişimizi yaptık. Eve dönerken tekrar otobüsün kalabalığına rastgeldik. Bu sefer aksi durmamdan ötürü arkam kaynıma dönüktü. Dengede duramıyordum. Bir mola otobüs birden firen yapınca sendelediğim zamanda kaynım anal seks bana sarıldı. O günde diz uzuluğu bir etek giymiştim. Kaynımın pantolonuna karşın yarağını resmen kıçımın arasında hissetmiştim, ama asla sound çıkaramadım. Kayınım arkamdan bana sarılmıştı, adeta kayınım değil de kocam gibiydi. Durağa kadar asla istifimizi bozmadık. Kayınımın o iri penisini kıçımın arasında hissede hissede ineceğimiz durağa geldik. Otobüsten inince sezdirmeden kaynımın karşısına baktım, kalkık siki ve iriliği pantolonundan belli ouyordu. Eve gelince ben derhal duşa girdim, sebebi otobüste küloduma boşalmıştım. Ben duştan çıkınca kayınım girdi banyoya, o da duş alıp çıktı. Belinde havlu, elinde elbiseleri ile ufak odaya giyinmeye girdi. Ben bir mola onun giyineceği odanın önünden geçiyordum ki, kapı az aralık kalmış, içerisi görünüyordu. Ister istemez gözüm kaydı, kayınım çırılçıplaktı. Muhteşem bir bedeni vardı. Hele o iri penisini görünce aklım başımdan gitti.
salona geçtim kaynımın giyinip gelmesini bekledim. Kaynımın kocaman siki aklımdan bir an bile çıkmıyordu. Kaynım giyinip geldiğinde ben coşkudan terlemeye ve konuşmalarımda saçmalamaya başladım, sanki ne yapacağımı bilmez bir durumdaydım. “bir çay demleyim de içelim. ” dedim ve mutfağa gitmek maksadıyla kalktım. Full kaynımın yanından geçerken, kayınım kolumdan tuttu ve beni kucağına çekti. Asla muhalif koymuyordum, çılgın gibi öpüşmeye başladık, dudaklarımız birbirine kenetlenmişti. Kocamla fazla beraber olmuştuk, fakat asla bu kadar sevişme hasreti hissetmemiştim. Kayınım derhal üzerimdeki bulüzü ve eteği çıkardı, yalnızca külot ve sütyenle kalmıştım. Şahsı de derhal soyundu, yalnızca küloduyla kalmıştı. Kalkık yarağı külodunu delecek gibiydi. Sabırsızlandım, külodunu bir çırpıda indirdim. Otobüste nerdeyse kıçıma giren, o iri ve sert yarak karşımdaydı. Kaynım beni karşısına diz çöktürdü, kafamdan bastıra bastıra iri penisini tümden ağzıma sokmaya uğraşıyordu. Hepsini alamıyordum, fazla büyüktü sebebi. Yinede yarrağının başını boğazıma kadar girmişti.
kendime inanamıyordum. Kocam yıllardır yalvarıyordu sikini ağzıma almam maksadıyla fakat asla almamıştım. Şu anda ise adeta günlerce emziğe hasrtet kamış bir bebek gibi kaynımın penisini vakumluyordum. Sonra beni kaldırdı, kucağına alarak yatakodasına götürdü. 69 pozisyonunda yatağa yattık. Kayınım da benim vajinamı sakso çekmeye başlamıştı. O şekilde, ağızlarımızla birbirimizi boşalttık. Sonra kaynımın yanına uzandım ve birbirimize sarıldık. Bu haz ve coşku daha bitmemeliydi. Uzunca öpüştük. Elimi sikine attığımda, yarrağının yeniden kalktığını hissettim. Nasıl alacağımı bilmiyordum, ama kaynımın penisini mutlaka içime almalıydım.
bacaklarımı araladım, kaynımı üstüme çektim. Yarrağının ucunu yavaş yavaş vajinama geçirmeye başladı. Girerken nerdeyse vajinamı parçalıyordu. Feryat atmamak maksadıyla kendimi zor tutuyordum. Kaynım eliyle ağzımı sımsıkı kapadı ve bir zamanda hepsini ani vajinama kökledi. Gözlerimden yaşlar gelmeye başladı. Kaynım bütün hızıyla ve geri arkaya vajinama geçiriyordu. Bir zaman sonra vajinam alışmıştı, kaynım elini ağzımdan çekti. Derhal kaynımın dudaklarına yapıştım. Bir yandan öpüyor, bir yandan vajinama geçiriyor, bir yandan da iki eliyle memelrimi yoğuruyordu. Bende kaynıma sarıldım ve bacaklarımı sırtına sımsıkı doladım. Kaynım o şekilde ikimizde boşalana kadar beni bir iyice becerdi.
kocam eve gelene kadar kaynım beni iki defa daha becerdi. Kaynımla sikişmemiz o gün bugündür devam ediyor, o günden sonra defalarca daha birlikte olduk. En hoşu de, bir keresinde aybaşım varken götümden siktiği andı. Götümü parçaladı hayvan, ama olağan üstü zevkliydi! O yaz evlendirdik kaynımı, bundan sonra iki kişiyi beceriyor. Düğününde içim gitti, keşke gelinliği o zamanda giyen ben olsaydım da benim bakireliğimi bozsaydı diye. Neyse… kaynım evlendikten sonra şahsına bir meslek kurdu ve beni de ‘muhasebeden anlıyorum diye’ yanına sekreter olarak aldı. Bundan sonra hergün öğlen aş aralarını kaynımla sikişerek geçiriyoruz

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir