Kaynanamın Amı Diye Yanlışlıkla Götünü Siktim

selam dostlar, ben denizliden ferhat, 32 yaşındayım, evliyim. Bundan 4 sene evvel başımdan geçen, kaynanamı nasıl becerdim, onu size izah etmek istiyorum. Kaynanam uzun boylu, sarı saçlı, 54 yaşında, pek öyle hoş olmamasına karşın, bedeni fazla canlı, ateşli bir kız. Şimdiki karımla daha ilk tanıştığımız günlerden beri kaynanamın kalçalarını ve göğüslerini hayal ederek çıldırırdım. Devamlı kaynanamı nasıl sikerim diye düşünüp duruyordum. Marmariste bizim bir yazlığımız var, eşim ben kaynanam ve kayınpeder hep beraber oraya tatile gidecektik. Benim işlerim uzadığı maksadıyla, önden eşim ve kayınpederi gönderdik, kaynanam da benimle kalıp, bir hafta sonra benle birlikte gidecekti.
fırsat bu fırsattı, bir hafta boyunca geceleri kaynanamla evde kimsesiz olacaktık. Kaynanamı becermek istiyordum, fakat kaynanam bana fazla iyi davrandığından nasıl yapacağımı bilmiyordum. Gece işten çıkarken yavası aradım, kaynanama, “alınacak birşeyler var mı anne? ” diye sordum. Kaynanam da, “hava fazla ateşli, gelirken meşrubat birşeyler getir de içelim. ” dedi. Kaynanam meşrubat derken soğuk içecek kastetmişti biliyordum, tekrar de aklıma şeytanlık geldi. Içecek yerine rakı götürüp, kaynanamı sarhoş etmek ve becermek. Bir geniş şişe rakı aldım eve gittim. Kaynanam rakıyı görünce “bu ne damat? ” dedi. Ben de, “içecek. ” deyip verdim kendisine.
kaynanam, “oğlum ben bu mereti ağzıma daha asla sürmedim, bu yaştan sonra mı içecem? ” deyip biraz itiraz eder gibi oldu. Ben, “ne var ki yaşında anne, benim diyen kızlara taş söktürürsün. ” deyince, “öyle mi düşünüyorsun damat? ” deyip sofrayı hazırladı. Kaynanamla hem aş yiyip hemde rakı içiyorduk. Kaynanam ikinci dublesini bitirdikten sonra güzelce neşelenmişti. Kalktım hafif bir müzik cd’si koydum. Kaynanam zaman ilerledikçe hem rakıdan hem müzikten etkilendi ve güzelce melankolik oldu. Kaynanamı dansa kaldırdım. Salonun ortasında slow dans ediyorduk. Kaynanamın başını iyiydi. Dans ederken ben kaynanama hafif hafif sürtündükçe, kaynanam kendinden geçmeye başladı.
dans bahanesiyle kaynanamın belini ve kalçalarını okşuyordum. Kaynanam gözlerini kapamış, yanağını yanağıma yapıştırmıştı. Benim yarak dimdik olmuş ve kaynanamın vajinasına dayanmış sürtünüyordum. Kaynanam iki elini boynuma atınca, ben de iki elimi kalçalarına attım ve kalçalarını sıkıca anlayarak kaynanamı güzelce kendime çektim. Baktım kaynanam da vajinasını yarrağıma gerçek bastırıyor, derhal dudaklarına yapıştım. Kaynanam bir yandan, “yapma damat, bu yaptığımız gerçek değil. ” diyor, beni ittirmeye uğraşıyordu, bir yandan da gözlerini halen kapalı tutup benle öpüşmeye devam ediyordu. Kaynanam nekadar, “yapma damat. ” dese de bırakırmıyım bundan sonra, ne olursa olsun kaynanamı sikmeden bırakmaya niyetim yoktu.
dans ede ede, öpüşe öpüşe kanapenin yanına kadar götürdüm kaynanamı. Yavaşca yatırdım kanepeye ve tişörtün altından, sütyenin üzerinden kaynanamın göğüslerini okşamaya başladım. Kaynanam, “dur gerçekleştirme. ” falan diyor fakat alkolün etkisiyle çok direnemiyordu. Kaynanamın sütyenini açmaya çalıştım ama beceremedim. Elimi sütyeninin içine sokup kaynanamın göğüslerini okşamaya başladım. Full göğüs uçlarıyla oynamaya başlamıştım ki, kaynanam ani, “dur oğlum, dur bi saniye! ” dedi ve evvel tişörtünü, ardından sütyenini çıkardı, “şimdi yap ne yapacaksan! ” dedi. Kaynanamın göğüslerini hunharca sıkıyor, öpüyor, sakso çekiyor ve dişliyordum. Kaynanam tekrar gözlerini kapamış, inler gibi sesler çıkarmaya başlamıştı.
yavaş yavaş kaynanamın göğüslerinden aşağı indim ve eteğinin altına kafamı soktum. Evvel külotunun üzerinden vajinasını hafif hafif dişler gibi yaptım, sonra külotunu çıkardım. Kaynanamın vajinası kıp al ve hafif kıllı idi. Kaynanamın o al vajinasını sakso çekmeye başlayınca, kaynanam güzelce kendinden geçti, vajinasını daha iyi yalamam maksadıyla bacaklarını güzelce ayırdı. Dilimi vajinasına sokup, vajinasından sular gelip kaynanam orgazm olana kadar sakso çektim vajinasını. Kaynanamın ilk defa amının yalandığı çırpınmalarından ve vajinasını ağzıma bastırmasından belli oluyordu. Kaynanamın çırpınmaları azalınca vajinasını yalamayı bıraktım, ayağa kalktım ve soyunmaya başladım. Külotumu da çıkarınca kaynanamın gözleri açıldı. Sikim taş gibi olmuş, ucu hafiften ıslanmıştı.
asla konuşmadan sikimi kaynanamın ağzına uzattım. Kaynanam sikimi ağzına aldı ve başladı sakso çekmeye. Sikimi öylesine kalın vakumluyordu ki, sabırsızlandım kaynanamın ağzına boşaldım. Hem de ne boşalma. Kaynanam döllerimi sakso çekip yuttuktan sonra yarrağımı ağzından çektim. Kaynanamı elinden tuttum ayağa kaldırdım, döşek odasına gerçek yürümeye başladık. Kaynanam şaşkın şaşkın, “nereye götürüyorsun? Bitmedi mi? ” diye sorunca, “ne bitmesi anne, daha güncel başladık, sen gel hele! ” dedim. Döşek odasına vardığımızda üstünde tek kalan eteğini de çıkarıp, kaynanamı yatağa uzattım, ben de, 69 olacak şekilde, yanına aksi uzandım. Ben biryandan kaynanamın vajinasını kurcalarken, biryandan da yarrağımı kaynanamın ağzına veriyordum.
bir zaman birbirimizinkini yaladıktan sonra, kaynanamın vajinası ıslanmaya, benim de yarak kalınlaşmaya başladı. Kaynanamı sikmenin vakti gelmişti, kalktım, kaynanamı sırtüstü yatırıp, bacaklarının arasında yerimi aldım. Kaynanamın vajinasına sikimi yerleştirip pompalamaya başladım. Kaynanamı nasıl sikiyorum fakat, süratli süratli pompalıyorum vajinasını. Yaklaşık bir on onbeş dakika kalın kalın pompaladıktan sonra, kaynanam orgazm olmaya başladı. Ben de boşalmak üzereydim, güzelce yavaşladım, yarrağımı vajinasından çıkarıp dışarıya boşalacaktım. Kaynanam çözmüş olmalı ki, “bu yaştan sonra istesem de gebe kalamam damat, devam et! ” dedi ve beni şahsına gerçek çekti. Birkaç saniye sonra ikimizde aynı zamanda orgazm olduk, boşaldık.
sikim kaynanamın vajinasında, kaynanamın üstünde bir zaman kaldıktan sonra, kaynanam, “üzerimden kalk ta bir banyo yapıyım damat. ” dedi. Kaynanamın üzerinden kalktığımda gözlerime bakamıyordu, adeta biraz utanıyor gibiydi. Banyoya birlikte girdik ve duşun altında beraber yıkandık. Kaynanamın heryerini bir hoş sabunlayıp okşadım, kaynanam da benim yarrağımı taşağımı sabunladı yıkadı. Durulandık, kurulandık tekrardan döşek odasına gittik. Kaynanam çarşafı değiştirirken, ben arkasından sarıldım, göğüslerini okşamaya başladım. Kaynanam, “azgın damat, dur bisaniye de rahat rahat çarşafı değiştireyim. ” dedi. Çarşafı değiştirdikten sonra, yatağa uzandık, yarım saate yakın birbirimzle elleşip, öpüşüp koklaştıktan sonra kaynanam kollarımın arasında uykuya daldı.
kaynanam uyurken yan dönmüştü, ben de yan dödüm, yarrağım kalçalarının arasında, ellerim göğüslerinde uyumaya çalıştım. Ama gözüme uyku girmiyordu, işin enteresan yanı, kaynanamın sıcacık kalçaları arasındaki yarrağım de tekrardan kalkmıştı. Bundan sonra uyumam olası değildi. Yarrağımı bir iki devinim ettirip oynatınca uyuyan kaynanamın vajinasına girmişti. Kaynanamı uyurken becermek daha farklı bir haz ve coşku veriyordu. Yarrağımı yavaş yavaş sokup çıkardıkça kaynanamın vajinası tekrardan ıslanmaya başladı. Bundan sonra yarrağımı vajinasından güzelce çıkarıp kalçalarının arasından kaydırarak tekrardan vajinasına sokuyordum. Kaynanam bir mola uyanır gibi oldu, “amma ereksiyon halindeki şeymişsin damat, doymadın mı daha? ” diye inleyerek bacaklarını karnına çekti ve tekrardan uykuya daldı.
kaynanamın vajinasını becerirken yarrağım ani vajinasından pırttı çıktı. Vajinasına tekrardan sokmayı denedim, ama bu sefer kaynanam vajinasını kasıyor gibiydi. Ani yüklenmemle beraber ‘löp! ’ diye yarrağımı vajinasına yeni baştan soktum. Ama kaynanam acıyla bağırıp uyandı. Kaynanamın, “gözü kör olasıca damat, yanlış yere soktun! ” demesiyle istemeden kaynanamın kalçasına soktuğumun farkına vardım. Hakkatten de, bu delik diğer delikti. Kaynanamın kalçası vajinasından daha dar daha sıcaktı. Kaynanam kalçasını kaçırmayı, muhalif koymayı denediysede güzelce kenetlendim, bırakmadım. Bu şekilde kaynanamın kalçasını rahat sikemeyeceğimi anladım. Yarrağımı içinden çıkarmadan kaynanamı zorla yüzükoyun döndürüp üzerine çıktım ve başladım kalçasını pompalamaya.
kaynanam acıdan altımda kıvranıyor, “in üstümden gözü çıkasıca! Götümü parçaladın! ” diye inliyordu. Bense kökledikçe köklüyordum, nede olsa yıllarca kaynanamın kalçasını becermeyi hayal etmiştim. Kaynanamın kalçasını bir zaman siktikten sonra farkettim ki kaynanam bundan sonra muhalif koymuyor, aksine kalçasını yukarı gerçek kaldırıyordu. Yarrağımı tekrar götünden çıkarmadan kaynanamı kasıklarından tutup dizlerinin üstünde domalttım. Kaynanamı belinden tutup kalçasını becerirken, bundan sonra sikim nasıl kaynanamın kalçasına girip çıkıyor görebiliyordum. Görüntü müthişti. Ben kaynanamın kalçasını becerirken kaynanam da boş durmuyor eliyle çılgın gibi vajinasını okşuyordu. Kaynanamın altımda sarsılmasından orgazm olduğunu anlayınca ben de hızlandım ve kaynanamın kalçasına boşaldım. Yarrağımı kaynanamın götünden çıkarmadan tekrardan yan döndük ve o şekilde uyuduk.
sabah kalktığımda mutfakta kaynanam sabahlıkla kahvaltı hazırlıyordu. Dün geceden okadar yorulmuştu ki hali kalmamıştı, kahvaltıyı hazırlarken bacakları ayrık ayrık yürüyordu. Beni görünce tepkisi nasıl olacak diye fazla heves ediyordum. Mutfağa girince, “günaydın damat, kahvaltı hazır. ” dedi yalnızca. Bağırıp çağırmadığına göre demek ki bana kızgın değildi. “günaydın anne. ” deyip derhal kaynanama sarıldım ve dudaklarına yapıştım. Ayakta beş on dakika falan öpüştük ve elleştikten sonra, kaynanam, “damat, sabah sabah azdırma beni de kahvaltımızı yapalım. ” dedi. Kahvaltıdan sonra ben işe giderken kapıda, “akşama rakı getirmeyi unutma! ” diyerek tembihledi.
marmarise yazlığa gidene kadar, full bir hafta boyunca kaynanamı becerdim. Hemde doya doya becerdim. O haftadan sonra kaynanamla birdaha öyle kafa başa kalamadık esasen. Şu zamanda kaynanam 58 yaşında ve muhabbet anında nezaman rakı lafı geçse, bana kirli kirli bakıyor. Arada bir iki dakikalığına kimsesiz kalınca, saklı gizli kaynanamın vajinasını kalçasını ellemek bile coşku verse de, tekrar de kaynanamı becermek kadar haz vermiyor. Bilmem bidaha kaynanamı becermek nasip olacak mı ?

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir