Karşılama Görevlisi Kızla 69 Yaparak Birbirimizi Tatmin Ettik

bu anlattığım hikâye büsbütün birebir olarak başıma gelmiş olan bir şey ve tüm gerçekleriyle şu zamanda yazacağım. 59 yaşında bir adamım ve meslek adamıyım her vakit gittiğim bir restoran var boğaza muhalif olan bu restoranda bir karşılama görevlisi kadın var. Onun da yirmili yaşların kafasında olduğunu tahmin ediyorum, kadın son derece hoş ve gözleri fıldır fıldır eminim ki buradan varlıklı bir adamı ayartmanın peşinde, ben de bunu fark edince ona bakmaya başladım ve esasen haftada bir gittiğim restoran olunca adımı öğrendi bundan sonra bana ismimle hitap ediyordu. Ben de bir gün arkadaşlarla aş yerken kalktım yanına gittim.
istersen biraz takılabiliriz dedim o da doğal ki geniş bir heyecanla kabul etti, bu arada açıkça söylemem gerekiyor ki arada bir azgın problemi olan biriyim hatta arada bir demeyeyim fazla sık şekilde başıma geliyor ve kızlarla münasebet yaşamaktan kaçınıyorum. Yetenekle son birkaç senedir bu şekilde bir problemim olunca ben de kendimi soyutladım ama bu kadın olabildiğince ateşli ve bundan ötürü bunu becerebilirim diye bir şansımı deneyeyim dedim. Başkaca kolay bir kadın ve bizim çevreden olmadığı maksadıyla bu konuda dedikodu yayamazdı.
her neyse kadın esasen derhal atladı ve ben de ona numaramı yazdım, numaramı verdikten sonra ertesi gün bana mesaj geldi. Evimin adresini attım ve onu beklediğimi söyledim. Güvenlikli bir sitede oturuyorum güvenlikten beni aradılar geldiğini söylediler her neyse geldi ve villamda otururken her yeri inceliyordu. Ben de hoşlandın mi diye sordum bayıldığını söyledi. Kısacık bir etek giymişti ve bacakları meydandaydı, montunu çıkarınca da meme dekolteli bluzu ile memeleri çıktı, ben de derhal küçük bir hareketlenme oldu ama dediğim gibi kendime full olarak da güvenemiyorum. Kadın bundan sonra aleni aleni bana sulanmaya başladı ben de viskimi yudumlarken onu süzüyor ve hadi gel bakalım dedim döşek odasına gittik.
kafamda hafif çakırkeyif olmuştu onu soymaya başladım kadın bana ne derse hoşlanırsınız kızım dedi. Nasıl yani o vakit burada ne işin var dedim, bekâretimi sana vermek istiyorum deyince ben de bir ampul yandı, varlıklı ihtiyar adama bekâretini verecek ve sonra belki de gebe kalarak başıma bela alacaktım. Esasen azgın problemi olan biriyim ben de kendime çokta çok güvenemediğim maksadıyla böyle bir şey yapamayacağım söyledim ama bu sevişmemize pürüz değil diye de ekledim.
kadını okşamaya başladım ve dolgun bedeni son derece güzeldi temizlenerek paklanarak yanıma gelmişti, misler gibi kokuyordu. O da benim boynumu öpüyor kulaklarımı yalıyordu, sonra öpüşerek dudaklarda buluştuk, seksi şekilde birbirimizi öperken ben elimi onun vücudunda gezdirdim, hoş ve toy teninin tadına bakıyordum. Meme dekolteli bluzunu sıyırdım direk iri göğüsleri karşısına düştü ben de memelerini sakso çekmeye başladım hala ayaktaydık, ayakta memelerini yalarken o da benim pantolonun kemerini çözmeye uğraşıyordu. Coşkudan kalbim yerinden çıkacak gibiydi sebebi uzun vakittir bir bayanla böylesine yakınlaşmamıştım, pantolonunu çıkarmasıyla yarrağımı avuçlaması bir oldu ve henüz daha azgın olamamıştım, bunu bana göre fark etmiştir ama asla bozuntuya vermedi ve hala okşamaya devam etti.
ben de onun bedenini okşayarak kendimi keyfe getirmeye çalışıyordum ama full anlamıyla istediğim ereksiyona ulaşamıyordum. Daha sonradan kadının esasen bakire olduğu ve benim yalnızca onunla yüzeysel sevişeceğimi yeni baştan hatırladım. Sebep kendimi bu kadar kasıyordum ki? En iyisi rahat olmak ve ondan afiyet almaktı. Kadının her tarafını okşadım sonra onu yatağa yatırdım ve tüm kıyafetlerini soyarak dudaklarını öpmeye başladım. Memelerini yaladıktan sonra göbeğinde dilimi sürterek vajinasına kadar indim.
alev alev yanan sıcacık vajinasına lisan darbeleri atmaya başladım, kadın da bacaklarını ayırmış dilimin keyfini çıkarıyordu. Sonra bir zaman daha ona oral yapmaya devam ettim ben de hala asla devinim yoktu. Sonra en son gençliğimde yapmış olduğum 69 pozisyonu aklıma geldi sebep bu kızla denemiyordum ki? Derhal full tersi yönde bir pozisyon alarak yarrağımı kadının ağzına yasladım, ben de onun vajinasına yumuldum ve 69 pozisyonuna geçtik. Yalarken o sıcacık nefesini sikimde hissediyordum ve son derece pro bir şekilde bana sakso çekiyordu bu kadın. Nasıl bakireydi böyle? Asla aklım almamıştı, ben de onun ağzına hamleler yaparak ağzının içini pompalamaya başladım ve bingo azgın oldum. Benim maksadıyla fazla mühim bir andı bir kadının ağzının içine yeni baştan hamleler yaparak güzelce keyfe geldim, kadına döndüm ve dedim ki gerçekten bakire misin ?
sebebi o zamanda azgın olmuş halimle onu becermeyi deliler gibi istiyordum, o da evet anlamında baş salladı maalesef uzun vakittir böyle bir şey yaşamamıştım, o da bakire kadına denk gelmişti, hay şansıma tüküreyim diye içimden geçirdim ve devam ettim. Onun ağzını becerirken güzelce keyfe geldim ve azgın olmuş koca yarrağımla ağzının içine boşaldım. Kadın hala boşalmamıştı onu da derhal güzelce eve getirmek maksadıyla parmaklarımı vajinasının çevresinde dolaştırarak klitorisini sürdürerek vakumlamaya başladım. Kadının da inlemeleri artmıştı birkaç dakika içerisinde o da boşaldı. Ikimiz de un çuvalı gibi yatağa serilmiştik ve devinim edemiyorduk.
ben yıllardır yaşamadığım bir şeyi yaşamanın mutluluğuyla yeni baştan erkek olduğumu hatırladım, kadın da orgazm olduğu maksadıyla geniş ihtimal mutluydu ve benden koparacağı paraları düşünüyordu bunun farkındaydım. Kalkıp salona gittik bu akşam burada kalayım mı dedi, ben de doğal ki dedim aş yedik biraz alkol içtik sonra yatağa yeni baştan geldik. Tekrar beni aldı bir coşku acaba yeni baştan azgın olabilecek miydim ve biz kızla tekrar sevişirken aynı pozisyona geldim. Kadının ağzına koydum ben de vajinasını sakso çekmeye başladım ve umarım 2-3 dakika içerisinde yeni baştan azgın oldum. Daha birkaç saat evvel bunu başımdan geçen halde bu yaşta yeni baştan kalkmıştı ve gerçekten fazla mutluydum.
bu kadın bunu başarmıştı ona hoş bir armağan almam gerek diye düşündüm. O bunun farkında olmasa da bana fazla geniş bir iyilik ediyor ve bu pozisyonda bana erkek olduğumu hatırlatıyordu. Azgın olmuş halimle tekrar ağzın içini sikerken ben de ona lisan atıyor ve liseli ergenler gibi yalnızca yüzeysel sevişiyorduk. Birkaç dakika bu şekilde seviştikten sonra bu defa ilk boşalan kadın oldu ben de 1 dakika kadar sonra arkasından boşaldım ve o akşam ilk kez kesintisiz uykuya daldım sebebi yıllar sonra böyle bir şey yaşamıştı ve fazla mutluydum.
seks öykü ertesi gün kadını bir pırlantacıya götürdüm ve pırlanta takım aldım. Mutluluktan havalara uçuyordu aslında asıl memnun olan bendim. Kadın her vakit gittiğim restoranda performansa devam ediyor ben de hala sık olarak gidiyorum ve bu öğrenir asla yaşanmamış gibi hayatımıza devam ediyoruz. Ona mesajı verdim bekâretini kaybettikten sonra beni mola dedim, olur anlamında baş salladı ve şu anda onu sikeceğim günü iple çekiyor ve sabırsızlıkla bekliyorum.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir