Karımla Gittiğimiz Tatilde Sapık Sikişmeler!

internette tanıştığım hülya ile webcamda pek fazla defa sanalseks yapmıştık. Ikimiz de evliydik, fakat bu işi reele taşıyıp birbirimizin doğru tadına bakmak istiyorduk. Ama şehirlerimiz uzak olduğu maksadıyla orta bir yol bulamıyorduk. Bunun maksadıyla yazın tatillerimizi aynı yere denk getirerek gerçekleştirme konusunda anlaştık. Maddi sıkıntımız olmadığı maksadıyla antalyada geniş 5 yıldızlı bir oteli ayarladık ve aynı tarihlere rezervasyon yaptırdık. Ikimiz de bu işi reele dökeceğimiz maksadıyla olabildiğince heyecanlanıyorduk. Tatilde nasıl sikişeceğimizi birbirimizeanlatarak boşalıyorduk. Hülya aldığı bikinileri giyerek webcamda bana gösteriyordu. Hepsi birbirinden güzel ve ereksiyon ediciydi.
gideceğimiz otelin konukları yabancı ağırlıklı olduğu maksadıyla, ben de karıma aleni bikiniler aldırdım. Belki de karımı aldatmanın vicdan azabını böyle gideriyordum. Karımın da içinde bu çeşit şeyleri giymek maksadıyla talep olunca havalara uçtu. Günler su gibi akarak temmuz ayında tatil günümüz geldi çattı. Geniş heyecanla otele geldik. Karıma sezdirmeden gözlerim etrafta hülyayı arıyordu. Resepsiyonda kaydı yaptırıp odamıza çıktık. Karım, “ben bir duş alıp materyalleri yerleştireceğim. ” dedi. Ben de bu fırsatı değerlendirip oteli dolaşmak (ve hülyayı aramak) maksadıyla çıktım. Lobiydi, bardı, havuz kenarıydı, sahildi derken, ani webcam aşkımı, daha evvel gösterdiği ateşli bikinisi ile karşımda görünce kalbim duracak umdum. Kocası yanında değildi ve o da beni arıyordu.
birkaç saniyelik bir duraksamadan sonra aynı türk filmlerinde olduğu gibi koşarak birbirimize özlemle sarıldık. Yaklaşık 8 aydır webcamda gözlerimle siktiğim beden bundan sonra elimin altında ve dip canlı idi. Coşkudan titriyordu… derhal sahildeki kayalığın arkasına geçtik. Yarrağım kazık gibi olmuştu. Kayaların arkasına geçer geçmez dudaklarımız birleşti. Ellerimi bikinisinin içine sokarak o tatlı vajinası elledim. Ani sulanmaya başlamıştı. Şortmun önü amerikan fermuar olduğu maksadıyla basit açılırdı. Havanın ateşli olması ve gelirken arabada karıma sakso çektirmek maksadıyla içime külot giymemiştim. Derhal sikimi çıkardım. Hülyanın bikinisini yana çekerek, yarrağımı vajinasına kökledim. Ağzından tatlı bir, “ohhhh! ” çıktı. Vajinası ıslak olduğu maksadıyla yarrağım derhal kaydı içine. Içine girme hayalleri kurduğum amcığın içini dolduruyordum. Dudakları dudağımda, sikişirken hasret gideriyorduk.
ikimiz de ereksiyon halindeki olduğumuz maksadıyla derhal boşaldık. Gerçi onun boşaldığını bilmiyorum, bana boşaldığını söyledi. Içine boşalan yarrağım yavaşça küçüldü, döllerim yavaşça bacağından aşağı süzülüyordu. Izleyen olmasın diye derhal yarrağımı şortun içine soktum. Onun da bikinisinin altını düzeltip, tatlı vajinasını gizledik. Bacaklarından süzülen döllerimi de denize tuşlayarak temizledik. Böyle planlamamıştık, fakat anlık gelişen bu ilk sikiş fazla güzel olmuştu. Biraz denizde yüzüp sohbet ettik. Hülya ve kocası bize göre daha uzak mesafeden geldikleri maksadıyla, kocası uyumak istemiş, hülya da beni bulmak maksadıyla dolaşmaya çıkmış, tatlı aşkım.
cafede birer bira içerken, 10 gün boyunca nasıl sikişeceğimizi planladık. Her ihtimale muhalif yanıma 2 kutu kuvvetli uyku ilacı almıştım, yarısını hülyaya verdim. Eşlerimizi şüphelendirmemek maksadıyla daha çok oyalanmadık, otele arka geldik ve odalarımıza çıkmak maksadıyla ayrıldık. Karımın yanına gitmeden evvel lobideki wc’de yarrağımı iyice temizledim. Odaya girince karımı çırılçıplak vaziyette materyalleri yerleştirirken buldum. Evde de karımın hep çıplak dolaşmasını isterdim. Öyle görünce yarrağım ani şahlandı. Odamız denize baktığı maksadıyla görülme gibi bir derdimiz yoktu. Balkonların yan tarafları yüksekti, anca eğilerek bakarsan yan odanın balkonu görülüyordu. Karım buna fazla sevinmişti, sebebi balkonda çırılçıplak güneşlenip her tarafını yakmak istiyordu.
amının kıllarını almış tertemiz olmuştu. Domalıp dolaba tangalarını yerleştirirken yavaşça arkasına sokulup kalçasına bir lisan darbesi attım. Karım, “ayy! ” diye irkildi. “ne oldu kadın? Yabancı değilim, kocanım! ” dedim. Karım gülerek, “yabancı olsaydın böyle tepki vermezdim! ” dedi. “nasıl verirdin? ” deyince, “daha fazla domalırdım! ” demez mi… içimden (bak sen benim orospuya, canı neler çekermiş! ) dedim, bunu yatağa yatırıp vajinasına yumuldum. Karımın vajinası vıcık vıcık olmuştu. “ne oldu kadın sana böyle? Acaip sulanmışsın! ” dedim.
“yan tarafta sikişenler vardı, onları seyredince böyle oldu! ” dedi. “nasıl yani? ” diye sorunca anlatmaya başladı. Karım banyo yaptıktan sonra çırılçıplak balkona çıkmış. Yan odada alman bir çift varmış, ‘ahh ohh’ sesleri gelince karım yan balkona kafayı uzatınca bunları sikişirken görmüş. Adam karıyı kucağına oturtmuş sandalyede sikiyormuş. Bu pozisyonda karımı görmemişler. Adamın yarrağı karının vajinasına girip çıkarken parıl parıl parlıyormuş. Porno sinema seyrettiremediğim karım, canlısı olunca seyretmiş. Adam kızın içine boşalıp sikini çıkarmış, yarrağı kabukluymuş. Siktiği kızın vajinasından da döller akıyormuş.
karım derhal içeri çekilip, mastürbasyon yaparak kendini boşaltmış. Sonra elbiseleri yerleştirmeye başlamış ve o sırada ben odaya gelmişim. Boşalma olayında karımla 1-1 olmuştuk, ama karım kendi şahsına, bense hülyanın vajinasına
karım bunları izah ederken nedense fazla heycanlanmıştım ve yarağım kazık gibi olmuştu. “bana kızdın mı kocacığım? ” dedi al bir yanakla bakarken. Ben de, “o kabukluya siktirsen bile kızmam sana aşkım! ” dedim. Karım şaşırarak, “gerçekten mi? ” dedi. “gerçekten kızmam! ” deyip karımın boynunu öptüm ve vajinasını elleyerek, kulağına, “ciddiyim, istersen onunla sikişebilirsin.
o kabuklu yarağı aş istiyormusun karıcığım? ” diye fısıldadım. Karım korka korka, “evet! ” dedi. Demek ki karım olabildiğince etkilenmişti almanın yarağından. Asla arayı soğutmadan, “karıcığım, ben de istediğim karıyı siksem kızarmısın? ” diye sordum. Karım da, “istersen oteldeki tüm karıları sik, hepsi sana feda olsun! ” diyerek yarrağıma bir saldırışı vardı, 40 senedir yarak görmemiş gibi azgındı. Karımın ıslak vajinasına tuşlayarak boşaldım… bundan sonra istediğim gibi webcam aşkımı da sikebilecektim. Karımla, burada herşey serbest olacak, dileyen istediğiyle sikişecek kararı aldık. Karım, “hatta sikeceğin karıyı getir, sana küme yapayım! ” demez mi. O an tüm dünyalar benim oldu. Gece yemeği maksadıyla hazırlanmaya başladık. Karımın elbiselerinin hepsi mini etek, külotları tanga idi. “madem bu kadar serbest bir tatil yapacağız, içine külot giyme, istediğimiz yerde sikişiriz, veya istediğine derhal verirsin! ” dedim. “olmaz, utanırım! ” dedi, ben de çok üstüne gitmedim.
esasen mini etekle bol bol frikik vereceğine emindim. Neyse yemeğe indik. Benim gözler webcam aşkımı arıyordu. Karım bu arayışımı farkedince, “bakıyorum da lisans verince gözlerin fıldır fıldır sikecek karı aramaya başladın! ” diye sırıttı. Karım acaba vaz mı geçti diye korkarken, içimi serinleten tümce geldi, “telaşlanma ben sözümdeyim, sen de sözündemisin? ” dedi. “tabi ki! ” dedim… az sonra hülyayı da kocasının kollarında gördüm. Eşlerimize sezdirmeden göz kırparak, birbirimize öpücük attık. O da göz müşteri bir mini etek giymiş, süper olmuştu. Oteldeki konukların 100’de 90’ı yabancı olunca kim kimeydi esasen.
aş sonrası cafe’de oturp bira yudumlamaya başladık. Karım mini etekle frikik vermeye başladığı maksadıyla, yabancılar bakışlarıyla karımı sikiyorlardı. Karımın biraz rahat etmesi maksadıyla wc’ye gitme bahanesiyle kalktım ve karıma, “rahat ol! ” dedim. Karım, “tamam! ” diyerek gülümsedi. Wc’ye giderken muhalif masada duran aşkıma göz ederek ‘gel! ’ dedim. Wc’nin önünde buluştuk. Akşam geleceğimi, kocasını uyku ilacı ile uyutmasını söyledim. Kaldıkları odanın hattını sabah söylemişti esasen. “ya karın? ” dedi. “gelince anlatırım! ” dedim, hülyanın dudağından tatlı bir buse alarak ayrıldık… karımın yanına döndüğümde, yanında bir yabancı vardı, adam benim geldiğimi görünce kalktı. Karımın yüzü kıpkırmızı idi, yanına oturdum ve “ne oldu aşkım? ” dedim. Karım elimi tutarak, “hadi kalkalım, biraz yürüyelim, anlatırım! ” dedi. Cafeden çıktık, sahile gerçek yürüdük. “anlat, ne oldu? ” diye yeni baştan sordum.
“cafede yanıma gelen adam, bu öğlen yan odada sikişirken gördüğüm almandı! ” dedi. Şaşırmıştım, “tesadüfün bu kadarı da olmaz yani, hani adam seni görmemişti? ” deyince, karım kekelemeye başladı. Ben de karımı rahatlatmak maksadıyla dudağını öperek, “kızmadım aşkım, yalnızca doğruyu söyle, herşey serbest, sana laf verdim ya! ” dedim. Karım biraz rahatladı ve doğruyu anlatmaya başladı, “ben onları izlerken o da beni gördü ve penisini bana sallayarak sırıttı, ben de yalar gibi yaptım! ” dedi… içimden (seni fahişe seni! ) dedim. “eee, cafede ne oldu, anlat? ” dedim. Karım anlatmaya başladı. Adam çat pat turkçe biliyormuş, almanyada patronu türkmüş, o yüzden turkçe öğrenmiş. Karıma, “bu akşam odama gel! ” demiş. “eee, sen ne dedin? ” diye sordum. “birşey diyemeden sen geldin! ” dedi. “tamam ozaman, bu akşam git yarrağının tadına bak! ” dedim.
“sen ciddimisin? ” dedi. “valla fazla ciddiyim! ” diyerek elimi mini eteğin altından vajinasına atınca vıcık vıcık olduğunu gördüm. O ıslaklığı parmağımla alıp parmağımı vakumladı. “yapma izleyen olur! ” dedi. “gören görmüştür, rahat ol! ” dedim. Sabah hülyayı siktiğim yere karımı götürüp bir posta sikeyim diye aklımdan geçirirken, orada ay ışıgı altında sikişen bir çift gördük. Karıma, “bak ulus nasıl rahat, gördün mü, sen de çekinme! ” dedim. Şezlonglardan birinin üstüne oturduk. Şorttan sikimi çıkardım, kazık gibi olmuştu. Karım, “ne yapıyorsun? ” deyince, “gel otur kucağıma! Almandan evvel sikeyim de vajinan kayganlaşsın, canın yanmasın! ” dedim… karım da, “bak birdaha sormayacağım, ciddiysen gidip siktiririm valla! ” dedi. “inan ki fazla ciddiyim! ” deyince, tangasını yana sıyırıp penisimin üstüne oturdu. O kadar isterikti ki şaşırmıştım.
uzun olmayan sürede sarsılarak boşaldı, ben de içine boşaldım. Biraz öyle durduk, yarrağım karımın vajinasında ufalmış, dölümün bir kısmı şortumu ıslatmıştı. Karım full bir fahişe gibi davranıyor, mutluluktan aşk sözcükleri söylüyordu. Ben de mutluydum, nede olsa karşılıklı olacaktı. Daha sonra animasyonu seyretmek maksadıyla anfiye geçtik. Geceye gerçek karıma, “hadi odamıza gidelim de hazırlan, alman bekliyordur seni! ” dedim ve odamıza çıktık… odanın ışığını açınca karımın vajinasında kalan döllerimin bacağından aşağı süzüldüğünü gördüm. Fazla hoşuma gitti. Daha evvel yapmadığım birşeyi yaparak bu ıslaklığı sakso çekerek vajinasına çıktım. Daha eski emdiklerimden değişik bir tadı vardı amının. Karımın vajinasından kendi dölümü yalıyordum.
garipti, fakat hoşuma da gitmişti. Karım, “yeter, ben kabuklu sikime hazırlanayım! ” deyince içim biraz acayip oldu, fakat bir laf vermiştim. Karım hazırlanırken bana, “sen ne yapacaksın ya? ” dedi. Benim sikeceğim amcığım da hazırdı, karımın bilgiyi yoktu. “biraz dolaşırım, birini bulursam sikerim, aksi halde seni beklerim! ” dedim. “ben o siki yedikten sonra fazla yorgun olurum fakat! ” dedi. “yalasam da yeter! ” dedim. Acaba almanın dölünün tadı nasıl diye heves ediyordum. “son geleceğinde içine boşalt, yıkama, sakso çekmek istiyorum! ” dedim. Şaşırdı, “ciddi misin? ” dedi. “evet! ” dedim. “tamam! ” diyerek parfümünü devam ettik ve almanın odasına gitti… ben de derhal yarrağımı yıkayıp, üzerimi değiştirdim ve hülyanın odasına gittim. Şayet kocası uyuduysa kapıyı aleni bırakacaktı. Kapı açıktı, demek ki beni bekliyordu. Derhal odaya süzüldüm. Işıklar yanıktı.
kocası yatakta çırılçıplak yatıyordu, yarrağı inikti. Bu sırada hülya banyodan belinde havluyla gelip dudağıma yumuldu. “nezaman uyudu? Kaç adet hap verdin? ” dedim. “yarım saattir uyuyor, 2 adet verdim rahat rahat sikişelim diye! ” dedi. Kocasının yanına giderek sikini avuçladı, asla sound yoktu. Kocasının kalçasını parmakladığında şaşırmıştım, “ne yapıyorsun? ” dedim. “ben onu vibratörle sikerim, fazla sever! Istersen onu da sik! ” dediğinde güzelce allak bullak oldum… daha evvel asla aklımdan geçmezken şeytan dürttü, uyuyan kocasının inik sikini elime aldım, narindi. Bu sırada hülya, “ama evvel beni sik! ” dedi gülerek. Bir çırpıda çırılçıplak kalmıştık. Ayakta uzunca öpüştükten sonra kocasının yanına domaldı, “hadi gir içime! ” dedi. Sikimi
hülyanın vajinasına soktuğumda daha öncekilerden değişik gelmişti. “kocam uyumadan evvel becerdi, onun dölleri var içimde! ” dedi. Gerçekten fazla kaygandı. Ben hülyanın vajinasına gidip gelirken, o da kocasının inik sikini vakumlamaya başlamıştı. Adam uykuda da olsa yarrağı kalkmıştı. Bu pozisyonda ben hülyayı becerirken, o da uyuyan kocasını ağzıyla boşaltmıştı. Ağzını açıp kocasının spermlerini bana gösterek yuttu. O sırada ben de hülyanın vajinasına boşaldım. Döndü, sarıldı ve seksi öpüşmeye başladık. Ağzında kalmış kocasının spermlerini bana tattırıyordu… biraz dinlendik, çırılçıplak balkonda oturduk, birer sigara içtik. “hadi gel, kocamı sik, onu bir erkek becerirken görmek istiyorum! ” dedi. “nasıl olur? ” demeye kalmadan sikimden tutup içeri götürdü. Kocası bıraktığımız gibi sırtüstü yatıyordu. Yavaşça evvel yana gerçek döndürüp, sonra yüzüstü olacak şekilde yatırdı. Kasıklarının altına yastıkları koyduğunda, kocasının kalçası karı kalçası gibi meydana çıkmıştı.
birkaç lisan darbesi attı kocasının kalçasına, sonra yarrağımı ağzına aldı. Bu meydanın coşkusu ile yarrağım yeni baştan dikildi. Yavaşça adamın kalçasına değdim, ilk kez bir erkek kalçasına değiyordum. Hülya yarrağımı tükrükleyerek kocasının kalçasına denk getirdi, bana yalnızca sokmak kalmıştı. Sokmaya başladım… fazla acayip gelmişti, fakat kocasının kalçası sıcacık ve dardı. Köklemeye başladım. Hülya da boş durmuyor, arkama geçmiş benim götümü ve taşaklarımı yalıyordu. Arada dilini götüme sokuyordu, fazla acayip oluyordum. Dilinin yerini prmakları almıştı. Erkek kalçası becerirken parmaklanıyordum, hoşuma da gitmiyor değildi hani. Daha çok dayanamayıp kocasının kalçasına boşaldım… hülya kocasını yeni baştan sırt üstü çevirirken kocasının yarrağı kazık gibi olmuştu.
seks öykü istem dışı elim kocasının yarrağına gitti. Hülya ensemden tutarak beni kocasının yarrağına eğdi ve “em hadi! ” dedi. Tüm ilkler bir günde olur mu diye düşünürken, kocasının sikini ağzıma almıştım bile. Yarak yalamanın bu kadar hoş birşey olacağını asla tahmin etmezdim, dondurma yalar gibi yalıyordum. Ben işin hazzını çıkarırken, uyuyan kocası ani ağzıma boşalmaya başladı. Tadı garipti, ekşi mi desem, tatlı mı desem, yağlı gibi bir tadı vardı. Dölleri yuttum. Hülya da gülerek dudaklarıma yumuldu… o akşam fazla güzel öğrenir yaşamıştım. Hülyanın yanından ayrıldığımda hava da ağarmaya başlamıştı. Odama giderken heves ettiğim şey ise, acaba karım ne yapmıştı ?

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir