Karımın Yatılı Misafire (Alles İnclusive) Hizmeti

karımla sex konusunda aklımızdaki her türlü fantaziyi birbirimize izah edip, benim seçtiğim pornofilmleri gözleyerek çılgınlar gibi sikişiyorduk. Izlediğimiz filmlerde genelde 2 erkeğin 1 bayanla sikişiyor olmasının etkisinin yanısıra, benim de, “karıcığım, sen de iki adet erkek aracılığıyla sikilmek istemezmiydin? ” diye telkinlerimle, karımda da böyle bir talep ortama çıkmış oldu. Bu filmlerden karımın etkilendiğini görmem beni daha da azgınlaştırıyor, karımın da istekli olması daha fazla hoşuma gidiyordu. Onlarca sinema getiriyordum ve hepsi de 2 erkeğin bir bayanı siktiği sinemalar oluyordu. Karım böyle bir şeyi hem heves edip, hem alabileceği hazzı düşünürken, ben de karımı başkasıyla sikerek karımın feryat çığlığa orgazmlar yaşadığını hayal ederek ve beraberce muhtelif fantaziler üretmeye devam ediyorduk. Fakat böyle bir şeyi gerçekleştirecek ne cesaretimiz, ne de ortamımız oluyordu.
bir gün bir düğüne çağrı edilmiştik. Düğün karımın yakın arkadaşlarından birinindi. Bu sebeble karım erkenden düğün yuvasına gitmişti, ben de gece gidip karımı alacaktım. Düğün yuvasında karımı başka misafirlerle tanıştırmışlar. Karım, içlerinden ismi burak olan, fazla kibar, nazik ve beyefendi birisinin kendisine kaçamak bakışlarla baktığını fark etmiş ve içi bir garip olmuş. Burak bir fırsatını bulup karıma yaklaşmış ve sohbet etmeye başlamışlar. Ben gidene kadar da muhabbeti koyulaştırmışlar. Gece üzeri vardığımda karım derhal beni burakla tanıştırdı ve burağın daha önceleri yer aldığımız bir kentte çalıştığını anlattı. Düğün içkili idi, erkeklere alkollü alkol, kadınlara ise gazoz ve içecek servisi başlamıştı. Ben burakla muhabbet edip içki alırken, karım kulağıma, “ben de alkol istiyorum! ” diye mırıldandı. Lakin, “erkeklerin arasında alkol alıp içmen güzel karşılanmaz aşkım, birazdan sana bir şeyler ayarlarım! ” diyerek karımın bu isteğini arka çevirmiştim.
derken dans ve oyunhavaları, ardından halay başladı. Halaya bay ve hanımlar dağınık katılmışlardı. Düğün sahibi bizi de halaya kaldırmıştı. Karımın bir yanında ben başka tarafta burak vardı. Bu karımı baya bir heyecanlandırmış, bir o kadar da germişti. Ben karımın heycanına ve gerginliğine bir mana veremezken, karım bana, “nasılsa senin kafan hoş, ben de birşeyler içip rahat olmak istiyorum! ” dedi. Bu konuşmalarımızı burak ta duymuştu. Halay bitip yerimize oturduğumuzda burak içerden içecek bardağı dolu bir tepsi getirdi. Bardakların bir tanesini karıma kendi elleriyle vererek diğerlerini kadınlara dağıttıktan sonra ban, “eşinize vodkalı içecek verdim, sanırım sakıncası yoktur? ” dedi. Ben de mesele olmayacağını belirttim. Karım ilk yudumda içinde vodka olduğunu anlayınca, burağa ‘teşekkür ederim’ işareti yaptı. Biz burakla hem içip hem sohbeti koyulaştırmıştık. Karım da bu arada 3-4 bardak vodkalı meşrubatı bitirmiş ve biraz çakırkeyf olmuştu. Umarım alkolün tesiri ile cesaretlenmişti, halaya kalkıyor, burakla beni de kaldırıp aramızda oynuyordu.
akşam ilerleyip düğün sonlanmış, eve dönme zamanı gelmişti. Burak, düğüne gelen yatılı misafirlere ayarlanmış bir yerde başka misafirlerle kalacağını söyleyince, karım da bana, “orası fazla kalabalık olur, rahat edemez, istersen burak beyi bize götürelim misafirimiz olsun? ” diye bir teklifte bulundu. Ben de olur deyince, karım heyecanını gizleyemeyerek, “hadi ozaman biran evvel eve gidelim! ” dedi. Düğün yuvasından ayrılarak evimizin yolunu tuttuk. Eve varınca, rahat olmamız maksadıyla ben burağa benim tişört ve şortlardan verdim ve kendim de üzerimi değiştirdim ve salona oturduk. Karım da mutfakta hazırladığı mezeleri getirip, meydana iki şişe vodkayı da koyunca biz burakla şaşkın bir şekilde karıma bakakaldık. Karım da gülerek, “düğün yuvasının hediyesi, almasaydım ayıp olurdu! Hadi buyrun! ” diyerek bize alkol servisi yaptı.
birer kadehten içtikten sonra karım, “ben de üzerime rahat bir şeyler giyeyim! ” diyerek kalktı ve döşek odasına gitti. Karımda bir tuhaflık olduğunun farkındaydım fakat bir mana verememiştim. Bir iki dakika sonra ben tuvalete gitmek maksadıyla kalktım. Geçerken döşek odasının kapısının aleni olduğunu ve karımın üzerini çıkarmaya başladığını gördüm. Seslenmeden tuvalete girdim. Ayrılıp salona arka dönerken, karım döşek odasında çırılçıplak bir şekilde iç çamaşırı beğeniyordu. Bundan sonra kafamda şimşek çakmış ve karımın bu akşam bir şeylerin peşinde olduğunu anlamıştım. Salona geldiğimde burak da tuvalete gitmek maksadıyla kalktı. Ve doğal ki tuvalete giderken döşek odasının önünden geçeceği maksadıyla burak da karımı çırılçıplak görecekti. Ben meraklanarak sezdirmeden arkasından baktım, full düşündüğüm gibi olmuştu, döşek odasının önünden geçerken karımı gördü ve 1-2 dakika izledikten sonra tuvalete girdi. Çıkınca yeni baştan yatakodasına bakarak salona geldi.
az sonra karım yanımıza askılı bir badi ve uzun olmayan bir mini etek giymiş halde geldiğinde ufak dilimi yutacaktım sanki. Karım full bir sex bombası olmuştu. Göz ucuyla burağa baktığımda, burağın gözleri evinden çıkacak gibi olmuş, ağzı aleni bir şekilde karıma bakıyordu. Karım içkileri tazeleyip karşımızdaki koltuğa eli açık bir şekilde oturduğunda dantelli külotu tüm güzelliği ile görünüyordu. Karımın bu hareketine şok olmakla beraber, aynı anda da müthiş ereksiyon olmuştum. Burak, “bu güzelliğe içilir! ” diyerek kadehini kaldırdı. Bardakları fondip yapmıştık. Karım bana, “aşkım, canım dans etmek istiyor! ” deyip kalktı, müzik setine slow bir parça koyarak beni dansa kaldırdı. Biraz dans ettikten sonra, “beni öpsene! ” dedi. Ben de, “karıcığım misafirimiz var! ” deyince, karım, “sen öpmezsen ben öperim! ” dedi ve benim dudaklarımdan öpmeye başladı. Karım dans ederken hafiften benimle sevişiyordu ve burak şaşkın şaşkın bizi izliyordu. Ben de heycandan ne yapacağımı şaşırmış bir halde karıma karşılık vermeye çalışıyordum.
ikinci parça başlayınca karım, “misafirimize ayıp olmasın, biraz da burakla dans edeyim! ” diyerek beni koltuğa oturtup burağı dansa kaldırdı. Dansa başlar başlamaz karım derhal bedenini burağın bedenine yapıştırdı, kollarını boynuna doladı. Bundan sonra ok yaydan çıkmıştı, karım iki erkeğin arasına bir an evvel girmek istediğini her haliyle belli ediyordu. Karım burağın boynunu okşamaya başlayınca, burak biraz tedirgin olarak arka çekilir gibi oldu ve bana baktı. Benim kafamla onayladığımı görünce, dans etmeyi bıraktılar ve salonun ortasında ayakta çılgınlar gibi öpüşmeye başladılar. Burak karımın dudaklarını öpüyor, kulaklarını, boynunu yalıyordu. Karım badisini çıkarıp benim üzerime fırlatınca, ben de yerimden kalkım ve onlar yiyişirken karımın sütyenini çıkartıp, o kocaman ve canlı göğüslerini özgürlüğüne kavuşturuverdim. Karımın göğüsleri burağın kolları arasında kalınca burak derhal onlara yumuldu. Öpüp vakumluyor, sanki aç kurtlar gibi karımın memelerini kemirip ısırıyordu…
burak karımın memeleriyle ilgilenirken ben de karımın kalçasını okşayarak, sırtını, omuzbaşlarını ve ensesini öpüp yalıyordum. Nihayet hadise karımın da benim de epeydir arzuladığımız şeye, karımı bir diğer erkekle beraber pompalamaya gerçek gidiyordu. Karım, “hadi aşkım parçalayın beni bu akşam, yarağa doyurun beni, aranızda tost yapın! ” deyince derhal kalçasına sarıldım ve eteğini çıkarıp atarak, anal seks külodunun içince sırıl sıklam vıcık vıcık olmuş kalçasını ve vajinasını sakso çekmeye başladım. Karım da derhal burağın karşısına eğilerek şortunu indirdi ve burağa sakso çekmeye başladı. Ben karımın külodunu çıkarınca, burak yere sırt üstü yattı ve karımı üstüne çekerek yarağının üzerine oturttu ve alttan vajinasına geçirmeye başladı. Ben de soyunup yarrağımı karımın ağzına verdim. Karım yarağımı çılgın gibi vakumluyordu, adeta daha evvel asla penis görmemiş gibiydi. Sonra yarağımı bırakıp burağın dudaklarına yumuldu. Burak da karımın memelerini avuçluyor, bir taraftan da bana, “çok güzel ve olağan üstü bir çiftsiniz, mükemmel süper bir karın var! ” diyordu…
karım, “hadi aşkım sen de arkama gir! ” deyince, ben de yarağımı karımın kalçasına yerleştirdim ve öyle bir bastırdım ki, karım aldığı hazla dağınık acıdan feryat atarak burağın dudaklarını ısırıyor, kesik kesik soluyup, hırıltılı seslerle çığlıklar atıyor, inliyordu. Alttan burak karımın vajinasına sokmuş, arkasında ben karımın daracık kalçasına sokmuşum, ikimiz de tarifsiz bir haz içinde pompalıyorduk. Karımı asla böyle istekli ve arzulu, kendimi ise asla bu kadar kudurmuş görmemiştim. Karım kendini güzelce salmış ve çılgınlar gibi bağırıyordu, “parçalayın beni! ” diye. Ikimiz de boş durmuyor karımın vajinasına kalçasına çalışıyorduk. Bir zaman devam ettikten sonra hepimiz soluk nefese kalmıştık. Burak, “ben gelmek üzereyim! ” dedi. Karımın, “ağzıma boşalın! ” demesiyle, ikimiz de karımın içinden çıkarak yaraklarımızı karımın ağzına verdik. Sonra da dizi ile karımın ağzına yüzüne ve göğüslerine boşaldık.
biz burakla banyoya gidip siklerimizi temizleyip gelince karım banyoya gitti, vajinasını kalçasını ve ağzındaki yüzündeki döllerimizi temizleyip geldi ve aramıza oturdu. Hep beraber birer sigara ve birer kadeh daha içtikten sonra karım burağın elinden tutarak onu sırt üstü yatırıp yüzüne oturarak burağa vajinasını ve kalçasını yalatmaya ve yarağının üstüne eğilerek onu vakumlamaya başladı. Full 69 olmuştular. Müthiş bir manzara idi. Ben de oturduğum koltuktan onları izlerken tekrardan canlanan yarrağımla oyunuyordum. Sonra burak karımı kaldırıp kucağına aldı. Karımın dudaklarını öpüp göğüslerini yalarken, kalçasına de şaplak atıyordu. Sonra karımı kalçalarından kaldırıp vajinasına süratle girdi ve süratli süratli sikmeye başladı. Sikerken çıkan şap şap sesler eşliğinde karım hazdan sanki çıldırmış gibi devinim ediyordu. Burak sonra karımı yeni baştan kaldırıp aksi döndürdü, kucağına tersten oturtup bu sefer karımın kalçasına girdi. Süratli süratli karımın kalçasını becerirken, bir eliyle göğüslerini sıkıyor, başka eliyle de vajinasını okşuyordu. Karım transa girmiş gibi gözlerini kapatmış, aldığı hazla inliyordu yalnızca.
bu arada ben de karımın sikildiğini seyrederken güzelce ereksiyon olmuştum, yarağım müthiş sertleşmişti. Yanlarına gidip, burağın yarağı karımın götündeyken, karımın sırtını burağın göğsüne dayadım, karımın bacaklarını güzelce açıp yarağımı vajinasına yerleştirdim. Bir taraftan da karımın göğüslerini öpüp dudaklarını vakumluyordum. Karım burakla aramızda feryat çığlığa defalarca orgazm olmuştu. Karımı beraber bu pozisyonda bir zaman siktikten sonra, burak hırıltılar çıkartarak, “geliyorum! ” dedi ve karım üzerinden kalkamadan karımın kalçasına patladı. Ben halen karımın vajinasını pompalamaya devam ediyordum. Burağın yarağı küçülüp karımın götünden çıkmıştı. Biz pozisyon değiştirken, burak geçmiş koltuğa oturmuştu. Ben de karımı yüzü burağın karşısına gelecek şekilde domaltmış, anal seks bir vajinasına bir kalçasına giriyordum. Bu arada karım burağın malafatını ağzına almış onu yeni baştan uyandırmaya uğraşıyordu. Mükemmel bir manzara idi, fazla geçmeden ben de hırıltılar çıkararak karımın vajinasına boşaldım…
karım biraz soluklandıktan sonra duşa gitmişti. Biraz sonra arkasından biz de duşa geçtik. Burak karımın karşısına geçti suyun altında ayakta öpüşmeye başladılar. Ben de arkan karıma sarılıp, karımın ensesini, boynunu, kulaklarını öpüyor, kalçalarını sıktırıyordum. Burak karımın dudaklarından göğüslerine, ordan da vajinasına inmiş, vajinasını diliyle dolduruyordu. Karım kalçasını bana yaslamış yarrağıma sürtünüyordu. Sonra burak karımı kucakladı ve amının içine iyice yerleştirdi. Karım bacaklarını burağın beline dolamış, küçük küçük devinim ediyorlardı. Ben de arkasından usulca karımın kalçasına girdim. Duşun altında karım burakla ikimizin kucağında, karımın pestilini çıkarıyorduk. Üçümüz de boşalana kadar karımı siktik ve yıkanarak duştan çıktık. Salonda birer yorgunluk sigarası daha içip döşek odasına geçtik. Uyuyacaktık, fakat karımın bizi rahat bırakmaya niyeti yoktu, sağında ve solunda yatan iki adet ufalmış aletle oynamaya başlamıştı bile. Bundan sonra sabahın ilk ışıklarına kadar, farklı pozisyonlarda karımı birkaç defa daha siktik ve uyuduk.
öğleye gerçek karımın iniltileriyle uyandığımda, karım burağın kucağında zıplıyordu. Uyandığımı izleyen karım elini yarrağıma atarak yarrağımı de uyandırmıştı. Burakla beraber karımı son bir defa tost yaparak siktik ve bu maceramızı bitirdik. Hoş bir duş ve kahvaltıdan sonra burağı uğurladık. Burak gittikten sonra karım beni öperek, “aşkım, yatağımda 2 çıplak erkeğin arasında uyandığımda bu görüntünün beni ne kadar azdırdığını anlatamam! Bana yaşattığınız akşam olağan üstü derecede güzeldi! ” diyerek defalarca teşekkür etti. Ben de, “aşkım asıl senin bana yaşattığın zevkler maksadıyla ben sana teşekkür ederim, harikasın karıcığım! ” deyip, karımı kucaklayarak yatağa götürdüm. Bir hoş öpüşüp seviştikten sonra yaşadığımız gecenin yorgunluğu ve mutluluğu ile birbirimize sarılarak derin bir uykuya daldık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir