Karımın Sürprizi Aklımı Başımdan Aldı

üç yıllık evli bir erkeğim ve karımı gerçekten fazla seviyorum. Karım 26 yaşında ben de 29 yaşındayım karım hoca, ben de hususi bir şirkette yönetici pozisyonda uğraşıyorum. Cinsel hayatımızda fakülte senelerinde başladı ve karımın bekâretini ben bozdum. Onunla tanıştığımda henüz bakire tecrübesiz bir kızdı başkaca son derece çekingen bir yapısı vardı onu yavaş yavaş açtım evvel sevişmeye ikna ettim daha sonra ise bacaklarını ayırarak bir gün içine girdim, bilgiyi yoktu ve planlı değildi. Ama öylesine kudurmuştum ki esasen onu sevdiğim maksadıyla ve ciddi düşündüğüm maksadıyla evleneceğimden ötürü kızlığını almıştım. Küstü ve uzun zaman benimle konuşmadı ama tekrar gönlünü almayı başarmıştım.
tabi bu anlattığımın üzerinden uzun yıllar geçti ve karımla yıllardır beraberiz, dediğim gibi birbirimizi fazla seviyoruz, hoş seviştiğimizi düşünüyorum karımı her sevişme de orgazma ulaştıramasam da tekrar de sık sık orgazm oluyor. Benim de gözüm ondan başkasını görmüyor sebebi dediğim gibi hem duygusal olarak hem de yatakta beni full anlamıyla doyuran bir kız. Şu anda buradaki hikâyeleri okurken karımın bana geçen gün yaptığı bir sürpriz aklıma geldi ben de yazarak paylaşmak istedim. Işten eve gelmiştim ve son derece stresli günler geçiriyordum işte fazla yoğun çalışıyoruz ve bu aralar maalesef şirketin baskısı üzerimizde. Bu arada ben karımdan yıllardır anal isterim ve onun kalçasını becermek maksadıyla yapmadığım şebeklik kalmadı ama kesinlikle bunu kabul etmiyor, hem fazla sağlıksız olduğunu hem de inancından ötürü kabul etmeyeceğini söylüyordu ama sevgi insana neler yaptırır şu anda size bunu anlatacağım.
dediğim gibi işten eve gelmiştim son derece yorgundum anahtarla kapıyı açtım içeri girdim karım ortalıkta görünmüyordu ben de salona bakınca bana fazla hoş bir sofra hazırladığını gördüm. Mumlar yakmış ve hoş bir masa hazırlamıştı, o da ayakta dantel, mini bir gecelikle bekliyordu. Doğal ki fazla memnun oldum gidip dudaklarını öptükten sonra derhal üzerimi değiştirip temizlenip giyindikten sonra geldim masaya oturdum. Birbirimizin gözlerinin içine bakarak hoş bir gece geçirdik ve şarap içtik. Romantic anların nihayetinde ise beni elimden tuttu döşek odasına gerçek götürdü derhal dudaklarına yapıştı. Beni yatağa uzandırdıktan sonra pantolonumu çıkardı ve sakso çekmeye başladı. Karımın hoş dolgun dudakların arasında yarrağımı görmek muhteşemdir ve bunu fazla severim. O bana sakso çekerken ben de onun kafası bastırarak daha da afiyet aldım ve uzun olmayan bir zaman içerisinde full anlamıyla sertleştim.
normalde karım saksoyu uzun olmayan tutar ama yukarı çıkmıyor bana uzun zaman aşağıda sakso çekiyordu. Bundan ötürü bugünün hususi bir gün olduğunu anladım ve kendimi rahat bırakarak bunun tadını çıkarmaya başladım. Taşaklarıma kadar yaladı, yarrağımı dişledi öptü okşadı kokladı ve ağzını da git geller yaparak beni boşalttı. Ben de suratına boşalarak cim cif keyfi yaşadım. Daha sonra yanıma geldi öpüşmeye devam ettik yatakta şaraplarımızı yudumladıktan sonra tekrar dudaklarımız birleşti ve ikinci seks maksadıyla karım tekrar aşağı indi, aynı şekilde tekrar bana sakso yapıyordu dur ben de seni memnun edeyim dedim ama bugün sana daha değişik bir şey sunacağım dedi. Asla aklıma gelmeyen bir şeydi sebebi karımdan fazla uzun vakit evvel anal seks istemiştim ama kesinlikle kalçasını bana vermiyordu hatta bundan vazgeçmiştim ve bunu da unuttu sanmıştım.
oysa o bugün bana anal seks vereceğini söyleyince gerçekten hem fazla şaşırdım hem de fazla sevindim. Sakso çekmesine gerek yoktu esasen öylesine kudurmuştum ki bu düşünce bile benim derhal erekte olmamı sağladı ve karıma heves etme canını en az şekilde yakacağım dedim. Derhal gidip banyodan bir vazelin getirdim ve karımın vücudunda aşağı inerek sakso çekmeye başladım. Evvel klitorisini vakumladı daha sonra deliğinin etrafını yaladıktan sonra bacaklarını güzelce havaya diktim ve kalça deliğine lisan atmaya başladım. Amacım onun kalçasını açmaktı sebebi bakire kalçasını ilk ben sikeceğim maksadıyla gerçekten onun canını yakmak istemiyordum. Sonradan bir parmağımı karıma sokmaya başladım ve ön tarafa gelerek klitorisini ağzıma aldım. Klitorisini vakumladı, parmaklarımı kalçasına sokmaya başladım ve iki parmağımı ona sokmayı başardım.
bundan sonra yavaş yavaş kalça deliğini açmıştım sikilme kıvamına gelmişti. Derhal karımı yatakta domalttım o da az değil, belini çukurlaştırdı, götünü tekrar güzelce dikleştirdi ve yusyuvarlak poposu karşımdaydı. Esasen kalça deliğini açmıştım ama parmaklamaya devam ettim derhal karımın arkasındaydım ve yarrağımı tutarak onun kalça deliğine sokmaya başladım. Ama öylesine dardı ki fazla zor giriyordu derhal aklıma vazelin geldi, evvel kendime daha sonra karımın kalçasına bolca krem sürdükten sonra sokmaya başladım. Bu sefer daha basit giriyordu tekrar de fazla dikkatli olmaya uğraşıyorum sebebi karım bana böyle bir şey sunmuşken onun canını yakmak olmazdı. Yarısına kadar girdikten sonra fazla minik hareketlerle tamamını soktum ve yavaş yavaş git geller yapmaya başladım.
karım ise altımda inliyor onun da hem haz hem de keder çektiği belliydi ama ona birazdan geçecek dayan bir tanem dedim ve sikmeye devam ettim. Bundan sonra kalçası güzelce ıslanmış ve açılmıştı ben de süratli şekilde şakşak sesleri eşliğinde kalçasını becerdim. Daha evvel hiçbir kız anal seks yapmamıştım karım da öyle ilk kez benimle yapıyordu. Birbirimizle bir ilki daha yaşadık. Ben onun arkasına onu sikerken haz alıyor musun diye sordum, evet fazla hoş dedi ve sikmeye devam ettim. Bundan sonra karımın yüzünü görmek istediğim maksadıyla onu sırtüstü yatırdım yatağa, ayaklarını havaya gerçek diktim ve kafasına gerçek getirerek kalça deliğini tekrar açılmasını sağladım. Tekrar arkasından girdim ve o da kendini bana gerçek bastırarak tamamını içine aldıktan sonra tekrar becermeye başladım. Evvel yavaş yavaş sonra süratli şekilde karımın kalçasını sikerken kendimden geçtim diyebilirim ama boşalmak istemiyordum ve aklıma diğer şeyler getirdim.
lezbiyen seks bu hatıra sonuna kadar yaşamak maksadıyla birkaç dakika daha dayandım ve fazla şiddetli bir şekilde karımın götünün içine boşaldım. Birkaç dakika öylece kaldık asla devinim etmedim karım da uslu bir kadın evladı gibi sözümü dinliyor ve ben ne dersem yapıyordu. O da devinim etmedi sonra içinden çıkınca menilerde benimle beraber dökülmeye başladı, kusursuz bir görüntüydü. Karımın kalçasına derhal bir öpücük kondurdum ve uzandım o da kendini temizledikten sonra yanıma geldi, kafası omzuma koydu ben de ona teşekkür ettim.
yıllar evvel fazla istiyordun sonra unuttun dedi, ben de hayır hiçbir vakit unutmadım her vakit aklımdaydın ama seni zorlamak istemedim dedim, o da biliyorum ben de ondan bundan sonra cesaret ettim dedi, peki mutlu kaldın mı diye sordum, evet fazla haz aldım deyince dünyalar benim oldu. Derhal karımı öptüm ve uykuya daldık. En yakın anda yeni baştan ikinci götten seksimizi yapmayı istiyorum. Henüz daha yapmadık ama bunun maksadıyla an kolluyorum diyebilirim. Sonuçta bir kez yaptıysa devamı da yetişir diye mi ben bunu umuyorum, bakalım vakit ne gösterecek.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir