Karimin Hikayesi

Vkarımın öyküsü

aşağıda anlatılanlar büsbütün gerçektir. Ve karım aracılığıyla anlatılmıştır. Karımla her vakit sikişirken hep diğer bir erkek aracılığıyla sikilmesini hayal eder, karıma da öyle söylerdim. O da, ben de bu fanzezileri kurarken geniş haz alırdık.

sebebi benim yarağım 15-16 cm kadardı. Hem vajinasından hem de götünden siker her sikişmede mutlaka fanteziler kurardık. Bir gün kızımın hocası okula toplantıya davet etti.

ben de karıma “sen git” dedim. O gün okulda sınıftançıkarken kızımın hocası karımı öpmek istemiş, ama karım buna müsaade etmemiş. Aradan bir kaç gün geçtikten bizim eve gelmiş. Esasen yaz günü olduğu maksadıyla ve kapımız her vakit aleni durduğu maksadıyla doğruca içeri girmiş. Karım şaşkınlıkla hoşgeldin demiş.

o da hoşbulduk demiş. Oturmasını söylemiş ama o oturmak yerine pantolonunun fermuarını yükleyip benimkinin neredeyse iki sert büyüklükteki yarağını çıkarmış. Karım büyülenmişcesine yarağına bakarken o karımın olabildiğince uzun olan eteğini oturduğu yerden havaya kaldırmış. Külotunu aşağı sıyırmış ve o koskocaman yarağını eline aldığı tükürükle ıslatıp karımın benim de herzaman fazla sevdiğim vajinasına sokmuş.

karım bir şey diyemeden onun koskocaman yarağını içinde hissetmiş. Canı biraz alev almış fakat hoşuna da gitmiş elbette. Bu ilk sikişmelerinde karım orgazm olamamış fakat o içinde biriken ne kadar meni varsa hepsini karımın amının içine boşaltmış.

benden biraz çekindiği maksadıyla bir ay kadar bana bir şey hissettirmedi fakat benim her vakit yaptığım gibi fantezileri anlatmamdan ve ona iri bir yarak yemesini ısrar etmeme dayanamıyarak bu hadiseyi ve daha sonra olanları da anlattı. Şayet bu hadise yayınlanırsa devamını da gelecek sefere anlatırım.

gönderen: ayhan

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir