Karimin Arkadasi Sevinc

Karımın dostu sevinç……

uzun vakittir karımın dostunu becermek istiyor bunu karımla yatarken fantezisini kuruyordum. Gün geldi bu fantaziyi karımada söyledim oda istersen sana ayarlarım dedi. Bu beni heyecanlandırdı.

onun hayaliyle günler geçti. Birgün eşim yazlığa çağrı etti. Daracım şortunun amının arasına girmesi üzerindeki yeşil badisinden fışkıran göğüslerini görünce benim yarak davul gibi oldu. Elindeki valizi alıp döşek odasına çıkardım oan belime sarılıp teşekkür ederken akşama süprüzü olduğunu söyledi.

acaba karım bahsettimi diye heves ettim. Gece bahçede yemeğe oturduk alkol muhabbetinden sonlarına gerçek masa altından ayağını yarağıma sürtmeye başladı. Ben esasen azmışım buna karşılık verdim. Karım köyden birşey alacağını söyleyip evden çıktıkta sonra sabırsızlandım yanına gittim.

o muhteşem göğüslerini yalarken yarağımı ellerinde okşuyordu. Salona attı o muhteşem kalçasını vajinasını yalarken inliyordu. Bacaklarını aralayıp vajinasına öyle bir koydumki ohhhhhhhhhhhhhhh sik beni kocacım diye inledim. Biran karım yanımızda belirdi meğer gitmemiş bizi izliyormuş.

oda katıdı aramıza. Hem karimi hem sevinci sabaha kadar becerdim. Karım sabah aynısını bende istiyorum benide diğer erkek sikecek dedi karımın başkasıyla sikişmek istemesi beni heyacanlandırdı. Eşim 38 yaşında olmasına karşın inanın 18lik kadın gibi. Evli çiftler bze yazın

gönderen: kaya

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir