Karımın Amını Sikerken Götüne Havuç Soktum

selamlar, ben almanya karlsruhe’den behzat. 37 yaşındayım ve evliyim. Seks konusunda çılgınca fantazilerim var. Bu fantazilerimden birini geçenlerde karımla gerçekleştirdim.
o akşam tanıdıklardan (okey partisinden) geç gelmiştik eve. Karımla beraber yatağımıza girdiğimizde uyuyamamıştım. Okey oynarken arkadaşımın karısına bakıp güzelce kudurmuştum esasen. Yani arkadaşımın karısı da öyle bir giyiniyor ki, azmamak elde değil. Okey partisi boyunca yarrağım kalkmıştı. Aklıma geldikçe uyuyamıyordum bir türlü. Yarrağım tekrar öyle bir sertleşti ki, full demir gibi oldu. Karımın arkasından sarıldım ve yarrağımı kalçasına sürtüyordum. Karım da uyuyamamış ve yüzünü bana gerçek döndü. O da esasen hazırmış ve sikişmek istiyormuş. Derhal karımın bacaklarını ayırdım ve vajinasını sakso çekmeye başladım.
karım hep sürpriz yapar bana, arada sırada amının kıllarını traş eder, kaymak gibi yapar vajinasını. Bu akşam de öyleydi. Karımın vajinasını öyle iştahlı bir şekilde yalıyordum, karım hazdan çıldırıyor ve inliyordu. Evlatlar uyanır ve döşek odamıza dalarlar diye korktum, kalktım derhal kapıyı kilitledim. Geldim ve kaldığım yerden sakso çekmeye devam ediyordum. Dudaklarımla karımın amının dilini yakalamıştım. Içimden (artık kurtuluşun yok! ) dedim ve daha şiddetli bir şekilde somuruyordum vajina dilini. Karımın vajinası sırılsıklam ıslanmıştı, çok dayanamadı, boynuma sarılıp şahsına gerçek çekti ve “hadi sik beni kocacığım, deliler gibi sik beni! ” dedi.
karıma, bu sefer onun hem vajinasını hem de kalçasını becermek istediğimi söyledim. “önce vajinamı sonra götümü sik. Götümü becerirken acıtma kimsesiz. ” dedi. “ikisini ani aynı zamanda becermek istiyorum! ” dedim. “nasıl olacakmış o? ” dedi. “bekle. ” dedim, sessizce kapıyı açtım ve mutfağa gittim. Pazardan taze alınmış havuçların en irisini kaptım. Döşek odasına geldiğimde karım vajinasını okşuyordu, doymamıştı halen. Elimde havucu görünce, “sen az değilsin. ” dedi ve gülümsedi. “domal karıcığım. ” dedim. Karım arkasını döndü ve domaldı. Yavaşca demir gibi yarrağımı vajinasına yerleştirdim ve ağır ağır pompalamaya başladım vajinasını. “daha süratli sik. ” diye inledi. Tempoyu hızlandırdım. Bu arada karımın da vajina kaslarını güzelce sıktığını hissediyordum.
bir mola durdum ve “hani iki deliğini de sikecektim karıcığım? ” dedim. “sik, ne yaparsan yap ama durma, vajinamı pompalamaya devam et! ” diye yalvarıyordu bana. Havucun ucuna biraz bebe kreminden sürdüm. Yarrağım bu arada halen karımın vajinasında, havucu yavaşca kalçasına sokuyordum. “acırsa söyle birtanem. ” dedim. Karım da, “devam et, kimsesiz yavaş yavaş sok havucu. ” dedi. Yarrağımı vajinasında kımıldatmadan tututyordum, kendimi havuca konsantre etmiştim, hepsi girsin diye uğraşıyordum. Nihayet havucun tamamını sokmuştum karımın kalçasına, yalnızca ucundan tutacak kadarı kalmıştı dışarda.
karımın vajinasında yarrağımı ileri arka oynattığımda, karımın vajinası okadar darlaşmıştı ki, adeta götten bile dar olmuştu. Yarrağımı karımın vajinasına zorla sokup çıkarabiliyordum. Çok da sabırsızlandım esasen, bir iki ileri arka yapınca, karıma, “ben boşalacağım. ” dedim. Karım da, “bekle beni, birlikte boşalalım. ” dedi. “tamam karıcığım, hazır olunca söyle. ” dedim. Birkaç saniye sonra karım, “evet, geliyorum…” diye inleyip boşalmaya başlayınca, ben de karımla aynı zamanda boşaldım. Okadar güzeldi ki daracık amcık becermek. Karım, “bunu hep tekrarlayalım kocacığım. ” dedi, demek ki benim olduğu kadar karımın da fazla hoşuna gitmişti bu şekilde sikişmek.
biraz dinlenip kendimize geldikten sonra, havuç sokma fantazimi daha da genişletmek istedim, ama karım benden evvel davrandı ve tersini, yani ‘havucu vajinasına ve yarrağımı götüne’ sokmamı istediğini söyledi. “ayrıca sebep havuç sokuyorsun, benim vajinama salatalık bile girer. ” deyince ikimiz de güldük. Sonra birbirimize sarılıp uyumuşuz.
sabah olduğunda, “günaydın aşkım. ” deyip öperek uyandırdı beni. Yüzünde munzur bir gülümseme, elinde de iri bir salatalık vardı…
hoşçakalın,

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir