Karımı Başkasıyla Becermemiz İkinci Bölüm

 swinger sexs seven dostlar sizi karımla beraber olmaya çağrı ediyorum. Karım bundan sonra sike doymuyor güncel geniş ve sert yarraklar arıyor. Sitede yer meydan hattından bize  ulaşarak sikişimize sizlerde katılabilirsiniz.
karım benim yanımda ilk olarak sert yarraklı bir erkek aracılığıyla sikildikten sonra fazla değişti, fazla memnun bir insan oldu, eviyle ve benle fazla daha çok ilgilenir oldu. Yani bayanların sekste full doyuma ulaşması lazım. Karımla sevişmelerimizde günlerce selimin onu sikişini anlatarak müthiş orgazmlar yaşadık. Fakat bundan sonra diğer birini bulmamızın vakti gelmişti, tek koşul bulacağımız erkeğinde siki en az seliminki kadar kocaman ve sert olmalıydı…
araştırmalar nihayetinde, benim işyerindeki otopark görevlisi muhittin’in yarrağının fazla geniş olduğunu öğrendim. Muhittin’le samimiyeti ilerlettim, onu alkol içmeye götürüp ağzını yokladım, uzun vakittir kimseyle sikişmemişti, evi’de olmadığından otoparkta yatıp kalkıyordu. Kendisini bizim eve çağrı ettim, “gel banyo yaparsın, yengen’de çamaşırlarını yıkar…” falan dedim. Önceleri olmaz dedi, fakat daha sonraki günlerde kabul etti, en nihayetinde kendisini bir gece bizim eve gitmeye ikna ettim. Karımı arayıp ‘kalın penis aş için’ hazır olmasını, muhittin’i getireceğimi söyledim. Karımın mutluluk içindeki çığlığını duymalıydınız. Kendi kendime (vay fahişe vay, sert penis deyince nasılda havalara uçtun! ) dedim.
muhittin’i gece pis çamaşırlarıyla beraber arabamla bağımsız bahçeli olan 3 katlı evime götürdüm. Karım kapıyı açtığında dilim tutuldu, hiçbirşey giymeseydi bu kadar ateşli olamazdı. Karımın üzerinde ak daracık bir giysi vardı ve iç çamaşırı giymediği derhal belli oluyordu. Başkaca ak giysi neredeyse şeffaf, memelerinin kapkara uçları dimdik olmuştu. Eminim amının suyu da bacaklarına gerçek akmaya başlamıştı. Tanıştırdım muhittinle karımı. Muhittin karımı gözleriyle pompalamaya başlamıştı bile, neredeyse beni unutmuştu.
karım yemekten evvel muhittin’in banyo gerçekleştirmesini istedi ve banyoyu gösterdi. Muhittin banyoya girdi. Karım derhal key deliğinden bakmaya başladı. Bir mola karım “ohaaa! Bu ne yaaa? ” deyince, ben “ne oldu karıcığım? ” dedim. Karım bana “hasan beni öldürsen bunu alamam! ” dedi. Bende “karıcığım sakin ol, istemezsen vazgeçeriz! ” deyince biraz rahatladı. Fakat ben muhittin’e karımı siktirmeden bırakırmıyım? Neyse muhittin banyodan çıktı, kendisine verdiğimiz şorttan neredeyse siki dışarı fırlayacaktı, utandı garibim. Bende “rahat ol, burası senin evin. ” dedim.
yemekte içkiler içildikçe meydan rahatladı, muhittin karıma iltifatlar yağdırıyordu ve bundan sonra el temasları başlamıştı. Karım, “hasan bir dans müziği açsana, dans edelim. ” dedi. Bende açtım ve karımı dansa kaldırdım. Neredeyse karımı ayak üstü sikecektim, ellerim kalçalarında, hatta götünün arasına elimi sokup duruyordum. Karımın kulağına “ne diyorsun deneyelim mi? ” dedim. Karım da “tamam, fakat bak söyleyeyim, canım yanarsa hiç siktirmem! ” dedi. Bende “tamam karıcığım…” dedim. Muhittinin yanına gittim ve “şimdi de sen dans et karımla. ” dedim, onu zorla kaldırdım ve sevgili karımı kollarına bıraktım. Muhittin kendinden geçmiş, o devasa penisini karımın göbeğine dayamış dans ediyordu. Bir mola karım muhittinin ellerini götüne gerçek indirtti. Muhittin bana baktı, bende kafamla “devam! ” dedim. Muhittin bundan sonra neredeyse karıma yumuldu.
bundan sonra ok yaydan çıkmıştı. Karım muhittin’in ellerinden tutup üst kattaki döşek odamıza götürdü, ve bende onları seyretmeye başladım. Muhittin karımın üzerindeki tek parça elbiseyi tek seferde çıkarttı. Çırılçıplak kalan karım derhal eğilip muhittinin şortunu indirdi. Aman tanrım, o ne şekil bir penis öyle! Başı yumruk kadar, gövdesi aşağı gerçek kalınlaşıyor ve en az 25 cm var! Karım muhittinin yarağını ağzına almaya çalıştı, fakat olmadı, yanlarından diliyle sakso çekmeye başladı. Muhittin’de elleriyle karımın memelerini mıncıklıyordu. Ani biraz hoyrat davranmaya başladı ve karımı tutup yatağa fırlattı, “seni fahişe! Beni çıldırttın! ” dedi ve karımın kadın vajinası gibi tertemiz olan vajinasını sakso çekmeye başladı. Fakat ne sakso çekme! Adamda bir lisan var, upuzun!  swinger sexs
karımın inlemeleri yükselerek artıyordu. On dakika yaladıktan sonra şu anda dizi o devasa siki karımın vajinasına sokmaya gelmişti. Muhittin bu işi gerçekten fazla iyi biliyordu, asla çabuk etmeden yarrağının kafası karımın o daracık amının üzerinde daireler çizerek gezdiriyor, mola dizi yukarıdan tükürüyor ve bazende yarrağının sert başını karımın amının içine hafiften itip yeni baştan çıkarıyordu. Bu bile karımın defalarca boşalmasına neden olmuştu, döşek karımın vajina suyundan sırıl sıklam oldu. Karım “artık sok! Hepsini istiyorum! ” diye mırıldanıyordu. Muhittin bundan sonra zamanının geldiğine inanmış olsa gerek ki, penisini birden karımın vajinasına soktu! Karımdan bir feryat geldi ve sesi bir daha çıkmadı. Derhal karımın yanına geldim, belli belirsiz mırıldanıyor, “hasan söyle çıkartsın, ölüyorum…” diyordu. Swinger sexs maksadıyla sitede yer meydan nuamradan arayın derhal.
muhittin biraz çekti öylece bekledi, ve yeni baştan hafiften soktu. Karımın inlemeleri yeni baştan başladı, adeta alışmıştı. Muhittin bundan sonra karımın vajinasına girip çıkmaya başladı, fakat yinede hepsini sokmuyordu. Bu adam bu işin ustasıymış meğer. Böylece karımı belki onbeş dakika becerdi. Karımın inanın kaç kere boşaldığını ben sayamadım. Muhittin bundan sonra hızlanmaya başladı ve “geliyorum! ” diye böğürerek, tüm menilerini karımın vajinasına boşalttı. Bir zaman öylece bekledi, siki biraz ufalınca çıkarttı. Fakat çıkartırken ‘flop’ diye bir sound çıktı, adeta şişe tapası açıldı. Karımın vajinasından bir döl akıyor, resmen bir çay bardağını doldurur. Sonra öylece yan yana yattılar. Ben karıma “nasıldı karıcığım? ” dedim. Karım memnun bir şekilde, “müthişti! Sana nasıl teşekkür etsem azdır kocacığım! ” dedi.
biraz dinlendikten sonra karım elini tekrardan muhittinin sikine attı ve biraz sonra o penis önceki haline geldi. Karım “şimdi dizi bende! ” diyerek muhittinin üzerine ayrılıp, penisini vajinasına hizaladı ve üzerine oturdu. Fakat bir zamanda eli boşluğa gelince muhittin’in 25 cm’lik siki karımın vajinasında tümden kayboldu. Ben bile şaşırdım, karım bu siki nasıl aldı içine diye. Böylece oturup kalkarak beş dakika kendini siktirdi karım. Daha sonra muhittin karımı domaltıp karnının altına bir yastık koydu ve anal seks karımın vajinasına sikmeye başladı. Karım bundan sonra hepsini içine rahatça almaya başlamıştı. Bu git geller anında bende katıldım ve yarrağımı karımın ağzına verdim…
birazdan muhittin sırt üstü yattı, karım da üzerine. Muhittin karımı vajinasından becerirken bende karımın hoş kalçasına anal seks yarrağımı soktum. Karım bundan sonra hazdan kafası sağa sola sallıyor, muhittinin her yerini morattarak tırnaklarını geçiriyordu. Bu sefer karıma gerçekten bir şey olacak diye korktum. Karımı selimle bile böyle görmemiştim, belki beş dakika titreyerek boşaldı ve muhittinin üzerine yığılıp kaldı. Fakat ben karımı götünden pompalamaya devam ettim. Full gelecekken, karımı sırt üstü yatırdım ve tüm menilerimi yüzüne, memelerine ve göbeğine boşalttım. Bu arada muhittin’de 31 çekerek karımın üzerine menilerini boşalttı. Mübarek adeta işiyor, bir insandan bu kadar meni geldiğini ilk kez görüyordum. Karımın bedenini dölle sıvadıktan sonra, muhittinle beraber banyoya geçtik.
biz yıkandıktan sonra sigara içmek maksadıyla salona indik. Karım şahsına gelince o da banyoya gidip yıkandı. Sonra salona indi ve ikimizinde kucağına uzandı, “erkeklerim benim, ikinize de teşekkür ederim, beni yarrağa doyurdunuz! ” dedi ve muhittin’e “ne vakit istersen gelip beni sikebilirsin! ” dedi. O günden sonra muhittin karımın ikinci kocası oldu, uzun vakit karımı becerdi, ben seyrettim. Bazen bende katıldım ve üçlü birlikte olduk. Swinger sexs maksadıyla  değişiklikler arıyoruz… sitede yer meydan hattından bizi arayıp 3 şahıs olabilirsiniz.  swinger sexs
bir eski hikayemizi okumak maksadıyla tiklayiniz.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir