Karım Yokken, Komşularım Arzu ve Nursen’le

merhabalar, sizlere, yan dairedeki ve muhalif apartmandaki komşularım istek ve nursen’le yaşadıklarımı izah etmek istiyorum. Baldız ameliyat oldu ve istirahat etmek maksadıyla yazlığına gitti. Giderken karımla gençları da yanına istedi, şahsı iyileşene kadar hem yardım etmeleri hem de tatil yapmaları maksadıyla. Ben çalıştığım yerden lisans alamadığım maksadıyla istanbulda kaldım.
yan dairede oturan istek, 30 yaşında, dolgun dik memeleri, engelsiz bedeni, yuvarlak göte, sütün gibi bacaklara sahip, fazla hoş bir kız. Aynı apartmanda, aynı katta ve yan yana dairelerde otururuz. Arzu’nun öküz gibi bir kocası var, yıllardır adamla tesadüfen merdivenlerde karşılaşırız, kafası çevirir geçer, ne merhaba verir ne konuşur. Istek ise full bilakis, yanlız görsün merhaba da verir konuşur da. Ben evde olayım olmayayım, karımla görüşmeye eve de yetişir.
bir de full muhalif binada oturan nursen var. 50 yaşında, fazla hoş ve alımlı bir kız. Kadife gibi teni var, memeleri dolgun ve hoş. Vücüdu beygir gibi, yuvarlak kocaman göte, sütün gibi bacaklara sahip. Karımın bacaklarda selülit var onda yok. Nursen’in kocasıyla samimiyim, nerede görüşsek konuşuruz, balkondan balkona sohbet ederiz. Nursen ise mahcup, onunla birşeyler olacağını tahmin ediyordum fakat samimiyeti kuramıyordum bir türlü. Ben işte oldugum zamanlar, karımla sohbet maksadıyla eve gelip gider. Karım dahi nursen’e hasta olmuştu, “ne hoş kız, biz onun yaşında ne duruma geliriz kimbilir? ” diyordu her vakit.
karım gideli bir hafta olmuştu. Cuma günü aşırı sıcaktan turşu gibi olmuştum, eve geldim bir duş aldım, gece geç zaman balkona masa kurdum. Bir şişe de rakı açtım. Balkonda şort ve atletle oturmuşum, ağır ağır içkimi içiyorum, nasıl olsa yarın işe gitmiyordum. Geç zaman olmuştu, bizim binada ve muhalif binada ışıklar yavaş yavaş kapanıyordu. Galiba herkes yatmaya gitmişti ve yalnızca ben kalmıştım…
saat 02:00 civarında bizim yan komşunun balkon lambası yandı. Balkonlarımızın arasında 2 metre ara anca var. Onların balkon pima-pen pencereli. Arzu’yu gördüm, hem de çırıl-çıplak. Başını bizim balkona gerçek döndürünce beni gördü ve derhal camdan uzaklaştı. Az sonra üstüne askılı bir tişört altına da uzun olmayan bir şort giymiş, balkonun camını açtı ve “iyi akşamlar erol bey. Bizim herif horul horul uyuyor fakat valla ben bu sıcakta uyuyamadım…” dedi. “iyi akşamlar istek hanım, evet fazla ateşli, fakat bizim balkon serin! ” dedim. “ooh ne ala, serin balkonda rakı sefası ha? ” dedi. “buyur gel, bir dublede sana ikram edeyim. ” deyince, “peki, iki dakika geleyim bari! ” dedi.
kalkıp kapıyı açtığımda istek kapıya gelmişti bile. Tişörtün altında südyen olmadığı göğüslerinin sivrilmiş ucundan belli oluyordu. Balkona geçtik. “hemen balkonun ışıgını kapat, kimse görmesin bizi gecenin bu saatinde. ” dedi, kapattım. Arzu’ya alkol doldurdum ve karşılıklı içmeye başladık. Az sonra ağzımı aramaya başladı, “demin beni camdan gördün mü? ” diye sordu. “evet, uzun olmayan bir süreliğine de olsa, o mükemmel bedenini ve göğüslerini gördüm, fakat derhal kaçtın! ” dedim. Bu arada masanın altından bacaklarını benim bacaklarıma değdiriyordu…
elini tuttum, tepki vermedi, öpmek istedim, fakat, “bir izleyen olur! ” dedi. “bu saate kim görür? ” dedim ve öpüşmeye başladık. Gögüslerini açtım vakumluyorum. Istek da şortumdan yarağımı çıkardı, biraz eliyle oynadıktan sonra ağzına aldı vakumlamaya başladı. Sikimi gırtlağına kadar dayıyordum. Nihayetinde ağzına boşaldım, hepsini yuttu. Tişörtünü aşağı çekti, “ben gidiyorum, sen de fazla içme! ” dedi ve derhal gitti. Yuvasından de bana bir öpücük gönderdi ve ışığını söndürdü. Ben de yarım kalan rakıyı içtim ve gittim uyudum.
sabah kapının ‘zırıl zırıl’ çalan zil sesiyle uyandım. Ben bu gelen arzu’dur diyerek kapıyı açtım, fakat gelen nursen’di. Altımda şort vardı, belden yukarı çıplak olduğumdan olsa gerek, tekrar mahcup bir tavır takındı. Mecburen, “buyur abla…” dedim. Nursen de, “ee… şeeyy… eşinizi kaç gündür görmedim de, heves ettim, hasta falan değil ya? ” dedi. Bu onunla ilk kez konuşmamız oluyordu. Karımın yazlığa gittiğini söyledim ve “buyur, içeri geç. ” dedim. “yok, gideyim o vakit. ” dedi.
bu fırsat kaçar mı, ısrar ettim, “gidersin daha. Buyur gir, iki laflarız! ” dedim ve içeri aldım. Halen mahcup duruyordu, ona fazla mahcup olduğunu söyledim, “yapım böyle. ” dedi. Biraz havadan sudan sohbet ettik. Bir mola, kendisinin fazla hoş ve bakımlı olduğunu söylediğimde, “bilmem… ben bundan sonra gideyim…” dedi ve kalktı. Ellerini tuttum, “gitme kal, kaç senedir ilk kez konuşuyoruz! ” deyince, “sizi izleyen de bana aşıksınız zanneder, fazla hoşsunuz valla! ” dedi.
“aşık sayılırım, seni ne vakit görsem, muhalif konulmaz bir duyguyla seni istiyorum. ” deyip, nursen’in dudaklarını öpmeye başladım. O da beni öperek karşılık veriyordu, öpüşerek döşek odasına geçtik. Derhal onu çırıl-çıplak soydum. Mükemmel bir bedeni ve kaymak gibi vajinası vardı. Nursen’in göğüslerini vakumluyordum sırayla. Sonra kaymak gibi vajinasına indim, yaladıkça nursen inliyordu. Derken ben de soyundum ve yatakta 69 olduk. Nursen’in vajinasını sakso çekiyor, kalçasına parmağımı sokuyordum. Nursen de burnundan soluk alarak yarağımı vakumluyordu.
az sonra nursen’i dört ayak pozisyonuna getirdim, beygir gibi kalçalarının arasından vajinasına girdim ve pompalamaya başladım. Ben siktiçe nursen inliyor, “daha süratli sik beni, daha kalın sik! ” diyordu. Epeyce bir siktikten sonra beraber boşaldık. Yarağımı vajinasından çıkardığımda, nursen’in vajinası ve benim yarak sırılsıklam olmuştu.
nursen derhal döndü ve “getir yarağını ağzıma. ” dedi. Yarağımı ağzına aldı, güzelce bir emdikten ve diliyle temizledikten sonra yatağa uzandı ve “tek kelimeyle mükemmel! ” dedi. Ardından, “sana muhalif sebep mahcup olduğumu anladın mı şu anda? Benim altıncı hissim kuvvetlidir, seni daha ilk gördüğümde aramızda neler olacağını tahmin etmiştim. ” dedi. Ben de, “peki, sebep geldin o vakit? ” deyince, “gece balkonda seni istek ile öyle görünce sabırsızlandım bundan sonra. ” dedi.
nursen’in dudaklarını öptüm ve “götten de sikmeme lisans varmı? ” diye sordum. “sik fakat, ilk sensin bilesin! ” dedi. Yarağımı ağzına aldı kaldırdı ve kalçasını döndü bana. Ben de kalçasını sakso çekmeye başladım, güzelce ıslatıp yarağımın başını soktum. Nursen başını döndürüp bana baktı, yüzü kıpkırmızı olmuştu. Penisimin tamamını kalçasına soktuğumda, nursen, “sevgilim yırttın götümü! ” diye inliyordu. Birkaç defa sokup çıkardıktan sonra içine boşaldım.
ardından birbirimize sarılıp, bir saaten çok uyuduk. Sonra kalktı, giyindi ve dudaklarımdan öperek, “sonra görüşürüz sevgilim! ” deyip yuvasına gitti…

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir