Karım ve baldızımla güzel bir tatil

Bir bilse onu kadın kardeşi ile aldattığımı ikimizi ani tavana asardı fakat kadın kardeşinden rahatsız olmayacağını ve ondan kuşku duymayacağını bildiğim maksadıyla rahattım. Aradan bir kaç gün geçmişti tatil maksadıyla yazılım yapmıştım tatile gideceğini bilen toy sevimli baldız, bana sürpriz yapmış bir otelde oda tutarak beni davet etti.
ensest swinger küme sexotele geçtiğimde oda kapısını açarken üstünde deli bir tanga ile karşıma geçti ve beni fazla şaşırmıştı. Odaya girdim ne hoş bir şeysin sen bu ne dediğimde her şey senin maksadıyla yakışıklı erkeğim seninim beni unutmadığın maksadıyla sana fazla teşekkür etmek istedim.
odaya girdiğimizde üstünde olan al tanga beni bir hayli ereksiyon etmişti sabırsızlandım o an onu altıma alıp bağırtmak istiyordum. Fakat çabuk etmemi istemeyen baldız her şey sakin ve fantezi yaparak geçecektir dedi. Uzun vakittir böyle bir şey yaşamamıştım devamlı diken üstünde onunla birliktelik kurmuştum. Fakat bu sefer kimseler yok ikimizde rahatız ve otelde bizi basacak ve rahatsız edecek kimseler yoktu.
üzerime geldi deli sevişmeye başladık o ateş saçan dudakları ile beni yaladıktan sonra dizi bana gelmişti. Onu ne kadar biran evvel becermek istesem de o kadar tatlıydı ki derhal becerip boşalmak olmazdı. Kadının isteğini bozamazdım uzun zaman seks yaptık sakso çekme yutmalar ve farklı pozisyonalardı seks gerçekleştirmek olabildiğince afiyet verici olmuştu. 2 saat boyunca durmadan ilişkiye girdik kendini muhafaza eden baldızımı vajinasından bir kaç kez becerdim ve içine boşalmıştım.
orada afiyetli dakikalar yaşadıktan sonra eve geçmiştim. Ertesi gün esasen tatile gitmek maksadıyla hazırlandık ve arabaya binip tatile gitmiştik. Tatil maksadıyla balıkesir tercihim olmuştu müsait kampanyalı bir otelde yerimi ayırtmıştım. Otele gittiğimizde baldızın odasını bilerek yanımızda tutmadık arada giderim diye odamıza geçtik dinlendikten sonra ilk gecemi karımı becermekle geçmişti.
küme sex öyküsü
senelerin deneyimi olan eşim sekste tabi kusursuz baldızımın on sert neredeyse fakat baldız taze bir balık onu sakso çekmek daha zevkli, neyse karımla ilk gecem iyi geçmişti o kadar fazla hoş seks yaptık ki uzun vakittir onu böyle deli ve seksi görmemiştim. Sabaha kadar enerjisi bitmek bilmediği maksadıyla bir hayli sikiş yaptık hatta kaç kere boşaldığımı bile bilmem. Sabahladıktan sonra uyuduk o erken kalktı tekrar fakat ben geç saatlere kadar uyudum. Sonra kalktım ailemle bir aş yedikten sonra gezmeye gitmiştik.
baldızımın gözleri devamlı bendeydi akşam ona uğramadığım maksadıyla fazla kızgındı. Gözlerinden okuyordum fakat bu akşam kati gelmemi söyledi gizlice tabi gitmem lüzumlu onu kaybetmek istemezdim. Akşam oldu karımı uyuttuktan sonra onun odasına geçtik kapıyı açtığı gibi sekse susamış gibi bekleyen baldız, beni yiyecekmiş gibi duruyordu yanımda bende bir eski gün o kadar fazla seks yapmıştı ki yorgundum fakat onun taze bedeni tekrardan bana enerji kattı ve onu uzun ve zevkli bir posta becerdim oda ikimize ani yetmişti ve tatil bitene dek bir karıma bir baldızıma dayayarak tatili kusursuz geçirmiştim.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir