Karım Komşumuzun Karısıyla Seks Yapıyormuş

karımla şiledeki yazlığımıza akşam geç saatte varıp, yorgun argın yatıp uyumuştuk. Ertesi sabah karım uyanmış benim uyanmamı bekliyordu. Gözümü açtığımda, “günaydın hayatım! ” dedi. “günaydın! ” diyerek dudaktan ufak bir öpücük verdim. Karım, “mmmhhh, tadı damağımda kaldı! ” dedi. “devam o vakit! ” dedim. Karım akşam ince bir v-yaka penye ile yatmış, içinde südyen de yoktu. Ben de büsbütün çıplağım. Karımın göğüslerine elimi götürdüm, göğüs uçlarıyla oynamaya başladım. Karım da beni öpmeye başlayınca sevişmeye dönüştü meslek. Yarrağım kalkmıştı. Sevişirken karım ayağını yarrağıma değdirdi ve “canım seninki ‘hazır kıta’ gibi bekliyor galiba! ” dedi. “evet, senin maksadıyla bekliyor! ” dedim. Karım da gülerek, “her zamanki hali! ” dedi. Sabah serinliğinde pike altında biraz oynaştık ve karımın vajinasına elimi attığımda sulanmıştı, “bak onların da canları istiyor hayatım! ” dedim. “evet istiyorlar! ” dedi. Ben sırtüstü yatıp, karım üstüme çıktı, vajinası yarrağıma denk gelecek şekilde, beni öpmeye başladı…
karımla öpüşürken bir yandan da göğüslerini elliyorum. Karımın göğüslerinden asla vaz geçemiyorum, beni aşırı ereksiyon ediyorlar. Karım dayanamadı, “canım içime gir hadi! ” dedi. Derhal alttan yarrağımı vajinasına yerleştirip sikişmeye başladık. Karım üstümde inip çıkıyor, ben alttan pompalıyorum. Karım sikişirken fazla konuşkandır, konuştukça ben hızlandım. Fazla geçmeden karımın orgazm olmaya yaklaştığını hissettim, “hadi canım daha süratli, daha süratli! ” demeye başladı. Orgazm olacağı vakit o an kafasına ne gelirse söyler, ben de ek yapar, güzelce ereksiyon ederim. Karım titremeye başlayıp vajinasını kıstırınca, ben de kendimi tutmayı bırakıp, döllerimi saldım karımın vajinasına. Aynı zamanda bellerimiz geliyordu. Karım o durumda devinim etmemi pek istemez, bunu bildiğim maksadıyla ve onu çıldırtmak maksadıyla, halen sikmeye devam ettim. Karımın birinci orgazmı bitmeden, ikincisini oluyordu. Biran güzelce çılgına döndü ve haz çığlığı attı! Tatilimizin birinci gününde bu şekilde sikişmek, karımla ilk kez sikişmemizi hatırlattı ban, adeta ilk sikişmemizi yeni baştan yaşamıştık.
karım banyoya girdi, ben de biraz uzandım. Yorgunluktan uyumuşum. Bir müddet sonra karım beni uyandırdı, “hayatım kalk duşunu kırmızı, kahvaltı hazırlıyorum! ” dedi. Kalkıp duşumu aldım. Üstüme yalnızca kolsuz ak atlet giydim, altına da külot giymeden yalnızca şort giydim, indim aşağıya. Baktım karım mutfakta yok, meğer kahvaltıyı kamelyaya hazırlamış. Yanına gittim, dudaktan öpücük verdi. Karımın dudakları herzamanki gibi fazla tatlıydı. Karıma giysisi maksadıyla iltifat ettim, karım da, “tek parça da, ondandır! ” dedi. “nasıl? ” dedim. “böyle işte! ” dedi. Meğer içine asla bir şey giymemiş, vücudunun bütün numaraları meydanda, gögüsleri dik olduğundan tepeleri büsbütün belli oluyordu. Mutfağa gidip gelirken yürüdüğünde, anal seks karımın kalçası de fazla ateşli görünüyordu.
kahvaltıya oturduk. Tatilin de verdiği keyifle kahvaltımızı yaptık, üzerine afiyet çayı içiyor, sohbet ediyorduk. Yazlığın karşısına, fren sesinden bir arabanın park ettiğini duyduk. Kimdir acaba derken, karım, “ben bakarım canım. ” dedi ve ön kapıya gitti. Ben de heves edip masadan kalktım, ön kapıya gerçek baktım. Gelen istanbul’dan komşumuz sevinç hanımdı. Karımla sarmaşdolaş oldular, (yanlış görmediysem dudaktan! ) öpüştüler. Ben de hoşgeldiniz demek maksadıyla yanlarına yaklaştım. Karım, “ne iyi ettiniz de geldiniz! ” dedi. Sevinç ise, “hayır gelmedik, ben kimsesiz geldim! ” dedi. Karım şaşırmıştı, “niye, eşin de gelseydi…” falan dedi. Sevinç, “gelemez, o bu yaz yok. ” dedi. Karım, “hayırdır? ” dedi. “avrupaya meslek maksadıyla gitti, en az iki ay yok. ” dedi. Ben de yanlarına gittim, “olsun, güzel geldin! ” deyip yanaklarından öptüm, “boşver eşini, sen de burada bizimle tatilini yaparsın! ” dedim. Karım da, “zaten ben çağrı ettim neşe’yi, eşinin avrupaya gideceği belliydi, hayatım sana sormadım fakat, neşe’ye gelirsen kapımız aleni demiştim. ” dedi. Ben de, “tamam canım, doğal ki olur! ” dedim. Kamelyaya geçtik, çay ikram ettik. Oturduk biraz sohbet falan ettik. Sevinç istanbul’dan aynı binadan alt komşumuz, yaşlarımız aynı sayılır, onların da gençları olmadı. Sık sık görüşürüz onlarla.
çaylarımızı içtikten sonra karım, “sofrayı toplayalım da muhabbete devam ederiz. ” dedi. Ben de, “tamam hayatım. ” dedim, bahçeyi dolanmaya çıktım. Çiçeklere biraz su verdim. Kuruyan bir iki dal vardı, onları keserken baktım karım yanıma geldi, “hayırdır hayatım? ” dedim. Karım, “kusura bakma canım, senden habersiz neşe’yi yazlığa çağrı ettiğim maksadıyla, kızmadın değil mi? ” dedi. “olur mu hayatım, niye kızayım, komşumuz, ne olacak, sırtımda mı taşıyacam, iri yazlığımız var, bir odasında da o yatar kalkar! ” dedim. Karım da dudaklarımı öperek, “aslan kocam! Sevinç bizim odanın yanındaki odada kalır. O vakit kırmızı şu kayi, arabasında valizi varmış, getiriver! ” dedi. Ağaçların dallarıyla uğraşmayı bıraktım, derhal gittim. Arabasını da içeri, garaja aldım. Valizlerini indirdim, karımın tahsis ettiği odaya koydum, aşağı indim. Karıma, “tamam hayatım, arabasını da içeri aldım, dışarıda kalmasın. ” dedim. Karım da, “iyi etmişsin canım! ” dedi. “neşe nerede? ” diye sordum, “duşa girdi. ” dedi. “valizlerini güncel bıraktım, temiz birşeylere gereksinimi varmıydı acaba? ” dedim. Karım da, “ben şu anda gider ona sorarım. ” diyerek neşe’nin yanına gitti.
bir müddet sonra karım ve sevinç kol kola geldiler. Karım ateşli giyinir, beni ereksiyon etmek maksadıyla giyim konusunda elinden geleni yapar, fakat neşe’nin de karımden aşağı kalır yanı yoktu hani. Hatunlara, “hayırdır, seksilik konusunda birbirinizle yarış mı ediyorsunuz? ” dedim. Sevinç, “ne haddime! ” deyip karımın beline sarıldı, “o benim kankam, niye yarış edeyim ki? Biz birbirimizi asla üzmedik şimdiye kadar, bundan sonrada olmayacak! ” dedi. Karım da, “doğru hayatım, neşe’yi niye kıskanayım ki? Sevinç benim en iyi arkadaşım, kırmak istemem neşe’yi! ” dedi. Ben de, “benim korkum o değil…” dedim. Karım, “ya ne ki korkun? ” dedi. “neşe’yi benden kıskanıp yanlış yapmandan korkuyorum! Baksana neşe’ye, fazla ateşli, çekici! Yani gözüm falan kayar, sen de yanlış anlarsın hayatım! ” dedim. Karım bana, “olmaz öyle şey, ben seni neşe’den kıskanmam, fakat sen de beni kıskanma neşe’den! ” dedikten sonra, neşe’yi yanağından öperek, sıkı sıkı sarıldı ve “canım arkadaşım, ne istersen yap ben kıskanmam seni, yeter ki üzmeyelim birbirimizi bu uzun olmayan yaşamda! ” dedi. Ben de kalkıp karımın dudağına öpücük kondurdum ve “tamam ozaman hayatım! ” dedim. Sevinç de, “ben sizi bu yönden fazla seviyorum! ” dedi…
neşe’ye, “odana yerleştin mi? ” diye sordum. “evet, yerleştim. ” dedi. “bir eksiğin olursa söyle! ” dedim. “tamam, söylerim! ” dedi. Karım da, “hadi toparlanalım da çarşıya inelim, alış veriş yapalım biraz, bu iki güzelliğe biraz masraf etsin kocam! ” dedi. “ne masrafı canım, seve seve! ” deyip, çarşıya gittik. Biri sağımda, biri solumda, ikisi de koluma girdi, çarşıda gezerken. Alacaklarımıza baktık, hoşumuza gideni aldık. Bir mola karım, “canım bana bunlardan kırmızı! ” dedi. Ben de, “sadece sana olmaz, neşe’ye de alalım! ” dedim. Karım, “doğru diyorsun. ” dedi ve iki tane şile bezi gecelik, iki tane gömlek aldık. Vücut denemesi yapacaklardı. Ben, “ne gerek var, esasen bol giysi! ” dedim. Karım, “olur mu hayatım, yinede denemek lazım! ” dedi ve denediler, gerçek vücudu aldık. “hadi içimden geldi, size birer ekip da bikini alayım! ” dedim. Sevinerek, “tamam! ” dediler. Bikini satan bir mağzaya girdik. Mağazada sınama kabini yoktu, “ee, burda sınama nasıl olacak? ” dedim. Mağzacı kadın, “ben denemek arzulayanların önlerine havluyu tutuyorum…” dedi. Bu düzenek karımın hoşuna gitmemişti. Ben de karıma, “sen tut, sevinç denesin ozaman? ” dedim. “olmaz, boşver, göz kararı alalım, evde deneriz, vücut olmazsa getirir değişiriz! ” dedi. Bana da bir şort ve hasır şapka aldık, güneş yağı, krem falan derken marketten de alacağımızı aldık, eve gittik.
eve varınca ben bahçede oturdum, karım, “biz aldıklarımızı bir deneyelim! ” diyerek, sevinç ile bizim döşek odasına çıktılar. Epey bekledim gelmediler, ben de bakmaya çıktım. Koridora gelince yatakodasını görebiliyordum, karım büsbütün çıplak, güncel aldığımız bikini elinde giymeye uğraşıyordu. Koridorda biraz durdum izledim. Karım bikinin altını giydi, üstünü giyerken sevinç yardım etti ve “hayatım hoş oldular! ” dedi ve eliyle karımın göğüslerinin altından yukarı gerçek destekledi. Aslında o bahane ile karımın göğüslerini ellemiş oldu! Beni görmüyorlardı. Sevinç de büsbütün çıplak soyundu. Neşe’nin vajinası kalçası ve memeleri mükemmel görünüyordu. Altını giydi, üstünü giyerken karım da ona yardım etti, neşe’nin yaptığı gibi, karım da neşe’nin göğüslerini yokladı! Fakat ne yoklama! “hayatım bunlar dışarı taştı gibi sanki…” dedi, bikininin üst parçasının içine elini sokup, göğüslerini yerleştirdi ve “şimdi oldu işte! ” dedi. Sevinç de, “tamam hayatım, hoş oldular, hoşlandım! ” dedi ve karımın dudaklarından öpmeye başladı! Gördüklerime inanamıyordum, karım da eğlenceye karşılık veriyordu ve resmen birbirlerine sarıldılar ve öpüşüyorlardı !
bunları izlerken ne düşüneceğimi bilemedim, fakat sikimin kalktığını hissettim! Yavaşça arka aşağıya gidip, aşağıdan, “hayatım nerde kaldınız? ” diye seslendim. Karım da, “gel canım buradayız! ” dedi. Odaya girdiğimde sarılmayı ve öpüşmeyi bırakmışlardı. Ikisi de aynanın karşışısında dikiliyor ve bikinili vücutlarına bakıyorlardı. “ooo fazla hoş olmuşlar, full yakışmışlar! Güle güle giyin! ” dedim. Karım dudaklarımdan öperek, teşekkür etti, sevinç de yanağıma öpücük kondurarak, “teşekkür ederim! ” dedi. “asıl ben size teşekkür ederim, sayenizde gözüm gönlüm bayram yaptı! ” dedim, güldüler.
karım, “sen denemeyecekmisin? ” dedi. “sonra bakarım. ” dedim. Karım ısrar etti, “olmaz şu anda bak da hale göre değişiriz! ” dedi. “canım dar gelecek hali yokya, şort bu! ” dedim. “olur mu hayatım, yinede yakışıyor mu diye bir dene! ” dedi. “tamam, ver şortu! ” dedim. O zamanda sevinç, “ben çıkayım da rahat denesin. ” dedi. Karım, “olur mu, ne ilgi, yabancı değilsin ya! Kocam senden mi utanacak? ” dedi. Ben de giysilerimi çıkardım yalnızca küçücük külotum kaldı. Tabi durumlarından ereksiyon olduğum maksadıyla benim sik aşırı canlıydı ve külottan abes görünüyordu, elimle önümü kapamaya çalıştım. Karım, “ne o, rahatsız oldun galiba? ” dedi. “hayır, niye rahatsız olayım ki? ” deyip şortu külodumun üstüne giydim. Karım, “denizde de böylemi giyeceksin? ” dedi. “evet! ” dedim. “olmaz ya, şortun içinde külot olur mu? Mayo olsa neyse! ” dedi. Ben de, “denize giderken altıma mayo giyerim. ” dedim. Karım, “çıkar da, kırmızı şu mayoyu altına giy! Nasıl olsa birazdan denize gidecez, hazır olsun! ” dedi. Karımı kıramayıp şortu çıkardım, arkamı döndüm külotumu çıkardım ve “ver mayomu! ” dedim. Karım vermedi, “dön de giy! ” dedi.
önümü döndüm, yarrağım kazık gibi olmuş, yüzüm kızarmıştı. Ikisinin de gözleri kalkmış sikimdeydi. Sevinç, “helal size ya canlarım, gerçekten değişik kişilersiniz! ” dedi. Karım da, “asıl sana helal, bu vaziyeti kınamadığın maksadıyla, sebebi ben arada gizlilik olmasın diye böyle yaptım! ” dedi. Ben derhal, “ne ilgi? ” dedim. Karım yeni baştan, “canım ben seni neşeden kıskanırsam olmaz, fakat sen de beni kıskanmayacaksın! ” dedi. “ben seni kıskanmam ki, seni neşe’den mi kıskanacam? ” dedim. “öyle deme, şu anda kıskanmıyorsun, fakat belki ilerde kıskanırsın! ” dedi ve adeta bana izah etmek arzuladığı diğer bir mesajı varmış gibi, elini neşenin beline atarak, eğlenceyi şahsına gerçek çekti. Mayomu giydim ve yarrağımı yeleştirmeye uğraştım. Karım, “ne oldu, sığmıyor mu? ” dedi. Gülerek, “sizin yüzünüzden böyle oldu! ” dedim. Karım gülerek, neşenin belinde olan elini neşenin poposuna indirerek, “haklısın canım, sevinç çekici bir kız nede olsa, insanın duyguları uyanıyor, değil mi? ” dedi ve diğeri eliyle yarrağımı yerleştirdi. Ben asla konuşmadan üzerine şortumu giydim ve birde tişört giydim, “haydin doğruca denize! ” dedim…
üçümüz de hazırdık. Saatte 15:00 olmuştu. Karımla sevinç üstlerine bol uzun çiçekli giysi giydiler, ben şort ve tişörtle, çıktık yola. Deniz esasen yakındı, arabayla iki dakika, aslında arabaya bindiğine bile değmiyor. Denize ulaştık, sakin kuytu bir yere şemsiyemizi diktik, kuma havluları serdik uzandık, biraz sohbet edelim diye. Sohbet bayağı verimli oldu, mevzu seks idi. Karımın çabalarıyla üçümüz de alıştık birbirimize, aramızda bundan sonra ayıp diye bir şey kalmamıştı. Dizi güneş yağı ile yağlanmaya gelmişti ki, yağlamak en sevdiğim olaydı. Karımın bedenine güneş yağını sürmeye ve yağlamaya başladım. Sevinç de şahsına sürmeye kalktı, karım neşenin elini tutarak, “önce beni yağlayın beraber, ben de size yardım edeyim! ” dedi. Neşeyle beraber karımı güzelcene yağlamaya devam ettik. Ben muzurluk yaptım, karımın göğsüne elimi sokup yağlıyayım dedim, karımın ağzından, “mmhhhhh mükemmel! ” diye bir yanıt çıktı. Bu arada sevinç de karımın baldırlarını yağlıyordu, neşe’ye gülerek, “dikkat et elin yanlış yere kaymasın! ” dedim. Karım gülererk, “korkma, kaysada bir şey olmaz! ” dedi.
dizi neşe’yi yağlamaya geldi. Karımla beraber başladık neşenin bedenini yağlamaya. Karım kirli kirli sırıtarak, “hadi demin bana yaptığını neşe’ye de yapta göreyim! ” dedi. Ben de, “yaparım! ” dedim ve elimi neşe’nin göğsüne saldım, yağlamaya başladım. Sevinç de gülerek, “ne var ki bunda, güzelcene yağlıyor işte! ” dedi. Fakat ben yağlarken neşenin kalınlaşmış göğüs uçlarıyla oynuyordum. Karım da neşenin bacaklarını yağlıyordu. Sevinç gözlerini yummuş, vücudunda gezinen yağlı ellerin tadını çıkarıyordu. Ön tarafı bitince dizi sırtını yağlamaya geldi. Karım neşenin omuzlarından başladı, ben de bacaklarına indim. Baldırlarına yağı sürerken bayağı ileri gittim yani, popsunu okşar gibi yağlıyordum. Karım gördü ve gülerek, “yaktım seni! ” dedi. Lafa sevinç girdi, “bırak yapsın, hani birbirimizi kıskanmayacaktık? ” dedi. Karım tekrar gülerek, “şaka yapıyorum hayatım! Anlaştığımız gibi, kimse kimseyi kıskanmayacak! ” dedi ve elini neşenin popsuna getirdi, poposunu beraber yağladık…
yağlanma sırası bana geldiğinde, karımla sevinç beraber yağladılar beni. Ben otururken karım sırtımı yağladı, sevinç de göğsümü. Sonra beraber bacaklarıma indiler, biri sağ biri sol bacağımı yağladı. Karım kirli kirli gülerek, “bizim göğüslerimizi yağlamak ellemek nasıl oluyormuş, ben de seninkini yağlayacam! ” dedi. “zaten göğsümü sevinç yağladı, fakat istiyorsan birkez de sen yağlayabilirsin. ” dedim. Karım, “yok! Sikini yağlayacam! ” dedi. Ben, karım latife yapıyor, neşenin yanında gerçekleştirmez diye düşünerek, “tamam yağla! ” dedim. Bana, “diz üstü dur! ” dedi, ben de durdum. Karım şortumu aşağı çekti mayomla kaldım. Mayomun etrafını yağlarken, sevinç, “ama bu haksızlık, kocan bizim göğüslerimizi elledi yağladı, biz de onunkini elleyip yağlayalım! ” dedi. Karımla beraber mayomu aşağı çekiverdiler ve yarı kalkık yarrağımı yağlamaya başladılar. Az sonra yarrağım full kalktı, sertleşti güzelce. Uzuluğu kaç avuç diye birlikte avuçladılar, sevinç köküne gerçek avuçladı, karım da sikimin kafasına gerçek ve iki avuç olduğuna karar verdiler. Karım, “hatta dahası bile var! ” deyince, ben espiri yaptım, “fazlası da bana girsin! ” dedim, kahkahalarla gülüştük…
taşaklarımı da avuçlayıp yağladılar. Sonra denize girdik, yüzüyoruz eğleniyoruz. Göğüslerimize kadar suda iken, bir mola karım yarrağıma elini attı yokladı ve eğlenceye, “gel gel, inanmıyorum halen kalkık, gel bak! ” dedi. Sevinç de yanıma gelip elledi yarrağıma ve “evet halen kalın! Asla denizde yaptınız mı? ” dedi. Karım da eğlenceye, “yok yapmadık, fakat iyi düşünce! ” dedi. Bana da, “hadi yapalım kocacığım! ” dedi ve mayomu indirdi. Sonra kendi bikinisinin altını çıkardı. Sevinç karımın arkasına geçti, karımı koltuk altlarından tuttu, ben de karımın bacaklarından tuttum ve kendime çektim ve o pozisyonda karımın vajinasına soktum ve pompalamaya başladım. Herşey çığrından çıkmıştı. Ben karımı becerirken, sevinç de hem karımı sırtüstü suda tutuyor, hemde karımın göğüslerini okşuyordu. Neşe’nin karımın göğüslerini okşaması beni aşırı heyecanlandırdı ve biranda belim geldi, karımın vajinasına boşaldım. Karım da ayaklarını belime dolamış, vajinasını yarrağıma bastırıyordu. Fazla geçmeden karım da orgazm oldu. Denizde sikişmekten, sikişirken neşenin yanımızda olmasından, bize yardım etmesinden aşırı hoşlanmıştık. Karım kulağıma, “ama eğlenceye haksızlık oldu! ” diyerek, eğlenceyi de mutlu etmemi istedi! Ben de, “seve seve! Fakat biraz dinlenelim! ” dedim. Mayomu karıma verdim, yalnızca şortu giydim, karım da bikinisinin altını giydi ve hep beraber sudan çıktık…
plajda havlularımızın üzerinde bir yarım saat kadar yattık güneşlendik, dinlendik. Ben ortalarında yatıyordum. Karım, elini şortuma atarak yarrağımı avuçladı, gözlerimi açıp karıma baktığımda, “sözünü tutacaksın değilmi canım? ” dedi. “tabi ki tutacağım! ” dedim. “hadi ozaman! ” dedi. “burda mı? ” diye sordum. “evet şu anda ve burda! Heves etme ben etrafa bakarım! ” dedi. Sevinç de gözleri kapalı bir şekilde güneşleniyordu, elimi neşe’nin göğslerine uzattım ve oynamaya başladım. Sevinç derhal gözlerini açtı ve karşılık olarak o da elini yarrağıma attı, yarrağımla oynamaya başladı. Ben ortalarında olduğum maksadıyla ikisiyle de oynayabiliyordum. Sırayla birisi etrafa göz kulak oluyor, birisi de yarrağımla ilgileniyordu. Karım yarrağımı ağzına aldı ve biraz emdikten sonra neşe’ye devretti. Sevinç de yarrağımı biraz yaladıktan sonra, karım neşe’ye, “ben etrafa bakarım, sen çık üzerine! ” dedi. Sevinç bir zamanda yuvarlanarak üstüme çıktı ve bikinisinin altını kenara çekerek yarrağımı vajinasına yerleştirdi ve üzerine oturdu. Göğüslerini memelerime yapıştırarak, kalçalarını yukarı aşağı oynatarak gidip gelmeye başladı. Karım da hem kimse geliyor mu diye etrafa bakıyor, hem de neşe’nin kalçasını parmaklıyordu. Fazla geçmeden sevinç üstümde sarsıntılarla orgazm oldu ve boşaldı. Az sonra da ben fışkırdım neşe’nin amına…
sevinç üstümden indikten sonra karım neşe’nin yanına geçti ve “artık kocamdan çekinmemize gerek yok hayatım! ” diyerek, neşe’yle dudak dudağa, seksi bir şekilde öpüşmeye başladılar. Birbirlerinin ağızlarına dillerini sokarak, dudaklarını emerek ve inleyerek öpüşüyorlardı. Sevinç yazlığa ilk geldiği dakikadan itibaren ben böyle bir şeyi tahmin etmiştim. Ama karımla sevinç nerdeyse iki senedir birbirleriyle lezbiyen münasebet yaşayıp sevişiyorlarmış ve neşe’nin kocasıyla benden saklamışlar bunu. Bugün bunu benim yanımda resmiyete döküp, benden yana da mesele çıkmayınca, ikisi de rahat davranmaya başladı. Zaman geç olmuştu ve her nekadar sakin ve kuytu bir plajda olsak ta, her an birileri gelebilirdi. “haydin, son bir defa suya girip çıkalım, sonra da toparlanıp yazlığımıza dönelim, evde rahat bir şekilde devam ederiz! ” diye öneri ettim, kabul ettiler.
yazlığa döndük, herkes duşunu aldı. Ben tekrar altıma külot giymeden şortumu giydim indim. Karımla sevinç de o güncel aldığımız şile bezi giysilerini giymişler, altta sütyen külot yok doğal ki! Gece yemeğini yedik, içkilerimizi alarak kamelyada oturduk. Karım neşey’i dudaklarından öperek, “güzel bir gün oldu, değil mi hayatım? Yarın da denize gideriz! ” dedi. Sevinç de, “evet güzeldi, fakat havuzunuz var, her vakit denize gerek yok ki, bu da su değil mi, yanında kumu yok fakat çimeni var! Hem yazlığınız hevesli gözlerden de uzak, hemde havuzda seks daha diğer olur! ” dedi. Ben, “doğru, biz de daha asla kullanamadık havuzu! ” dedim. Karım da, “fırsat mı oldu ki, daha dün geldik. ” dedi. “tamam ozaman, yarın bütün gün havuzdayız aşkım! ” dedim. Bir yarım saat kadar daha oturduk ve içkilerimiz içtik. Hava kararınca, bunlar bana bir de lezbiyen şow sundular, karşımda çırıl çıplak soyunup öpüştüler ve seviştiler. Çimlerin üstünde 69 olup birbirinin amlarını yaladılar, parmakladılar, amlarını birbirine sürttüler. Kız kıza okadar hoş sevişiyorlardı ki, seyretmek yetti bana, oturduğum yerde yarrağımı çıkarıp 31 çektim! Iki ateşli kızın öpüşmesi ve sevişmesini seyretmekten daha coşkulu ne olabilir ki ?
dakikalar ilerleyip akşam yarısını bulunca, toparlandık ve yatmaya gittik. Saf olarak sevinç de bizimle aynı yatakta yattı !
herkese iyi sikişler dostlar !

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir