Karım Büyük Yarrak Seviyor

antalya’da yaşıyoruz eşim dolgun fiziği ile fazla hoş bir kız. Mini etekler giyip dikkatleri üstünde toplamaktan haz alır.
başkalarının ona bakması benim de hoşuma gidiyor. Eşimi diğer bir erkeklerle hayal ediyor sevişirken fanteziler kuruyorum. Bunu eşime defalarca söyledim fakat bugüne kadar güzelliğini sergilemekle yetindi.
alışverişe ayrılıp, oradan da bir yerlere eğlenmeye gidecektik. Eşim giyinirken onu izledim. Tekrar fazla ateşli meme dekolteli mini bir giysi giyince beni fazla heyecanlandırmıştı.
giysi minicik olunca, eşime alış verişe gidiyoruz değil mi dedim. Evet hayatım evvel alış verişe gidelim fakat biraz da ateşli olup dikkat çekeyim değil mi dedi.
istediğin kadar ateşli ol, seni böyle görmek bana haz veriyor dedim. Esasen sutyen takmadım istersen şu minicik elbiseyi de çıkarıp yalnızca string ile gideyim dedi.
istersen onuda menfaat bebeğim, diyerek götünü okşarken elbiseden taşan göğüslerine kafamı gömüp öptüm.
hazırlandı ve çıktık, arabayı park edip dolaşmaya başladık. Gezerken vitrinde fazla hoş bir pabuç görüp bakmaya karar verdik ve içeri girdik. Ayakkabıyı işaret ederek denemek istediğini söyledi.
birkaç dakika sonra pabuç geldi, adının yazı olduğunu söyleyen olabildiğince yakışıklı adam bize güzel geldiniz derken eşimi tepeden aşağı süzüyordu.
mini elbisesinin altındaki sütun gibi bacakları ve dekoltesinden taşan memeleri ile eşim fazlasıyla dikkat çekiyordu. Eşimi koltuğa oturttu ve pabuç denemeye başladılar, bende uzaklaşıp mağazanın başka tarafında erkek ayakkabılarına bakmaya gittim.
eşim mini giysi ile oturunca, incecik külotuyla müthiş frikikler verdiği belliydi. Benim haz alacağımı bildiğinden gayet rahat davranıyor topladığı ilginin keyfini çıkarıyordu.
bu arada ayakkabının biri gidiyor öbürü geliyor, eşimin asla acelesi yoktu, yazı önünde eğilmiş giydiriyor çıkarıyor, eşim arkasına yaslanmış bacakları açmış diri yayın yapıyordu.
giydiği ayakkabıya bacağını yukarı kaldırıp bakıyor, bacak bacak üzerine atıp bakıyor her türlü manzarayı sunuyordu. Arkasına yaslanınca mini giysi güzelce yukarı sıyrılmış ince tül külotu büsbütün meydana çıkmıştı. Elbiseden taşan memeleri de kusursuz görünüyordu.
diz üzerine çıkan uzun bir çizme giydiriyordu, çizmenin fermuarını yukarı çekerken adam resmen eşimin bacaklarını okşuyordu. Eşimin bu işten olabildiğince haz aldığı her halinden belli oluyordu.
eşim mola mola bir şuh kahkaha atıyor, adam aldığı cesaretle daha rahat davranıyordu. Olabildiğince yüksek topuklu fantezi bir pabuç daha getirdi, eşim bu ayakkabıyı giydi ve ayağa kalkıp kendini aynada seyrederken muhteşem görünüyordu.
yüksek topuklu ayakkabılar yüzünden elbisenin eteği daha da kısalmıştı. Fazla seksiydi, onu böyle görmek beni azdırıyordu.
eşim yüksek topuklu pabuç giyer fakat bu fazla yüksekti ve eşime fazla yakıştı. Eşim adama değişik bir model sordu adam yukarıda depoda olduğunu söyledi isterse birlikte bakabileceklerini de ekledi.
eşim bana işaret ederek ben birkaç model daha bakacağım dedi ve üst kattaki depoya çıktılar.
az sonra bende yukarı çıktım fakat baktım onları göremedim. Nerede olduklarını düşünüyordum ki, içeriden gelen gülüşmeleri duydum ve usulca içeriye girdim odanın bir geri bölmesi daha olduğunu gördüm bir komando misali kendime bir mevzi buldum ve onları gözlemeye koyuldum.
yazı eşime devamlı olarak iltifatlar yağdırıyordu. Eşimin bu iltifatlardan ve hoş sözlerden etkilendiği her halinden belli oluyordu.
baldırların yarısına kadar bağcıklı yazlık fantezi bir pabuç vardı elinde eşime ayakkabının tekini giydirdiğinde bağcıkları bağlarken resmen baldırlarını okşayıp arada bir kaç öpücük kondurmuştu.
eşimin ilgiden mutlu olduğu her halinden belliydi. Arkasına yaslanıp elbisenin altındaki güzelliği meydana çıkarmıştı.
ayakkabının başka eşini giydirirken bu defa işi biraz daha geliştirip bu defa seksi öpücükler konduruyordu. Öpücükler yavaş yavaş yukarıya çıkarken öpmeyi bırakıp yalıyordu. Eşimde süratli süratli soluk almaya başladı. Anladığım kadarıyla sinema kopmak üzereydi. Ben bu arada fazla haz alıyordum fakat kıskançlıktan da çatlamıştım.
eşimin hoş bacaklarını yalaya yalaya külotuna gelmişti ve eşim bundan sonra gözlerini kapatmış sanki uçuyordu. Odanın içi resmen eşimin vajina kokusuyla dolmuştu.
yazı eşimin vajinasını yaladıkça derin derin inlemeye başlamıştı. Bir zaman sonra ayağa kalktı ve karımın o hoş dudaklarına yumuldu. Bundan sonra kendilerinden geçmişlerdi.
fermuarı yükleyip malafatını çıkardı, en az 20 cm vardı, eşim eline alıp sıvazlarken gözlerini iri açmış büyüklüğüne hayretle bakıyordu. Sonra öpüp sakso çekmeye başadı, biraz yaladıktan sonra karımı kaldırıp dolaba dayadı.
ayakta sevişmeye başladılar eşimin bacaklarını güzelce araladı ve malafatını kadınlığına yaslarken eşimde dudaklarına yapışmış seksi bir şekilde öpüşüyordu.
evvel küçük vargeller şeklinde gidip gelmeye başladı, sonra tek bir hamlede o koca aletin tamamını eşimin iliklerine soktu. Eşimden ufak bir ah sesi yükselirken yazı süratli süratli gidip gelmeye başladı. Tempo giderek hızlanırken eşim içindeki iri aletin keyfini sonuna kadar çıkarıyordu.
dolaba yasladığı eşimin daha iliklerine girmek maksadıyla bacaklarını beline dolayıp kalçalarından tutarak aleti köklüyordu.
yaklaşık 5 dakika sonra yazı karımın şeftalisinden çıkarıp geniş bir hazla boşalmaya başladı. O anne kadar eminim eşim de en az 3 defa orgazm olmuştur.
terden sırıl sıklam olmuşlardı ve soluk nefeseydiler. Eşimin bacakları titriyor, kadınlığından ve bacaklarından haz suları akıyordu. Onlar toparlanırken ben geldiğim gibi usulca ayrıldım.
aşağıya inip bir zaman bekledim, biraz sonra ikisi de geldi, eşimin yüzünde sevinç ifadesi hakimdi. Makyajını tazelemiş ve terlerini silmişti.
hoşlandın mi karıcım dedim. Seni beklettim fakat 2 adet pabuç hoşlandım, üstelik benim maksadıyla bir alana bir ücretsiz kampanya gerçekleştirdiler dedi.
pabuç paketlerini alıp çıkarken metin’e teşekkür eden eşim diğer modelleri görmek maksadıyla yeni baştan geleceğini söyledi.
arabaya atlayıp akşam kulüplerinden birine gittik. Yolda giderken eşimin bacaklarını okşayıp, mini elbisenin altına elimi soktum. Külot yoktu ve önü vıcık vıcık ıslaktı. Parmak uçlarımla ıslak haz sularından alıp sakso çektim ve bebeğim bugün beni kudurttun dedim.
itiraf edeyim bende fazla geniş haz aldım fakat unutma bunu sen istedin dedi. Evet ben istedim ve böyle fantezilere devam edelim dedim. Bu kadar coşku yaşayacağımı bilsem daha evvel kabul ederdim dedi.
akşam kulübüne girip evvel bir köşede biraz oturup nefeslendik. Ikimizde geniş bir coşku ve haz yaşamıştık. Içkilerimizi yudumladıktan sonra haydi eğlenmeye devam edelim şu anda piste ayrılıp o sikilmiş vajinasını sergileyelim dedim.
dudağıma yapışıp öptü sen iste yeter dedi. El ele tutuşup piste çıktık, öylesine coştuk ki pistte sevişir gibiydik. Asla kimseye aldırış etmeden sabaha kadar dans edip çılgınca eğlendik.
haz ve eğlence dolu günün ardından bu geniş keyfi daha sık yaşama kararı aldık.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir