Kardeşimin Seksi Bacakları Beni Azdırmıştı

merhaba dostlar benim ismim mehmet. 23 yaşında bekar ve çalışan bir erkeğim. Aslında buradaki öyküleri okurken arada kızıyordum fakat daha sonra anladım ki bunu yaşamadan anlayamıyormuşsunuz. Şu anda bende sizinle fazla coşkulu ve zevkli bir öykümü anlatacağım. Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim.   benim hikayen yakın bir anda oldu. Yaklaşık 2 hafta evvel yaşadım bu hoş hadiseyi. Ben çalışan ve ailesiyle beraber yaşayan bir erkeğim. Kadın arkadaşım yok. 1. 78 boylarında esmer hafif kilolu biriyim. Bir erkek bir de kadın kardeşim var. Kadın kardeşim 19 yaşında ve fazla hoş bir kadın. Çoğu vakit onun mektep masraflarını ben karşılarım ve onu dışarıdaki bütün etkenlerden kıskanırım. Dediğim gibi yaklaşık iki hafta evvel akşam su içmeye kalkmıştım. Kardeşim odasının kapısı aleni bırakmış v-sıcaktan bunalmış olacak ki bir de sütyen külot yatmış. Üstü başı aleni ve bedeni fazla mükemmel görünüyordu. Odaya girdim ve ona daha yakından bakmaya başladım.
yanına yaklaştıkça bedeni daha da güzelleşiyor ve beni şahsına çekiyordu. Sabırsızlandım ve bacaklarını okşamaya başladım. Engelsiz bacakların arasında elim bir sabun gibi kayıyordu. Ben kendimden geçmiştim hele benim ufaklık daha da beter olmuş durduğu yerde duramıyordu. Ben dalıp gittiğim zamanda kardeşim uyandı derhal toparlandım ve üstünü örtüyormuş gibi yaptım. Bana hafiften bir gülümsedi ve uyumaya devam etti. O akşam banyoya girip o bacakları düşünerek 31 çektim. Ve duş aldım. Yattığımda hala bacaklar vardı aklımda ve kendime yargıç olamıyordum o hoş bacakları düşünürken uyuya kalmışım. Ertesi gün sabah işe gittim ve işten eve dönene kadar hep kardeşimin bacaklarını düşündüm. Delirecektim ve azmış gibi onu istiyordum. Gece olmuş tekrar herkes yataklarına çekilmişti. Ben uyumadım ve saatin biraz daha geçmesini bekledim. Saat akşam yarısına gelirken yataktan kalktım ve kardeşimin odasına yöneldim.
kardeşim aynı pozisyonda ve tekrar yarı çıplak şekilde yatıyordu. Içeri girdim bu defa benimki daha görür görmez havalanmıştı. Derhal dikildim bacaklarına bakmaya başladım. O kadar hoş duruyordu ki yalnızca bacaklarına bakarak bile boşalabilirdim fakat ben onu istiyordum fazla garip şekilde kardeşimi arzuluyordum. Daha çok sabırsızlandım ve bacaklarını okşamaya hatta öpmeye başladım. Kardeşim mola dizi kıpırdanıyordu ve ben bundan bile ereksiyon oluyordum. Daha çok sabırsızlandım ve surat üstü yatan kardeşimi bana gerçek döndürdüm baktım ki kardeşim uyanık ve gülüyor. Kaltak meğer hazdan dört köşe oldum bundan aldığım cesaretle daha da hızlanmıştım. Bundan sonra memeleri de ellerimin arasındaydı ve ben hazdan uçuyordum. Biraz göğüsleriyle oynadıktan sonra vajinasına götürdüm elimi ve oraya daha çok itina göstererek okşadım. Kardeşim fazla haz alıyordu ve beni çıldırtıyordu. Benim ki kıvama gelmişti ve kardeşimin vajinasından akan haz suyuyla sırılsıklam olmuştu. Ayırdım bacaklarını iki yana ve asla merhamet etmeden soktum soktukça kardeşim yastığı dişliyordu ben daha da kalın bir şekilde sokuyordum ve onu uçuruyordum. Ikimizde aynı zamanda boşalmıştık ve fazla rahatlamıştık. O akşam full 4 defa birlikte olduk. Tabi ondan sonrada kardeşim bana canım istedikçe vermeye devam etti.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir