Kapıcının Kızını Siktim

kocasından güncel boşanan baldızımın iri kıçı vardı. Benim gibi yapılı üç erkeği ani içine alabilecek cinstendi. Hep onun kalçasına hasta oldum ve nihayetinde onu becermeyi başardım.
hafta sonu evde gazetemi okuyup televizyona bakıyordum. Karım ile baldızım yavası temizlemeye başladı. Karım içeride banyo ile tuvaleti yıkamaya başladı. Oradan uzun bir zaman çıkmadı ve baldızım önümde temizlik yapıyordu. Iri kalçasının sıcaklığı yüzüme vurdu. Benim yarrağım tavan yaptı ve derhal ayağa kalktım. Kalçasını okşamaya çalıştım ve baldızım arkasını döndü. Ne yapıyorsun enişte dedi. Ben olması gerekeni yapıyorum kimsesizlik zor dedim. Sonra onu tutarak mutfağa götürdüm. Taytını indirdim ve sikimi vajinasına soktum. Direk pompalamaya başladım ve asla bir şey demeden haz yaşıyordum. Karım yakalayacak diye uzun olmayan kestim. Akşama kendimi sakladım ve o gün gece fazla zor oldu. Akşam vakitleri geldiğinde baldızımın odasına gittim ve derin uykuya dalmıştı. Ben ona yaklaştım ve memelerini dışarıya çıkardım. Ufaktan sakso çekmeye başladım ve yeni baştan taytını indirdim. Sırt üstü yatıyordu ve önden vajinasına yavaşça soktum. Biraz pompalamaya başladım ve nihayetinde uyandı. Şaşırdı ve ben pompalamaya devam ettikçe o oh sesini çıkardı.
fazla hoş haz aldım ve karımın veremediği hazzı kardeşi vermişti. Mükemmel kalçası vardı ve arasında sikim oynayıp duruyordu. Sikimin tamamını vajinasına alıyordu ve daha uzun olsa hepsini alırdı. Ben becerirken bir yandan da memelerini yaladığım maksadıyla zevkin zirvesine çıktım.

Yazar: editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir